Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[S6 C5] S6 4.2 340KM / sciema / in-pro / manual ;)

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mlodyrzeszow
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 530
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33
Imię: Henryk
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Mlodyrzeszow » 10 lip 2011, 22:16

z tego co wiem 1 s to jest dlugosc auta
a co do Nowaka _zg niejeden marzy o takim przebiegu a ze ludzie duzo tymi autami nie wala km to tak jest a ze jego jest ladniutka to tak juz bywa szkoda ze niemozesz w to uwierzyc a co do a6 4.2 vs s6 wiem tyle ze umnie sie goscie scigaja na tak zwana cwiartkee a nie do setki
ja tez bym stanol chetnie z a6 4.2 a jak wyjdzie by sie zobaczylo ?

Awatar użytkownika
Nowak_zg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 243
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:06
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Nowak_zg » 10 lip 2011, 22:18

labiss pisze:Założyłem też dzisiaj ledy.Odmłodziło elegancko auto.

to se zaloz temat o sowim sztruclu i tam sie pochwal.....

ps. widze ze edytujesz poprzednie posty .... a jak nie wiesz jak nakleic folie na szyby bo o tym wczesniej pisales to pokombinuj ... moze wyjdzie ;) i jak rozbierzesz troche tapicerki to zobaczysz gdzie byla spawana bo pewnie zyjesz w nieswiadomosci a tak naprawde masz 2w1 ;)
Bylo: a4 b5 1.9tdi 140KM, TT 1.8T 180KM, S6 C5 4.2 340KM, S6 C6 5.2 435KM, A8 D3 4.2 334KM
Jest: Corvette C6 6.0 404KM https://a6klub.pl/viewtopic.php?t=61875

Awatar użytkownika
Shark
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 199
Rejestracja: 27 gru 2010, 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shark » 10 lip 2011, 22:20

Nowak_zg współczuje Ci że taki idiota napisał w Twoim temacie. Ja zwykłe 4,2 objechałem na gazie już na pierwszym biegu to jest prawdziwe S6 a nie parchy zajechane. Koniec kropka

Awatar użytkownika
Mlodyrzeszow
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 530
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33
Imię: Henryk
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Mlodyrzeszow » 10 lip 2011, 22:23

Shark pisze:Nowak_zg współczuje Ci że taki idiota napisał w Twoim temacie. Ja zwykłe 4,2 objechałem na gazie już na pierwszym biegu to jest prawdziwe S6 a nie parchy zajechane. Koniec kropka
<okok> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo>

labiss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 165
Rejestracja: 10 cze 2010, 21:25
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: labiss » 10 lip 2011, 22:30

"hamowanie biegami" ? Nie słyszałem o czymś takim ,a ktoś taki jak ty ( bo z tego co czytałem wcześniej to chyba za rajdowca się uważasz ) powinien wiedzieć,że hamuje się silnikiem.

Do rzeczy : swoje auto znam na pamięć.Rozbierałem je do rozrządu,z przodu wszystko spoko,nie było spawane.Drzwi też rozbierałem każde bo czyściłem i smarowałem prowadnice szyb - też nie widać oznak spawania.Wymieniałem też czujnik parkowania więc z tyłu też nie było bite z tego co widziałem.

mlodyrzeszow - ty ze swoją zapalniczką na gaz to możesz stawać do wyścigu,ale z jakimś podobnym tego typu zagazowanym rumplem

shark - ty to samo.Zagazował wiejski członek auto i myśli,że ktoś uwierzy w jego bajki,ze cokolwiek objechał.No ,ale wiadomo.Kolega ma tu eskę to trzeba z cukrem włazić każdemu kto też ma eskę.

Aha,zapomniałem jeszcze dodać do autora,że będę pisał w tych tematach w których mam ochotę i człon ci do tego.

Opowiadaj dalej bajki o tych serwisach i właścicielach niemcach,wszyscy dobrze wiedzą,że w szwabii też już auta spawają więc lepiej swoje dobrze pooglądaj. :)
http://www.audiklub.org/forum/viewtopic ... 58&start=0

FUll fotostory z wymiany rozrządu !

Awatar użytkownika
Nowak_zg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 243
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:06
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Nowak_zg » 10 lip 2011, 22:36

przejezyczenie, oczywiscie chodzilo o hamowanie silnikem.
nie uwarzam sie za rajdowca
nie watpie ze znasz swoje auto ... umiesc jeszcze "how to?" w odpowiednim dziale jak nalozyc duzo szpacchli i wspawac cwiartki na swoim przykladzie.
ja ci nie musze nic udowadniac co do serwisu ... nastepny wlasciciel kiedys dostanie vin + koplet dokumentow i ksiazke serwisowa i sam zobaczy ....
a co do gazu to troche poczytaj dowiedz sie cos, poczytaj o elektronice obecnej itd... o wynikach z hamowni bo to ze kiedys u ciebie w polonezie pan kaziu zalozyl instalacje robiona w szopie a potem strzelalo ci z wydechu pod domem to nie znaczy ze kazdy tak ma .... :)
dobre klocki + dobry montaz = 0 problemow jesli chodzi o gaz.
radek_s4 i sir KENnY XVIII tez mial/maja gaz i zero problemow. :) czy to a6 c5 czy s6 c5 czy a6 c6 4.2 to v8 audi dobrze znosi gaz ... z fsi tylko jeszcze jest lekki problem ale to nie temat o tym.
Bylo: a4 b5 1.9tdi 140KM, TT 1.8T 180KM, S6 C5 4.2 340KM, S6 C6 5.2 435KM, A8 D3 4.2 334KM
Jest: Corvette C6 6.0 404KM https://a6klub.pl/viewtopic.php?t=61875

labiss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 165
Rejestracja: 10 cze 2010, 21:25
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: labiss » 10 lip 2011, 22:45

No,no.Też sobie włóż gaz.Może się ostanie parę groszy to sobie navi dokupisz i świecące wentyle.

W how to umieściłem instrukcję wymiany rozrządu.Szpachli nie umiem nakładać,bo się tym nie zajmuję - inaczej - nie jest mi i nie było to do niczego potrzebne.

Natomiast mam dobre oko i wydaje mi się,że to twoje auto było odwijane z jakiejś latarni.Daj VIN sprawdzimy w którym kraju była szkoda całkowita.

A tą książkę serwisową na allegro zakupiłeś ? O gazie czytałem.Wszędzie piszą,że jest do kuchenek i tańszych zapalniczek.Te lepsze są na benzynę.
http://www.audiklub.org/forum/viewtopic ... 58&start=0

FUll fotostory z wymiany rozrządu !

Awatar użytkownika
Mlodyrzeszow
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 530
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33
Imię: Henryk
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Mlodyrzeszow » 10 lip 2011, 22:47

labiss pisze:mlodyrzeszow - ty ze swoją zapalniczką na gaz to możesz stawać do wyścigu,ale z jakimś podobnym tego typu zagazowanym rumplem
dobrze przepraszam hahahahhahahahahahahh sory za OT

Awatar użytkownika
Nowak_zg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 243
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:06
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Nowak_zg » 10 lip 2011, 23:03

labiss pisze:No,no.Też sobie włóż gaz.Może się ostanie parę groszy to sobie navi dokupisz i świecące wentyle.

W how to umieściłem instrukcję wymiany rozrządu.Szpachli nie umiem nakładać,bo się tym nie zajmuję - inaczej - nie jest mi i nie było to do niczego potrzebne.

Natomiast mam dobre oko i wydaje mi się,że to twoje auto było odwijane z jakiejś latarni.Daj VIN sprawdzimy w którym kraju była szkoda całkowita.

A tą książkę serwisową na allegro zakupiłeś ? O gazie czytałem.Wszędzie piszą,że jest do kuchenek i tańszych zapalniczek.Te lepsze są na benzynę.
1. widac ze naprawde cie to boli ze ktos moze miec auto serwisowane do konca z w miare malym przebiegiem
2. boli cie tez to ze wszedzie mam ori powloke lakiernicza ?
3. swiecace wentyle zostawie tobie
4. naprawde navi dla mnie nie jest zadnym wyznacznikiem ... mi nie chodzi o navi to nie ona czyni auto fajnym wiesz ? szukalem rns-e z a6 ale ciezko trafic w dobrych pieniadzach wiec odpuscilem
5. wrozbito z dobrym okiem to sie przypatrz gdzies indziej i nie tlucz tu takich bzdur bo to ze masz jakis ze soba problem to nie znaczy ze tutaj musisz to wylewac z siebie i pisac bzdury na temat mojego auta lub aut innych.
6. tak jak pisalem wczesniej vin i ksiazke oraz inne dokumenty + komplet kluczykow dostanie ta osoba ktora bedzie zainteresowana kupnem i sprawdzi sobie wszystko w aso i zobaczy czy sie zgadza.
7. nie po to jest ten temat zebym ci musial udowadniac w nim historie serwisowa mojego auta oraz robic zdjecia ksiazki i kompletu dokumentow.
8. widac za malo poczytales o instalacjach gazowych ... moze po prostu na forum gazety bravo nie maja racji .... wystarczy sie zaglebic zeby cos sie dowiedziec
9. prosze i naprawde skoncz juz sie tutaj udzielac bo nie masz nic madrego do powiedzenia, gadasz bzdury i robisz syf
Bylo: a4 b5 1.9tdi 140KM, TT 1.8T 180KM, S6 C5 4.2 340KM, S6 C6 5.2 435KM, A8 D3 4.2 334KM
Jest: Corvette C6 6.0 404KM https://a6klub.pl/viewtopic.php?t=61875

labiss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 165
Rejestracja: 10 cze 2010, 21:25
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: labiss » 11 lip 2011, 08:30

Będę się udzielał w każdym temacie w którym mam coś sensownego do powiedzenia,a czytanie twoich bzdur które tak wypunktowujesz,żeby zwrócić na siebie uwagę poprawia mi humor.

Dobrze wiadomo,że teraz w Niemczech już same śmieci zostały i auta stamtąd sprowadzane są coraz gorszej jakości.Polacy przywożą do nas auta,spawają i wywożą z powrotem do Niemiec na handel.Ja swoją furę mam ze Szwajcarii też do końca serwisowana,a w przeciwieństwie do Niemców są tam wyższe normy do których trzeba się stosować serwisując auto.Przykładowo w Niemczech np. jak masz zużyte amortyzatory przegląd podbiją bez problemów.W Szwajcarii już nie.
Ty zamiast nabijać sobie głowę jakimiś pierdołami,że gaz robi z auta rakietę poczytaj trochę pożyteczniejszych artykułów.
Niedługo pewnie okaże się,że to twoje cudowne s6 to faktycznie jest a6 tylko swap zrobiony ,bo wnętrze za nic nie odpowiada s6.Nigdy nie widziałem takiego biednego wyposażenia w esce.
Co do stanu technicznego,który tak zachwalasz - czas pokaże.Sprzęgło się już z..ebało.Tylko czekać aż rozrząd przeskoczy,bo ustawiał go Henio w swojej stodole.
Ile masz tych kluczyków w komplecie ? Skąd wiesz co piszą na forum bravo ? Ja nie wiedziałem,że takie istnieje.
http://www.audiklub.org/forum/viewtopic ... 58&start=0

FUll fotostory z wymiany rozrządu !

Awatar użytkownika
Nowak_zg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 243
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:06
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Nowak_zg » 11 lip 2011, 09:52

labiss pisze:Będę się udzielał w każdym temacie w którym mam coś sensownego do powiedzenia,a czytanie twoich bzdur które tak wypunktowujesz,żeby zwrócić na siebie uwagę poprawia mi humor.

Dobrze wiadomo,że teraz w Niemczech już same śmieci zostały i auta stamtąd sprowadzane są coraz gorszej jakości.Polacy przywożą do nas auta,spawają i wywożą z powrotem do Niemiec na handel.Ja swoją furę mam ze Szwajcarii też do końca serwisowana,a w przeciwieństwie do Niemców są tam wyższe normy do których trzeba się stosować serwisując auto.Przykładowo w Niemczech np. jak masz zużyte amortyzatory przegląd podbiją bez problemów.W Szwajcarii już nie.
Ty zamiast nabijać sobie głowę jakimiś pierdołami,że gaz robi z auta rakietę poczytaj trochę pożyteczniejszych artykułów.
Niedługo pewnie okaże się,że to twoje cudowne s6 to faktycznie jest a6 tylko swap zrobiony ,bo wnętrze za nic nie odpowiada s6.Nigdy nie widziałem takiego biednego wyposażenia w esce.
Co do stanu technicznego,który tak zachwalasz - czas pokaże.Sprzęgło się już z..ebało.Tylko czekać aż rozrząd przeskoczy,bo ustawiał go Henio w swojej stodole.
Ile masz tych kluczyków w komplecie ? Skąd wiesz co piszą na forum bravo ? Ja nie wiedziałem,że takie istnieje.
1. poraz kolejny napisales multum bzdur, w niemczech zostaly same smieci a auta ze szwajcarii to igielki ... nasluchales sie za duzo polskich handlarzy. Wychodzi na to ze niemcy maja teraz auta w samym zlym stanie i jak kupisz auto od niemca to jest be i fe za to kazdy szwajcar ma auto igle. A niemcy serwisuja auta tylko po to zeby przeszly przeglad a nie byly w dobrym stanie technicznym. Chlopie widac naprawde po twoim toku myslenia ze jestes prosty jak drut.
2. pozyteczne artykuly kolejny twoj farmazon bez potwierdzenia..... nigdzie nie pisalem ze gaz robi z auta rakiete ..... widze ze tam u ciebie w wejcherowie nie ucza czytania ze zrozumieniem bo poraz ktorys pisze do ciebie to samo a ty dalej tego nie rozumiesz. DALEJ NIE DOTARLO ? chyba ze ci chodzi o artykuly na twoim poziomie typu
labiss pisze:O gazie czytałem.Wszędzie piszą,że jest do kuchenek i tańszych zapalniczek.
3. moje "cudowne s6 to cudowne s6", ktore wyjechalo z fabryki w takim stanie jak jest teraz. wnetrze odpowiada w 100% temu co bylo w s6 poniewaz ma recaro, alcantare, carbon.... i wbij sobie do tej lepetyny ze nawi i rolety to wyposazenie dodatkowe... nie ja to konfigurowalem i jesli ktos nie chcial to sobie tego nie kupil. Byc moze dla ciebie nawi to rzecz niezbedna zeby dojechac na wies i moc podciagac sie na drazku i chwalic wytatuowanym smokiem na plecach na filmiku z youtube ale ja tak jak mowilem nie patrzylem na wyposazenie przy kupnie a na stan techniczny..... DALEJ NIE DOTARLO ?
4. stan techniczny zachwalam bo taki jest ... sprzeglo sie zjebalo hah piszesz jak dziecko.... sprzeglo chlopcze to rzecz eksploatacyjna ktora przewaznie kleka wlasnie przy takich przebiegach jesli auto ma duza moc i w dodatku torsena to na sprzeglo dzialaja duze sily. powtorze poraz ostatni i mam nadzieje ze wreszcie dotrze tarcza byla w bdb stanie, a jedynie puscil docisk. uwazam ze mial prawo przy tej mocy i 4x4 oraz przebiegu 130 000km. Rozrzad raczej nie przeskoczy chyba ze serwis audi dal dupy i zle zamontowal..... ale to nie ja wymienialem rozrzad u siebie w szopie tylko ty. DALEJ NIE DOTARLO ?
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 10:29 przez Nowak_zg, łącznie zmieniany 2 razy.
Bylo: a4 b5 1.9tdi 140KM, TT 1.8T 180KM, S6 C5 4.2 340KM, S6 C6 5.2 435KM, A8 D3 4.2 334KM
Jest: Corvette C6 6.0 404KM https://a6klub.pl/viewtopic.php?t=61875

Awatar użytkownika
KANAL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 22 paź 2010, 12:23
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: KANAL » 11 lip 2011, 10:35

Slabo Ci gosciu na tym drazku idzie ;) Moze polowe z tych podciagniec powinienes miec zaliczone. Sory za OT ale wlasnie tacy ludzie mnie rozp^^^^laja. G^^no sie zna (jak odroznic S6 od 4.2) i sie madrzy i robi balagan w watku. Zaloz kolego swoj watek w dziale Nasze auta i gwarantuje Ci ze dlugo utrzyma sie na pierwszej stronie.

gość_

Post autor: gość_ » 11 lip 2011, 11:20

kolega labiss, widze ze w kazdym teamcie sie kogos czepia
zapraszam do mojego bedzie mogl sie ponasmiewac ze mam 1.9 klekocika
zal mi takich ludzi
no ale juz bez OT

holekpiotr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 415
Rejestracja: 26 gru 2008, 12:17
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.6 ADP 101KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Głogów

Post autor: holekpiotr » 11 lip 2011, 12:55

sadzik65439,
Nie prowokuj go bo jeszcze tak zrobi :)
Sorki Nowak_zg za OT już będę <milczek>

labiss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 165
Rejestracja: 10 cze 2010, 21:25
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: labiss » 11 lip 2011, 19:02

Widzę,że wazelina się zaczęła.

KANAL - nie uważam,żeby w 5 serii 10 podciągnięć to było mało.Z resztą w takiej jestem formie i akurat tyle robię.Technika słabo,bo w końcowej serii zawsze trochę oszukuję.

nowak - już widzę jak ktoś kto zaoszczędził na wyposażeniu samochodu czyli na navi ,automacie itp. ( bo te wszystkie rzeczy których nie masz są w wyposażeniu dodatkowym ) serwisował samochód,dbał o niego i jako części eksploatacyjnych nie pchał chińskich zamienników. <wysmiewacz> Już wiadomo swoją drogą dlaczego się sprzęgło zajechało ,hah, chińczyka niemiaszek włożył,bo mu szkoda było na oryginał,a oryginalne pewnie zajechał tak szybko jak ty ten chiński zamiennik.

Wypominasz mi ciągle,że tam czegoś nie rozumiem i coś tam nie dociera. Te farmazony które wypisujesz to może docierają do chłopaków pod blokiem przed którymi szpanujesz swoją eską i książką serwisową.
Mogłoby natomiast dotrzeć do ciebie,że istnieje coś takiego jak słownik ortograficzny.

sadzik - nie czepiam się tylko po prostu nie wchodzę z cukrem,bo widzę,że wszyscy mają do mnie problem,że mi się czyjeś auto nie podoba.

krzysztofput - dlaczego tylko mnie upomniałeś ? Jakaś wybiórczość na forum ? Wedle mocy auta czy jak ?
http://www.audiklub.org/forum/viewtopic ... 58&start=0

FUll fotostory z wymiany rozrządu !

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga