Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Podgrzewanie tylnej kanapy???

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

[A6 C6] Podgrzewanie tylnej kanapy???

Post autor: alexpulawy » 08 mar 2012, 21:38

Witam :)
Może moje pytanie jest głupie ale czy w A6 C6 było montowane podgrzewanie tylnej kanapy??

Pytam bo nigdy się z tym nie spotkałem a jestem na etapie poszukiwaĂą C6 quattro 2.7 albo 3.0 i dziś jeden koleś z ogłoszenia wymienił to między innymi jako wyposażenie <rotfl>

Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

Post autor: alexpulawy » 08 mar 2012, 21:53

No zobaczę jak będę oglądał. Wiem że w A8 to prawie standard ale naprawdę w A6 nie słyszałem o tym a w C5 tym bardziej <uoee> Dzięki :>

Awatar użytkownika
darel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 107
Rejestracja: 12 kwie 2011, 18:21
Imię: Darek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Łódź

Post autor: darel » 08 mar 2012, 22:04

Ja też mam u siebie ale ponieważ z tyłu wożę dwa foteliki dla dzieci to nie używam. Chyba zgadzam się z Przemciem, że raczej mało przydatna opcja. Jak rozglądałem się za autem to akurat nie zależało mi na podgrzewaniu z tyłu za to przednie siedzenia obowiązkowo. Fajna za to jest elektryczna roleta na tylnej szybie <okok>

Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

Post autor: alexpulawy » 08 mar 2012, 22:07

U mnie akurat żona z naszym 4 miesięcznym synkiem będą podróżować z tyłu tak że może by się przydało, szczególnie zimą... siąść z rana na cieplutką skórkę <rotfl>

[ Dodano: 2012-03-08, 21:11 ]
Ta to 2.7Tdi Q i rzekomo full opcja. Gościu dał za nią w salonie 65tysi funtów tak że po cenie widać że może być nieźle skonfigurowana <lol>

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2092
Rejestracja: 26 maja 2008, 00:28
Imię: Motostacja
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Motostacja pl » 09 mar 2012, 00:04

Przemcio pisze:Ja posiadam podgrzewaną tylną kanape i szczerze jest to wogóle nie potrzebne...

Przód ok Kierowca, żona ale tył jest na maxa zbędny
Dosyc egoistyczne podejście <lol> No chyba, że Twoja rodzina to Ty+ żona a z tyłu wozicie tylko bagaże :) .
Ale jakbyś miał dzieci to co ? miałyby marznać na tylnym siedzeniu ?

Ja akurat specjalnie nie szukałem, po prostu sie trafiło w aucie które kupiłem. Nie jeżdżę na tylnym siedzeniu, ale w moim przypadku podgrzewanie tyłu bywa uzywane częściej niż przodu <okok>
Części samochodowe online - Motostacja pl

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2092
Rejestracja: 26 maja 2008, 00:28
Imię: Motostacja
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Motostacja pl » 09 mar 2012, 07:41

Przemcio, poczekaj może tak z 8 lat z tym pytaniem. Opinia 10 latki będzie jednak poważniejsza niż 2 latki <okok>

Poza tym fotelika raczej podgrzewanego nie ma, więc i pytać nie ma o co :)

Tak mi się skojarzyło, że zasadnośc/niezasadność podgrzewania siedzeĂą moze zależeć od tego czy są one pokryte skórą czy tkaniną. Wiadomo, że zimna skóra zimą do przyjemnych nie należy (i moze dlatego jestem za :) )a na tkaninie już tak bardzo w d...nie ziębi <okok>
Części samochodowe online - Motostacja pl

Awatar użytkownika
darel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 107
Rejestracja: 12 kwie 2011, 18:21
Imię: Darek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Łódź

Post autor: darel » 09 mar 2012, 15:42

Właśnie wszystko zależy od tego jak wygląda "konfiguracja" rodziny. U mnie z tyłu siedzą dzieci i to na fotelikach więc dlatego nie korzystam. Jak ktoś z tyłu wozi osoby, które nie muszą siedzieć w fotelikach to podgrzewanie jest git. A jak nie ma podgrzewania z tyłu to można żonę wsadzić do fotelika i tłumaczyć, że jak jest fotelik to podgrzewanie nie jest potrzebne <wysmiewacz> Nie no to było głupie... <idiota>

Awatar użytkownika
alexpulawy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 196
Rejestracja: 27 wrz 2008, 16:05
Lokalizacja: Puławy/Didcot UK

Post autor: alexpulawy » 09 mar 2012, 20:10

Szczerze mówiąc nie sądziłem że ten temat się tak rozwinie <lol>
Ale tak jak mówicie, u mnie z tyłu będzie jeździć żona z małym tak że przydało by się grzanie w d... :] tym bardziej przy skórce. Ale na pewno nie zadecyduje to o ewentualnym zakupie <lol>

Awatar użytkownika
RASUK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 310
Rejestracja: 25 kwie 2010, 18:48
Lokalizacja: Londyn

Post autor: RASUK » 11 mar 2012, 13:54

to juz jest naprawde przesada, podgrzewane fotele zarowno przod jak i tyl to bajer ktorym bym osobiscie sie raczej nigdy nie przejal, mimo iz posiadam to uzywalem moze kilka razy. Po drugie zanim sie fotel nagrzeje to wewnatrz juz jest i tak cieplo

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2092
Rejestracja: 26 maja 2008, 00:28
Imię: Motostacja
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Motostacja pl » 11 mar 2012, 14:55

RASUK, to kwestia względna co jest przesadą <okok>

Jak dla mnie np. to jest czujnik deszczu, dlatego, że jeszcze tyle sił mam aby te wycieraczki włączyc kiedy chcę, całe życie tak jeździłem i nic mi nie ubyło.

Natomiast co do grzanych siedzeń jak masz -25 stopni zimą to zimna skóra jest naprawdę zimna i np w 2,5 TDI szybciej grzeje siedzenie niż nagrzeje się całe auto. Moze w benzynie jest odwrotnie, to tam pewnie grzane siedzenia nie wystepują
bo jak jest tak jak napisałeś, to po co <szok>
A poza tym grzanie siedzeń startuje natychmiast a auta całego z wnetrzem w kilka sekund nie nagrzejesz przecież <mysli> No wiem, masz pewnie Webasto, które startuje wcześniej i załatwia sprawę, no to tak. Ja niestety takiego wynalazku nie mam i wtedy te grzane siedzenia naprawdę robią dobrą robotę <okok>

Może tez kwestia miejsca gdzie przebywasz i temperatur tam panujących. Zauważcie zależność, że auta (nawet ze skórą) ściągane z Włoch i południa Francji przeważnie są bez grzanych siedzeń <okok>
Części samochodowe online - Motostacja pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga