Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Moje wyjątkowe c5 z dużym grilem...

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Reyes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 66
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Reyes » 21 maja 2011, 15:13

wujek 2Pac pisze:Troszke pokory Panowie... kto moze zazdroscic auta za 20 tysi ;)
Myślę, że Ty możesz. Mi zazdrościłeś, że 6 kafli w auto wrzuciłem ;o A zresztą, jeżeli ktoś jeździ autem za 8 tysięcy to zazdrości sąsiadowi tego za 13.

A do wszystkich znafcuf tjiuningu. W takich tematach wyrażamy swoje poglądy na temat danego auta, nawet te negatywne, ale tylko wtedy gdy są konstruktywne! Bo napisać:

-żal, każdy potrafi.
a reszta może sobie tylko pozazdrościć
Polać mu!

Reyes, zdradzę Ci sekret, nie wymieniłem w nim rozrządu, więc nie może się podobać innym? Lol
a rozrząd wdarł się przypadkowo, w benzynach jak w benzynach, myślałem, ze wujas ma dizla.

Wujas, jak będziesz na zlocie A6 to sobie zobaczę to twoje wozidło.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2011, 15:19 przez Reyes, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 21 maja 2011, 15:14

wujek 2Pac, mi to tam lotto, gorzej administracji <ok>
Czasem aby wzbudzić jakieś odczucia u innych, wystarczy ZADBAć o samochód. A takie rzeczy jak zawieszenie, in pro, czy leciutki spojlerek, dodają tylko smaku.. A robienie C5,5 to dla mnie porażka po całości. Chcesz mieć C6? To je kup.

[ Dodano: 2011-05-21, 15:22 ]
Chłopaki, spokojnie. Ja wszystko rozumiem, ale po co jakieś teksty typu "zżera Was zazdrość", "zazdrościcie tego". No po co to? Wyrażam swoją opinię i jakoś nie zazdroszczę tego czegoś z przodu. Jeszcze jakby wyglądało lepiej w moim guście. To tak. Spotkałem się z JEDNYM autem takim co mi się spodobało. Ale facet poleciał po bandzie. Maska, grill, zderzak. Wszystko grało. Nie było tego wystającego nosa, co wygląda ohydnie. Co do zazdrości :/ Jakbym zazdrościł to bym sobie takie cudo walnął. Ale zamiast tego wolę sobie zrobić auto klapę bagażnika, lekki spojler z tyłu gumowy i do tego może felgi od RS6 i zawias -4cm. A ładować 5tys w przód to się mija z celem.. Za 4 lata i tak pewnie zmienię samochód i kupię C6 albo D3. I te 5 tys wolę dołożyć do tego niż ładować tutaj :)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Mlodyrzeszow
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 530
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33
Imię: Henryk
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Mlodyrzeszow » 21 maja 2011, 15:45

Panowie czytam caly temat i widze ze on niema sensu i musicie troche ochlonac.
Wystarczy powiedziec widzi mi sie lub nie , pisanie o zazdrosci tez niema sensu kazdy jezdzi tym co ma i na co go stac a gadki typu 20 tys to niema czego zazdroscic sa smieszne ja sadze czy autko jest za 5 czy za 50 tys a jest lane to jest warto popatrzec na to i na to i nieraz sie moze okazac ze te za 5 tys robi konkretniejszy szal niz te za 50 tys.
A co do autka mi osobiscie niedokonca sie widzi ale ladnie zrobione pozdrawiam i milej jazdy.

Awatar użytkownika
Szula298
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 138
Rejestracja: 19 maja 2010, 22:50
Lokalizacja: Poland

Post autor: Szula298 » 21 maja 2011, 15:50

arabicus pisze:mnie również się podoba taki mod - new face A6.....

mdli mnie <rzygi> <rzygi> <rzygi> <rzygi> <rzygi> , jak jeden i ten sam user powtarza się się w swoich postach "gleba, gleba, nakładki w kolorze i fele..." przecież każdy ma reprezentować swój, indywidualny styl.....

agrotuning dla mnie to np. spojler na bagażniku lub zielone, niebieskie światło w stylu ufo

dla mnie taki grill <okok> a reszta może sobie tylko pozazdrościć
Dobrze gada polać mu
Widać są w klubach ludzie normaln... popieram <okok>
Było
Audi 80 B3 1.8
Jest
Audi A6 C5 2.5 V6 TDI
Audi A4 B5 1.9TDI
Bedzie
Audi TT 1.8T (dla żony)

Dorianek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 04 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Dorianek » 21 maja 2011, 16:29

Mlodyrzeszow, co jak co ale twoje auto mi sie podoba i to w h*j. <okok>

Awatar użytkownika
Mlodyrzeszow
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 530
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33
Imię: Henryk
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0T CREH 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Mlodyrzeszow » 21 maja 2011, 16:34

Dorianek pisze:Mlodyrzeszow, co jak co ale twoje auto mi sie podoba i to w h*j. <okok>
zapraszam do mojego tematu nie zasmiecajmy tego pozdro

kamilholland1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 31
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:44
Lokalizacja: lidzbark warmiński

Post autor: kamilholland1 » 21 maja 2011, 17:02

-=Rafal=- pisze: A robienie C5,5 to dla mnie porażka po całości. Chcesz mieć C6? To je kup.
Czy wy nie widzicie że do c6 to temu autu bardzo dużo brakuje? Założeniem tej przeróbki,
WCALE NIE BYLO IMITOWANIE C6!!
(bo czy tylko model c6 ma coś takiego?) , bo trzeba być naprawde laikiem żeby się na to nabrać. Poprostu dla mnie c5 ma nudny przód więc go zmienilem... Gdyby audi przeprowadziło taki lift, to założe się że poliftówki byly by o dobre kilka tyś droższe!
Na swoje mam kilku chętnych za kwotę (nie 20tyś jak ktoś szacował...) 30 tyś i wcale nie mam ochoty się go pozbyć.

Według powyższej waszej logiki, obniżanie zawiasów można nazwać próbą imitacji innej, lepszej wersji!! Chcecie niskie zawiasy, to sobie znajdźcie FABRYCZNY MODEL a nie poprawiacie konstruktora! Chcecie takie czy inne dodatki?? Znajdźcie sobie w oryginale...

Awatar użytkownika
Lipton
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 836
Rejestracja: 27 lip 2010, 17:51
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1995
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 115KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Lipton » 21 maja 2011, 18:41

ale pierd... 3/4 nic nie wnoszących postów nabiły 2,3 osoby... tylko po co szczekać :o ? na miejscu autora poprosił bym moda o posprzątanie
jak dla mnie to wygląda na nieskończone ;) ale jak to skończysz czyli pomalujesz dół to będzie całkiem fajnie wyglądało ;)
Obrazek

The Rock

Post autor: The Rock » 21 maja 2011, 19:55

Mlodyrzeszow pisze:Panowie czytam caly temat i widze ze on niema sensu i musicie troche ochlonac.
Wystarczy powiedziec widzi mi sie lub nie , pisanie o zazdrosci tez niema sensu kazdy jezdzi tym co ma i na co go stac a gadki typu 20 tys to niema czego zazdroscic sa smieszne ja sadze czy autko jest za 5 czy za 50 tys a jest lane to jest warto popatrzec na to i na to i nieraz sie moze okazac ze te za 5 tys robi konkretniejszy szal niz te za 50 tys.
A co do autka mi osobiscie niedokonca sie widzi ale ladnie zrobione pozdrawiam i milej jazdy.
100% Popieram <brawo>

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 21 maja 2011, 20:09

-=Rafal=-, in.pro?a co to wlasciwie jest?takie samo badziewie jak dawne lexusy do kaxdego auta na rynku.....zenada...wez lepsze katalogi i poogladaj co tak naprawde mozna nabyc do c5..i nie mowie tu o zywicy dookola auta..moze podeslac ci oferte foteli do c5 po 1200 eurasi sztuka?naprawde ostygnijcie...kilka tematow temu scieliscie ogloszenie kameleona c5.bo podejrzane i za duzo wlozone co do ceny..teraz tu macie jazde.
powtarzam mi sie podoba..
gdyby zebrac wiekszosc aut na tym forum na jednym olbrzymim parkingu to niejeden pomyliby sie i probowal otwierac nie swoje auto..wygladalo by to jak parking fabryczny audi sprzed 10 lat.dlatego tez najpopularniejszy kolor to czarny ew siwy.a gdzie reszta kolorow?kto z was odwazyl sie na nagaro blue?malo kto bo "bedzie klopot ze sprzedaniem"
powtarzam jesli zaczynasz kupywac auto z mysla jak ja go potem latwo odsprzedam to nei jestes fanem marki czy modelu a zwyklym uzytkownikiem auta..
takie zeczy jak kolega zaprezentowal sa niczym nowym...kto pamieta przerobki golfa II na przod z jetty? z kwadratowymi lampami?

Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 21 maja 2011, 20:13

tomkom1 pisze:kto z was odwazyl sie na nagaro blue
Ja chciałem ale nie dostałem :/ Tak samo jak białego :/ Lubię się wyróżniać itd, i ten grill mi się naprawdę podoba do C5. Ale tak jak mówię. Nie w zestawieniu z takim zderzakiem. Takie jest moje zdanie :)

Awatar użytkownika
wujek 2Pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 177
Rejestracja: 16 lis 2010, 22:36
Lokalizacja: Mielec/Podkarpacie

Post autor: wujek 2Pac » 21 maja 2011, 21:42

Np Nagaro pasuje tylko w eS-ce ;) gdzie indziej to profanacja.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 22 maja 2011, 08:38

wujek 2Pac pisze:Np Nagaro pasuje tylko w eS-ce ;) gdzie indziej to profanacja.
no i o czym my tu rozmawiamy...zaczynasz wysowac juz naprawde smiale tezy....

Awatar użytkownika
robak26
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1137
Rejestracja: 30 lip 2009, 17:52
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: robak26 » 22 maja 2011, 08:44

kamilholland1, myślałeś ,że by coś zrobić z lusterkami?
Do takiego "przodka", przydały by się nowsze lusterka.

PS.
Nie chcesz się zamienić? He,he...
Pozdro. <okok>

kamilholland1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 31
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:44
Lokalizacja: lidzbark warmiński

Post autor: kamilholland1 » 22 maja 2011, 09:05

robak26 pisze:PS.
Nie chcesz się zamienić? He,he...
Pozdro.
robak26,
Z ciekawości popatrzyłem na twoje auto i przyznaję że zrobileś przy nim kawał roboty. Jest naprawdę spoko, ale nie-dziękuje.... Ja kocham swoje...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga