Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi S6 // RS6 Shadow line look

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
sawik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 546
Rejestracja: 08 paź 2009, 20:04
Imię: Krzysztof
Moje auto: Allroad C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sawik » 04 maja 2012, 20:09

Audi mega piękne wiele bym dał za takie, ale nie dla psa kiełbasa. Może kiedys
benji1985 trzeba mieć marzenia, w nie wierzyć i je konsekwentnie realizować - na pewno kiedyś takie będziesz miał, ja mam nadzieję, że swoje uda mi się zrealizować na jesieni a najpóźniej w przyszłym roku na wiosnę! <okok> Pozdrawiam!

Blade-Karol

Post autor: Blade-Karol » 04 maja 2012, 20:12

Mnie najbardziej dziwi/szokuje, że ten stary 13to letni samochód robi taką furorę na mieście. Wszyscy fani czterech kółek nie mogą oderwać wzroku jak przejeżdżam <rotfl>

Awatar użytkownika
benji1985
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:21
Lokalizacja: Bytom

Post autor: benji1985 » 04 maja 2012, 20:48

Blade05 pisze:Mnie najbardziej dziwi/szokuje, że ten stary 13to letni samochód robi taką furorę na mieście. Wszyscy fani czterech kółek nie mogą oderwać wzroku jak przejeżdżam <rotfl>
Mnie to nie dziwi ja podziwiam takich ludzi jak ty, nie sztuką jest zastawic dom i kupic sobie Lambo a puzniej jesc kit z okien przez 20 lat. To co wy koledzy robicie z waszymi autami to jest pasia też jestem pasionatem ale moje motto życiowe (zero kredytów zero długów ) jak narazie nie pozwala na zmiane auta. Podziwiam cie i was koledzy za to co robicie z waszymi autami. mój dziadek ma BMW 5 E34 z 90 roku full serwis do dziś i ori ptrzebieg 55 tyś czarna smoła jak nim jedzie to znawcy czterech kółek robią oczy jak by jechał rolls royce. Pozdrawiam
-----------------------------

Awatar użytkownika
Mlodyrzeszow
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 530
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33
Imię: Henryk
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Mlodyrzeszow » 04 maja 2012, 23:36

I oto wlasnie loto ze to jest pasja juz gdzies tak pisalem ale niewiem gdzie wiem jedno ze ludzie tu sa bo maja zajawke na autka a nie stanie pod klatka z piwem i gadanie skad on ma to nie mozliwe a tu ludzie sie skrecaja niewiem jak i powoli ale do celu wlasnie tak sie spelnia marzenia furka kozak piekna gratki <okok>

altium
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 166
Rejestracja: 05 wrz 2010, 17:28
Lokalizacja: Gostynin, Wólka Nosowska

Post autor: altium » 05 maja 2012, 15:02

benji1985 pisze:
Blade05 pisze:Mnie najbardziej dziwi/szokuje, że ten stary 13to letni samochód robi taką furorę na mieście. Wszyscy fani czterech kółek nie mogą oderwać wzroku jak przejeżdżam <rotfl>
Mnie to nie dziwi ja podziwiam takich ludzi jak ty, nie sztuką jest zastawic dom i kupic sobie Lambo a puzniej jesc kit z okien przez 20 lat. To co wy koledzy robicie z waszymi autami to jest pasia też jestem pasionatem ale moje motto życiowe (zero kredytów zero długów ) jak narazie nie pozwala na zmiane auta. Podziwiam cie i was koledzy za to co robicie z waszymi autami. mój dziadek ma BMW 5 E34 z 90 roku full serwis do dziś i ori ptrzebieg 55 tyś czarna smoła jak nim jedzie to znawcy czterech kółek robią oczy jak by jechał rolls royce. Pozdrawiam
benji1985, czy posiadasz informacje z BIKu, że Blade jest zastawiony z całą chałupą?
nie każdy jest internetowym gołodupcem, nie rozumiem Twojej wypowiedzi w tym akurat temacie!!!

Hubert21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 19 mar 2012, 09:46
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Hubert21 » 05 maja 2012, 22:51

No no no najpiękniejsza jaką widziałem do tej pory :) do niej tylko mój środeczek i można w niej mieszkać :p Moje gratulację Audiczka wyszła przepięknie :)
Pozdrawiam. <okok>

Awatar użytkownika
benji1985
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:21
Lokalizacja: Bytom

Post autor: benji1985 » 08 maja 2012, 20:12

altium pisze:
benji1985 pisze:
Blade05 pisze:Mnie najbardziej dziwi/szokuje, że ten stary 13to letni samochód robi taką furorę na mieście. Wszyscy fani czterech kółek nie mogą oderwać wzroku jak przejeżdżam <rotfl>
Mnie to nie dziwi ja podziwiam takich ludzi jak ty, nie sztuką jest zastawic dom i kupic sobie Lambo a puzniej jesc kit z okien przez 20 lat. To co wy koledzy robicie z waszymi autami to jest pasia też jestem pasionatem ale moje motto życiowe (zero kredytów zero długów ) jak narazie nie pozwala na zmiane auta. Podziwiam cie i was koledzy za to co robicie z waszymi autami. mój dziadek ma BMW 5 E34 z 90 roku full serwis do dziś i ori ptrzebieg 55 tyś czarna smoła jak nim jedzie to znawcy czterech kółek robią oczy jak by jechał rolls royce. Pozdrawiam
benji1985, czy posiadasz informacje z BIKu, że Blade jest zastawiony z całą chałupą?
nie każdy jest internetowym gołodupcem, nie rozumiem Twojej wypowiedzi w tym akurat temacie!!!
Ale ja kolegi Blede nie obrażałem wręcz przeciwnie podziwiam jego prace i pasie do samochodu zle mnie zrozumiałeś przepraszam. Niewiem po czym stwierdziłes że jestem biedakiem jesli po tym że mam C4 a nie RS6 to ok ale poza tym mam jeszcze dom,rodzine, prace i to mi wystarczy. Pozdrawiam cie gratuluje pieknego auta. Szkoda tylko że po jednym moim poscie nie znając mnie osobiście nazywasz mnie golodupcem Czetaj Patologiem, biedakiem, nierobem bo ja to tak odabrałem.
-----------------------------

altium
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 166
Rejestracja: 05 wrz 2010, 17:28
Lokalizacja: Gostynin, Wólka Nosowska

Post autor: altium » 10 maja 2012, 01:03

benji1985 pisze:
altium pisze:
benji1985 pisze: Mnie to nie dziwi ja podziwiam takich ludzi jak ty, nie sztuką jest zastawic dom i kupic sobie Lambo a puzniej jesc kit z okien przez 20 lat. To co wy koledzy robicie z waszymi autami to jest pasia też jestem pasionatem ale moje motto życiowe (zero kredytów zero długów ) jak narazie nie pozwala na zmiane auta. Podziwiam cie i was koledzy za to co robicie z waszymi autami. mój dziadek ma BMW 5 E34 z 90 roku full serwis do dziś i ori ptrzebieg 55 tyś czarna smoła jak nim jedzie to znawcy czterech kółek robią oczy jak by jechał rolls royce. Pozdrawiam
benji1985, czy posiadasz informacje z BIKu, że Blade jest zastawiony z całą chałupą?
nie każdy jest internetowym gołodupcem, nie rozumiem Twojej wypowiedzi w tym akurat temacie!!!
Ale ja kolegi Blede nie obrażałem wręcz przeciwnie podziwiam jego prace i pasie do samochodu zle mnie zrozumiałeś przepraszam. Niewiem po czym stwierdziłes że jestem biedakiem jesli po tym że mam C4 a nie RS6 to ok ale poza tym mam jeszcze dom,rodzine, prace i to mi wystarczy. Pozdrawiam cie gratuluje pieknego auta. Szkoda tylko że po jednym moim poscie nie znając mnie osobiście nazywasz mnie golodupcem Czetaj Patologiem, biedakiem, nierobem bo ja to tak odabrałem.
Nie twierdziłem że to o Tobie, odpisałem na temat ludzi zastawionych o których wcześniej pisałeś. Przepraszam jeśli inaczej to odebrałeś :(

Blade-Karol

Post autor: Blade-Karol » 10 maja 2012, 09:30

Pokój Panowie <okok>

Awatar użytkownika
welch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2012, 20:02
Lokalizacja: zielona gora

Post autor: welch » 12 maja 2012, 23:07

blade05 powiedz mi jak sie jezdzi na zawieszeniu -30mm chcem zalozyc 18 i tez dac 30mm ale boje sie ze bedzie jak bym taczka jezdzil z kolem metalowym mozesz powiedziec cos na ten temat z gory dzieki za odp pozdrawiam koledzy

Blade-Karol

Post autor: Blade-Karol » 12 maja 2012, 23:11

Z przodu jest gwint a z tylu wydaje mi sie ze jest to seria S6. Jezdzi sie... Super ale nie jest to komfortowy zawias. Mi to odpowiada ;))

Awatar użytkownika
welch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 89
Rejestracja: 21 kwie 2012, 20:02
Lokalizacja: zielona gora

Post autor: welch » 12 maja 2012, 23:21

dzieki z opinie

Blade-Karol

Post autor: Blade-Karol » 14 maja 2012, 13:08

W sobotę samochód przeszedł małą zmianę wyglądu zewnętrznego (prawdopodobnie ostatnią) - lusterka okleiłem folią 3M w czarnym macie <okok>

Na YT wygląda to wszystko tak banalnie a finalnie walczyłem z krzywiznami jakieś 3h ;)


Obrazek
http://img844.imageshack.us/img844/5626 ... 134955.jpg

Obrazek
http://img151.imageshack.us/img151/4944 ... 134937.jpg

Trójkąty w drzwiach pewnie też docelowo będę chciał okleić żeby nie odstawały kolorem i tym wytartym po 13 latach plastikiem.

EDIT: a tak było wcześniej:

Obrazek
http://img6.imageshack.us/img6/6944/20120501185408.jpg

Blade-Karol

Post autor: Blade-Karol » 18 maja 2012, 14:02

Kolejny tydzieĂą mija pod znakiem dopieszczania samochodu ;))

> Sprawdzenie stanu oleju w skrzyni i mostach
> Wymiana osłon 2 przegubów
> Czyszczenie smoka olejowego i miski olejowej
> Wymiana 2 górnych wahaczy w lewej zwrotnicy
> Geometria

Oczywiście kolejne osoby na mieście zaczepiają i gratulują samochodu <lol>

Dla zainteresowanych wykres po ustawieniu geometrii (dla niewtajemniczonych czerwone wartości są efektem gleby :p )

Przy okazji polecam wszystkim z Warszawy i okolic ASKO serwis. Sprawdzam i ogarniam tam zawieszenie od dobrych 3 lat ;)

Obrazek
http://img214.imageshack.us/img214/9016 ... metria.png
Ostatnio zmieniony 18 maja 2012, 15:31 przez Blade-Karol, łącznie zmieniany 2 razy.

Blade-Karol

Post autor: Blade-Karol » 18 maja 2012, 15:30

Pisi pisze:
Blade05 pisze:wykres z hamowni
teraz toś doebał do pieca <lol>
<rotfl> Taaa noo.. na rolkach ustawiałem geometrie noo <lol> A na prawdę to pisałem posta i gadałem ze znajomym o hamowaniu jego samochodu po wycięci kata :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga