Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[KRAKOW]C.H. KROKUS -- PONIEDZIALEK -- godz. 20 --- 1 post.

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
DJabeł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 475
Rejestracja: 02 kwie 2009, 17:50
Imię: Jarek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DJabeł » 06 lis 2011, 22:14

Ja tak jak z Seba gadałem jesli bede to nie wczesniej niz 21..
censored ile cenisz za ten zderzak? :p PW
Audi a6 c5 2000r 2.5TDI 180KM - post451237.html#p451237

Awatar użytkownika
Majkel23
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 311
Rejestracja: 30 wrz 2009, 22:42
Imię: Radosław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Majkel23 » 07 lis 2011, 10:56

Ja dzis zawitam :) Moze sie uda zebrac pare osób
Obrazek

The Rock

Post autor: The Rock » 07 lis 2011, 13:11

Jagielow ma być też i może maciek przyjedzie <lol> Jeszcze się dowiedziałem że będzie Szymon i Marcin (Marwin) <lol> i jeszcze ma przyjechać Norbert co jeździł 2,8 guattro srebrny sedan

The Rock

Post autor: The Rock » 07 lis 2011, 17:24

censored pisze:ÂŁeee , a mi się coś niechce Do 19 kibluję w pracy
NORMALKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>

The Rock

Post autor: The Rock » 07 lis 2011, 18:22

krzysztofput pisze:The Rock, ja będę
Spoko ja też i jeszcze inni :):)

Awatar użytkownika
marvin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 222
Rejestracja: 29 mar 2010, 22:24
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: marvin » 07 lis 2011, 22:46

Dzieki za spocika <okok>
black_six

The Rock

Post autor: The Rock » 07 lis 2011, 23:23

Dzieki za spota było jak zwykle na wypasie <lol> <lol> A ci co niebyli to eeeehh

dalsim1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 341
Rejestracja: 13 paź 2009, 21:11
Imię: Damian
Moje auto: RS6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 450KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dalsim1 » 07 lis 2011, 23:23

Pozytywnie :):D:P

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

The Rock

Post autor: The Rock » 08 lis 2011, 00:34

Ale ten twój telefon Szymku coś słabo zdjęcia robi no chyba że to jest wersja chińska ;)

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 08 lis 2011, 09:39

Zaraz jak się rozjechaliśmy, The Rock, capnęła mnie policja... Zajumała mi 17pkt karnych... Ku...a!!! Zaraz za wysepką kończącą skrzyżowanie na Zabierzów jakiś koleś robił dziwne manewry przede mną: jechał nie pewnie, powoli, mrugnął w końcu raz prawym kierunkiem i dojechał do prawej krawędzi. Praktycznie się zatrzymał więc go minąłem dodając gazu aby jak najszybciej mieć go za sobą. Przede mną jechała kolumna aut więc wyrównałem prędkość i jadę zgodnie z przepisami po czym zatrzymują mnie chłopcy: stali vis a vis Hurtowni eskulap: podczas wymijania wycelował we mnie laserkiem i miałem 91km/h w momencie manewru... Na nic tłumaczenia że gość jechał niepewnie, ÂŻE GO OMIJAÂŁęM właściwie i że manewr wyprzedzania/wymijania w takiej sytuacji należy skrócić jak najszybciej. Stwierdził jeszcze że robiłem to na pasach dla pieszych: w sensie wyprzedzałem (gość ma sokoli wzrok skoro to widział po ciemku z odl ok. 500m...) Mówię mu że wyprzedzanie (nawet jeeśli to tak kwalifikuje) jest tam dozwolone z powodu krótkiego odcinka przerywanej i że jednak się na niej zmieściłem. A on do mnie że w bezpośredniej bliskości pasów nie wolno wyprzedzać. To mu mówię że tam w bezpośredniej bliskości pasów jest podwójna ciągła i że ona wyznacza tę "bliskość" więc nie złamałem przepisów. On że jednak tak. Zapytałem o definicję prawną "bezpośredniej bliskości - ile to jest" Nic. Wkur...ny pytam więc co za idiota wymalował tam przerywaną skoro tam powiniem być zakaz wyprzedzania i przez to wprowadza kierującego w błąd: ZNAKI I POZIOME I PIONOWE MUSZÂĄ BYć ZGODNE Z PRAWEM BO PRZECIEÂŻ MÓWIÂĄ O RAMACH TEGO PRAWA... Odpowiedział że prawo jazdy to przywilej... Ku...wa!!!! <wnerw> <wnerw> <wnerw> <wnerw>
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

The Rock

Post autor: The Rock » 08 lis 2011, 12:59

scaraab pisze:Zajumała mi 17pkt karnych... Ku...a!!!
<szok> masakra dla pocieszenia 2 tygodnie temu złapali mnie w brzeziu 250zł/6pkt na 50 miałem 89 <uoee> Co zrobić miałeś pecha jak Hooy

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 08 lis 2011, 14:39

Przyjąłem bo słowo przeciw słowu. Jestem na straconej pozycji nie miałem światka... A Policjantów było dwóch - to nic że drugi miał nos w papierach bo złapali znajomka z podstawówki po bani... Waliło wódą w radiowozie że hej... :|
Ciekaw jestem czy kolega Policjant który pomaga forumowiczom w potyczce z tanim armanim tu zagląda i czy mógłby mi wyjaśnić jak powinno się w takiej sytuacji zachować... Bo sytuacja dla mnie jest dwuznaczna: z jedej strony 91 to przekroczenie ale jak to rozpatrzeć w kwestii sytuacji na drodze...
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

jcsft
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 12 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: małopolska

Post autor: jcsft » 08 lis 2011, 21:03

scaraab pisze:Zaraz jak się rozjechaliśmy, The Rock, capnęła mnie policja... Zajumała mi 17pkt karnych...

No proszę.. Na dwóch ostatnich spotach mnie nie było i się porobiło:)

Akurat ja ostatnio też trochę nazbierałem punkcików. Po pierwsze przyszła mi pocztówka z zakopanego (fotoradar rozstawiony gdzieś na chodniku w okolicach kościeliska - 100 zł i 2 punkty na szczęście)

Ale 2 tyg. temu miałem taką sytuacje: wracam sobie od rodzinki, niedziela po 21.00 Droga z Oświęcimia do Krakowa. W miejscowości Babice (przed Alwernia) jadą sobie dwa auta 50 km/h Teren zabudowany, ciemno, pusto. No to wlokę się chwile za nimi bo coś jest nie tego - no ale ile można tak jechać?!? Poczekałem na przerywaną i najpierw wyprzedziłem jedno, i zaraz też drugie. Jadę sobie spokojnie 95 km/h (tamci zostali już za mną) i tak po kilku km nagle widzę niebieskie światła w lusterkach. No to zwolniłem, Ci mnie wyprzedzili i halt. Okazało się że to tajniacy jechali jakimś nieoznakowanym samochodem - i skurw..le czaili za mną kilka km do momentu aż była taka wysepka i przystanek autobusowy i tam było 60 km/h. Pokazali mi filmik (muszę pomalować jednak zderzak bo autko prezentowało się od tyłu ładnie, ale ten odrapany róg psuł klimat :):) ) no i dostałem "tylko" 200 zł i 6 punktów.

W sumie mam już 8 i zaczynam zwracać trochę uwagę na znaki :)

Pozdrawiam wszystkich i dajcie znać czy się spotykamy w poniedziałek najbliższy bo bym się w sumie wybrał.

Awatar użytkownika
Bedlam
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2011, 12:43
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Bedlam » 08 lis 2011, 22:11

No znaki poziome tu raczej przodują, jak jest linia przerywana, to przerywana i koniec. To nie Ty masz udawadniać, że jechałeś po przerywanej, tylko oni Tobie że po ciągłej... skoro nie mogli tego zrobić bo stali za daleko to ten mandat był na wcisk
Jeśli Ci pomogłem nie wciskaj "pomógł", po prostu Ty pomóż następnym razem <okok>

dalsim1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 341
Rejestracja: 13 paź 2009, 21:11
Imię: Damian
Moje auto: RS6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 450KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dalsim1 » 09 lis 2011, 16:47

Seba niestety to Ty tak niewyraznie wygladasz :)))))))))))
Pozdro ... :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga