Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 2.5 Tdi] Zapowietrzenie układu paliwowego.

Silniki wysokoprężne
lukasz89k1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 41
Rejestracja: 11 paź 2011, 19:00
Lokalizacja: mielec

Post autor: lukasz89k1 » 21 lis 2011, 21:32

kolego wiesz spróbuj może tak zrobić że połącz wężyk z baku co idzie chyba w bagażniku jest następnie podepnij do filtra na wej i patrz czy są bąbelki oczywiscie przeźroczysty wąż użyj :>
będziesz wiedział czy gdzies są nieszczelnosci <mysli>
a mam dwa pytania bo w mojej a6 cos jest pod spodem samochodu jak idzie wąż od baku do filtra co to takiego jest przypomina to jakby jakąs pompkę ale czy w moim jest pompka? <mysli>

ps.ten sposób sam wykonywałem z tym wężem około 4m wystarczy może więcej i nawet jechałem z nim <lol>
bo mi po paru km gasnie i własnie bierze gdzies powietrze raczej bo są pęcherzyki powietrza około 1 czy 0,5 cm
a jak bezposrednio za pomocą węża to takie czasem malutkie gdzieniegdzie pecherzyki

falco
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2009, 11:25
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: falco » 21 lis 2011, 21:48

Auto od środy stoi w Bosch Servis w Pietrzykowicach koło Wrocławia.
Ponieważ w poniedziałek i wtorek miałem znowu przeprawę z odpowietrzaniem z tąd decyzja o odwiedzeniu serwisu.
Jednak franca od środy odpala od strzała,mimo,że kazałem zostawić ją przez cały weekend przodem pod górkę.
Nie znaleziono błędów w pompie.Jutro jadę po odbiór.
Sam będę musiał powalczyć i powymieniać resztę przewodów.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2011, 13:43 przez falco, łącznie zmieniany 1 raz.

falco
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2009, 11:25
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: falco » 26 lis 2011, 13:42

Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy w pompie spiętrzającej jest jakiś zaworek zwrotny na zasilaniu lub powrocie.
Ewidentnie cofa mi się paliwo w przewodzie zasilającym,ale tylko między filtrem,a zbiornikiem.
Wiem,że po zgaszeniu silnika trochę musi się cofnąć,bo filtr paliwa nie jest napełniony na maxa,zawsze u góry jest trochę wolnej przestrzeni.Jednak u mnie schodzi w oczach,ale nie zawsze,czasem cofnie się z 10 cm i stoi.
Dodam jeszcze,że podgrzewacz odpada,bo gdy go wywaliłem na próbę,a otwór zaślepiłem szczelnie gumowym korkiem,również się cofa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga