Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5] Disc Error w Oryginalnym radiu Audi, jak naprawić ?

Car Audio
ODPOWIEDZ
tswvola
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 27 lut 2011, 13:10
Lokalizacja: Kraków

[ A6 C5] Disc Error w Oryginalnym radiu Audi, jak naprawić ?

Post autor: tswvola » 27 lut 2011, 13:13

Witam, otoz mam maly problem, posiadam Audi a6 z 2000r, posiada ona oryginalne radio audi, niestety gdy wkladam plyte Audio nie Mp3 to po paru sekundach pokazuje mi Disc Error, nie potrafi odczytac zadnej plyty, ani Audio ani Mp3, jak mysliscie ? Zakurzony jest Laser w Radiu czy cos moze byc innego ? Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika
szachu a6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 254
Rejestracja: 09 sie 2008, 11:44
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: szachu a6 » 27 lut 2011, 15:14

witam, temat zmieniarki przerabiam do dziś :) zaczęło się od lasera niby - więc wymiana, potem silniczek - też wymiana...a potem padła i nikt nie wiedział co jest grane...ale mąż koleżanki jest takim specem od sprzętu i dałem jemu do oceny...wyszlo, że łapki które zbierają płyty były poniżej poziomu płyt i nie chciały ich pobierać i był ERROR...jest to delikatna sprawa i przy przenoszeniu trzeba bardzo delikatnie się obchodzić lub wyjąc magazynek - wtedy się nic nie stanie...a ja muszę nosić ze sobą zmieniarkę ponieważ w niewyjaśniony dla mnie i dla kolegi sposób zbiera się wilgoć na płytach i nie chce ich później czytać...problem znika, gdy wezmę zmieniarkę ze sobą do domu i postoi w pokoju i odparuje wszystko - działa bez zarzutu...mam nadzieję, że rozjaśniłem ci troche sytuację...

tswvola
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 27 lut 2011, 13:10
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tswvola » 27 lut 2011, 18:02

problem polega dokladnie w radiu SYMPHONY CD + KASETA, wiec co mam z tym radiem zrobic ? wyciagnac i jechac do leketryka czy cos innego ?

Awatar użytkownika
szachu a6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 254
Rejestracja: 09 sie 2008, 11:44
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: szachu a6 » 27 lut 2011, 21:43

ja mam audi concert też cd + kaseta, moim zdaniem nic innego ci nie zostaje jak wyjąć i jechać sprawdzić...

tswvola
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 27 lut 2011, 13:10
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tswvola » 05 kwie 2011, 16:02

a jest mozliwosc naprawy takiego radia samemu w domu ? czy lepiej sie za to nie zabeirac ? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga