Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C6] 2.0 TDI by Kriss1979-nowe lampki - 08.10.2012

Prezentacja w/w aut.
MikeeNHa

Post autor: MikeeNHa » 22 lut 2012, 17:26

Ladnie sie prezentuje Twoja A6'stka :) Zapodaj jakies fotki w nocy jak Ci nowe przednie lampy swieca :)

Awatar użytkownika
krzysiek-54
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 440
Rejestracja: 06 sty 2010, 17:46
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 4.2 299KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Zagórów, Słupca
Kontakt:

Post autor: krzysiek-54 » 23 lut 2012, 16:28

Rok temu podałem linka do tych lamp... Hehe :)
Furka daje radę! Tylko te TOMASONY... Szkoda że nie 19". <lol>
Masz problemy z nawigacją Audi A6? Kliknij: Brak karty sd do nawigacji Audi A6 C7

Awatar użytkownika
Kriss1979
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:36
Lokalizacja: Krosno/Podkarpackie

Post autor: Kriss1979 » 23 lut 2012, 22:23

krzysiek-54 pisze:Rok temu podałem linka do tych lamp... Hehe :)
Furka daje radę! Tylko te TOMASONY... Szkoda że nie 19". <lol>
rzeczywiście wziąłem sobie twoją propozycję za cel na kolejny większy mod i .... cel ten został osiągnięty, dzieki za komentarz <brawo>

Awatar użytkownika
Kriss1979
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:36
Lokalizacja: Krosno/Podkarpackie

Post autor: Kriss1979 » 23 lut 2012, 22:26

MikeeNHa pisze:Ladnie sie prezentuje Twoja A6'stka :) Zapodaj jakies fotki w nocy jak Ci nowe przednie lampy swieca :)
w ciągu kilu dni postaram się wrzucić kilka fotek nocą :>

MikeeNHa

Post autor: MikeeNHa » 12 mar 2012, 17:07

Kriss1979

No i jak tam z tymi fotkami ? :)

Awatar użytkownika
Kriss1979
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:36
Lokalizacja: Krosno/Podkarpackie

Post autor: Kriss1979 » 12 mar 2012, 19:42

MikeeNHa pisze:Kriss1979

No i jak tam z tymi fotkami ? :)
sorki postaram się zrobić te fotki jak najszybciej póki co to ciężko z czasem, ale do środy napewno będą:)

[ Dodano: 2012-03-12, 19:56 ]
jumbo2008 pisze:Witam mam pytanie kolego podobają mi sie te nakładki ile za nie dałeś podaj mi linka ich strony . A lampki też mi sie takie mażą tylko nie mam teraz kasy
ja kupiłem na niemieckim ebay, jednak teraz nie mogę znależć nazwy dostawcy, znalazłem taki komplet do audi RS4, wg mnie powinny pasować -
http://www.ebay.de/itm/NEU-Audi-RS4-Ped ... 588ebb9514
lub cały komplet z podstopnicą - http://www.ebay.de/itm/Audi-RS6-Fusstut ... 3cb8a48cd1

[ Dodano: 2012-03-13, 20:22 ]
MikeeNHa pisze:Ladnie sie prezentuje Twoja A6'stka :) Zapodaj jakies fotki w nocy jak Ci nowe przednie lampy swieca :)
obiecane fotki:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2012-03-13, 20:32 ]
zdjęcia nowych końcówek tłumika Obrazek
Obrazek

MikeeNHa

Post autor: MikeeNHa » 16 mar 2012, 17:59

No ladnie Ci swieca te lampeczki :) Z przodu kot z tylu tez :)
Tez ostatnio rozwazalem wymiena koncowek tlumikow na wprost a nie do dolu :)

Ladnie sie to prezentuje :)

Awatar użytkownika
Kriss1979
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:36
Lokalizacja: Krosno/Podkarpackie

Post autor: Kriss1979 » 17 mar 2012, 14:52

MikeeNHa pisze:No ladnie Ci swieca te lampeczki :) Z przodu kot z tylu tez :)
Tez ostatnio rozwazalem wymiena koncowek tlumikow na wprost a nie do dolu :)

Ladnie sie to prezentuje :)
dzięki za miłe słowa, pozdrawiam :)

MikeeNHa

Post autor: MikeeNHa » 21 mar 2012, 17:16

Kris1979

A jak ogarnales koncowki ? Ja tez gdzies w moich planach na mody mam taka mysl :) I albo to wlasnie pojedyncze na wprost a juz byloby super jakby sie udalo od S6 x2 koncowki na strone <rotfl>

Awatar użytkownika
Kriss1979
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:36
Lokalizacja: Krosno/Podkarpackie

Post autor: Kriss1979 » 27 kwie 2012, 08:58

MikeeNHa pisze:Kris1979

A jak ogarnales koncowki ? Ja tez gdzies w moich planach na mody mam taka mysl :) I albo to wlasnie pojedyncze na wprost a juz byloby super jakby sie udalo od S6 x2 koncowki na strone <rotfl>
KoĂącówki kupiłem na necie - http://www.michael-tuning.pl/. Później demontaż starych koĂącówek skierowanych w dół i przyspawanie nowych. Przy okazji komentując opinie niektórych forumowiczów, że proste koĂącówki w dieslu nie dają rady bo się bardziej brudzą - potwierdzam, że tak wcale nie jest możesz spokojnie zakładać proste, jednak trzeba dbać o nie - zresztą jak i całe autko aby były zawsze czyste.

Nowa fotka na letnich gumach
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
mirrson
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 177
Rejestracja: 06 gru 2008, 14:45
Lokalizacja: Elblag - Bristol UK

Post autor: mirrson » 27 kwie 2012, 12:46

Kolego a gdzie kupiłeś lampki tylnie bo jak rozglądałem się to są ledowe ale miejsce kierunku była żaróweczka. Daj namiary na lokalizacje gdzie można takie kupić
MiRSoN

P.L.A.N.Y.

LED tył - Wykonane
Polerowane felgi - na aucie
Remap do 200 KM i 489 NM
DRL Lampy przód - wykonane
tylnie zawiasy klapy ze sprezynkami - wykonane
wydech cat back - 2016/2017
remap stage 2

Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

Post autor: alexpulawy » 27 kwie 2012, 20:55

Podpinam się pod pytanie mirrsona <lol>
Wcześniej mi jakoś one nie podchodziły tak jakby podróbą trąciły ale po obejrzeniu filmiku na youtube jakoś się bardziej na te całe w LEDzie napaliłem <rotfl> Daj jakiś namiar na nie <okok>

[ Dodano: 2012-04-27, 20:08 ]
PS. Furka 1st Class <okok>

Awatar użytkownika
RASUK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 310
Rejestracja: 25 kwie 2010, 18:48
Lokalizacja: Londyn

Post autor: RASUK » 27 kwie 2012, 21:22

Fajnie Kris, widze ze nie proznujesz :] Moim skromnym zdaniem powiem ze przydaloby sie pomalowac dyfuzor bo dziwnie to wyglada, fajne dwa kominy a dyfuzor szary zamiast w kolorze nadwozia.

Brawo za dobry wybor, przednie lampy prezentuja sie super, o ile masz mozliwosc to polecalbym tez sie rozgladnac za przednim zderzakiem, nie mowie juz ze musi byc poliftowy ale comajmniej s-line z tych samych lat bo obecnie zestawienie lamp z RS6 ze zderzakiem z SE tez 'rzuca sie' w oczy ;-)

Co jeszcze bym mogl zaproponowac to obizenie zawieszenia do poziomu s-line.

Jesli chodzi o modyfikacje to sadze ze pewne mody ciagna za soba inne mody, tak jak napisalem wlasnie z koncowkami i kolorem dyfuzora, albo sam front - lampy rs6 do zderzaka SE raczej srednio pasuja, choc napewno prezentue sie to zdnacznie lepiej niz z lampami ktore byly standardowo.

Lusterka - moim skromnym zdaniem ten chrom-lustro wyglada troche lipnie, albo dajesz chrom matt albo zostawiasz w kolorze nadwozia, jedno z dwoch. Ja zbieralem sie do kupna matt chrom ale jednak odpuscilem i pomalowalem obie oryginalne obudowy u lakiernika i uzyskalem prawie efekt matt chrom za 50pln. Ori obudowy z S6 albo RS6 podchodzily prawie pod 800-1000 pln - porazka;/ !

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kriss1979
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:36
Lokalizacja: Krosno/Podkarpackie

Post autor: Kriss1979 » 30 kwie 2012, 07:15

alexpulawy pisze:Podpinam się pod pytanie mirrsona <lol>
Wcześniej mi jakoś one nie podchodziły tak jakby podróbą trąciły ale po obejrzeniu filmiku na youtube jakoś się bardziej na te całe w LEDzie napaliłem <rotfl> Daj jakiś namiar na nie <okok>

[ Dodano: 2012-04-27, 20:08 ]
PS. Furka 1st Class <okok>
Odpowiedź poszła na PW:)

[ Dodano: 2012-04-30, 07:23 ]
RASUK pisze:Fajnie Kris, widze ze nie proznujesz :] Moim skromnym zdaniem powiem ze przydaloby sie pomalowac dyfuzor bo dziwnie to wyglada, fajne dwa kominy a dyfuzor szary zamiast w kolorze nadwozia.

Brawo za dobry wybor, przednie lampy prezentuja sie super, o ile masz mozliwosc to polecalbym tez sie rozgladnac za przednim zderzakiem, nie mowie juz ze musi byc poliftowy ale comajmniej s-line z tych samych lat bo obecnie zestawienie lamp z RS6 ze zderzakiem z SE tez 'rzuca sie' w oczy ;-)

Co jeszcze bym mogl zaproponowac to obizenie zawieszenia do poziomu s-line.

Jesli chodzi o modyfikacje to sadze ze pewne mody ciagna za soba inne mody, tak jak napisalem wlasnie z koncowkami i kolorem dyfuzora, albo sam front - lampy rs6 do zderzaka SE raczej srednio pasuja, choc napewno prezentue sie to zdnacznie lepiej niz z lampami ktore byly standardowo.

Lusterka - moim skromnym zdaniem ten chrom-lustro wyglada troche lipnie, albo dajesz chrom matt albo zostawiasz w kolorze nadwozia, jedno z dwoch. Ja zbieralem sie do kupna matt chrom ale jednak odpuscilem i pomalowalem obie oryginalne obudowy u lakiernika i uzyskalem prawie efekt matt chrom za 50pln. Ori obudowy z S6 albo RS6 podchodzily prawie pod 800-1000 pln - porazka;/ !

Pozdrawiam
Dzięki za komentarz i cenne uwagi:) Mam w planach pomalowanie tylnego dyfuzora, ale zrobię to przy okazji lakierowania kilku innych elementów np. tylna klapa jest porysowana przez poprzedniego właściciela prawdopodobnie anteną CB. Zderzak mam już założony ze spryskami, wg mnie bardziej pasuje niż poprzedni. Odnośnie zawiechy od s-line to myślałem o tym również, ale póki co to zostaję przy tym co mam, ponieważ uważam że po założeniu zawieszenia s-line autko straci bardzo na komforcie.
Co do lusterek to chwilę myślałem czy je zakładać czy nie ale cena oryginałów jak pisałeś jest zbyt wysoka ( można za tą kwotę kupić coś innego do autka) Niedługo wrzucę foty z nowym zderzakiem.
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
RASUK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 310
Rejestracja: 25 kwie 2010, 18:48
Lokalizacja: Londyn

Post autor: RASUK » 30 kwie 2012, 21:39

Jaki zderzak zakladasz?

Twardsze zawieszenie jest warte efektu jaki robi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga