Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] gdzie jest czujnik temperatury G 17 w audi c4

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
Woźny.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2011, 21:07
Lokalizacja: Skawina

[A6 C4] gdzie jest czujnik temperatury G 17 w audi c4

Post autor: Woźny. » 08 sie 2011, 22:05

Witam. Niedawno zakupiłem audi c4 (w zasadzie to chyba jeszcze audi 100 c4 a nie a6 c4 bo to składak 97rok a buda według vin jest z 94roku) ale mniejsza z tym. Od zakupu nie działa mi klimatronic (sprzedający jak każdy twierdził że trzeba dobić gazu. Gaz dobity klima szczelna ale się nie załącza. Jak trzymam przycisk gwiazdki na panelu klimatronica to świeci ale i tak nie działa a jak tylko puszczę to gaśnie. Sprawdziłem błędy klimatronica i nie ma żadnych to znaczy pokazuje 000 Posprawdzałem jeszcze czujniki temperatury i na kodzie 55 i 59 pokazuje mi -38 stopni chodzi o czujnik temperatury G 17 czy jest możliwe żeby przez ten czujnik klima nie chciała wystartować? Gdzie on się znajduje? Znalazłem jeden czujnik w okolicach zderzaka tylko nie wiem czy to ten bo po jego odpięciu temperatura się nie zmienia nadal pokazuje -38.
Jeżeli macie inne propozycje jak po kolei dochodzić do uruchomienia klimy będę wdzięczny.

Woźny.
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2011, 21:07
Lokalizacja: Skawina

Post autor: Woźny. » 09 sie 2011, 18:28

Może ja mam inny silnik bo za alternatorem mam rozrusznik i poza kablami idącymi do alternatora i rozrusznika nic tam nie ma. Szukam już z godzinę albo więcej na kanale i nic. Ja mam 2.8 V6 może ten silnik ma innaczej to rozwiązane. Proszę o pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga