Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5] Prośba o opinie zawieszenia: FK Automotive / KW / S

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Blade-Karol

[ A6 C5] Prośba o opinie zawieszenia: FK Automotive / KW / S

Post autor: Blade-Karol » 16 sie 2011, 12:09

Hej,

Zastanawiam się nad zmianą zawieszenia w samochodzie ponieważ obecnie mam gwint Bilstein B12.... jedynie z przodu. Dlaczego? Pytania nie kierujcie do mnie (tylko do poprzedniego właściciela) ale rozumiem, że ktoś kupił do A6 bez quattro i nie pasowało....


Chcę oczywiście gwint żeby można było samochód podnieść na zimę oraz żeby miał regulację twardości jak za jakiś czas stwierdzę ze tyłek mnie boli do tego zawiasu.


Namierzyłem fajny sklep który oferuje w dobrej cenie takie zestawy:

> FK Automotive:
SILVERLINE-X (z reg. twardości) zakres reg. wysokości: 30-60mm(przód)/30-60mm(tył)

> KW:
VARIANT II INOX (z reg. twardości) zakres reg. wysokości: 40-75mm(przód)/40-75mm(tył)

> SPAX:
RSX (z pełną reg. twardości) zakres reg. wysokości: 30-65mm(przód)/30-65mm(tył)


Najbardziej przemawia do mnie ten FK Automotive ale czekam na Wasze opinie najlepiej oparte o osobiste doświadczenie, a nie że kolega wrzucił do Astry 1.4 i mówi, że idzie jak po szynach ;p

THX!

Borys123321
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2008, 02:17
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Borys123321 » 21 lis 2011, 10:05

Z tych pierwszych co wymieniłeś to KW to jest firmowy gwint szczerze polecany do każdego auta. Nie słyszałem złych opinii na jego temat. FK to chyba jeden z najtańszych nowych gwintów co za sobą niesie już problemy, powszechnie znane mi jest uszkodzenia ,,śruby'' regulacyjnej (obniżenie, podnoszenie) wtedy gwint traci swoją podstawową i najważniejszą funkcję.

Borys123321
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2008, 02:17
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Borys123321 » 01 gru 2011, 10:43

Technik a FK to jedna półka cenowa i jakościowa tu już byś musiał poczytać który lepiej spisuje się w konkretnym aucie moja autopsja jest na podstawie znajomości gwintów w passatach b5 kolegów

Awatar użytkownika
Adamos_20
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: UK/Swiecie

Post autor: Adamos_20 » 02 gru 2011, 21:31

FK wcale nie jest zła firmą, tylko wszystkie modele od highsporta wzwyż, co do AK street to odradzam, totalna kupa, farba mi odpadła po tygodniu ze spreżyn, jakość jazdy tez marna, miałem taki nowy gwint w polo i wolałbym juz smigac na springach koni lub eibach

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga