Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]elektryka w aucie pada

Elektryka
ODPOWIEDZ
sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

[A6 C5]elektryka w aucie pada

Post autor: sikor » 08 paź 2008, 21:58

witam mam problem z oswietleniem wskaznikow , czasem nie podswietlaja sie cyferki czasem wskazowki a nieraz po odpaleniu mrugaja wszystkie wyswietlacze a wskazowki startuja od 0 do poziomu ktory powinny wskazywac i opadaja tak jak by bardzo szybko przekrecac zaplon, nieraz kilka razy musze probowac wlaczyc zaplon zeby bylo ok, 2 sprawa co jakies 700 kilometrow wlacza sie na tablicy pomaranczowy silnik swiadczacy o awarii ale nic pozatym sie nie dzieje, nie che juz tracic na kasowanie bledow wiec odlaczam kleme zeby zgasla :oops: , pisze tu , bo nie mam pojecia gdzi najpierw zajrzec (w b4 nie mialem takich problemow) ,

i jeszcz jedna spawa prawdopodobnie nie mam spryskiwaczy na ksenony czy to moze byc szkodliwe dla lamp albo cos w tym stylu ??

czy mozna samodzielnie chociaz troche podniesc swiatla ?? wydaje mi sie ze to samopoziomowanie troche przesadza bo "krotkie" swieca mi tylko na kilka metrow praktycznie nic nie widze


Przenoszę według prośby.Powodzenia
Ostatnio zmieniony 10 paź 2008, 21:20 przez sikor, łącznie zmieniany 2 razy.

morfeusz27

Post autor: morfeusz27 » 11 paź 2008, 17:37

Sikor, spryski służą domycia powierzchni lampy z drobin kurzu błota, robactwa itp aby wiązka ksenonów nie rozpraszała się i nie oślepiała innych. Nie ma to złego wpływu na lampę tylko na innych userów dróg <ok> w tym niebieskich misiaczków :mrgreen: co do reszty to nie mam pomysłu, raczej daj sobie spokój z odłączaniem klemy bo w końcu coś padnie w aucie, poszukaj problemu VAGiem lub miernikiem, nie mam pojęcia, pozdro

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 11 paź 2008, 18:32

no to mam problem sprawdzilem bezpiecznik (nr3) i jest dobry a spryski na swiatelka nie dzialaja chociaz to nie zaslepki bo sprawdzilem rety w b4 nie mam takich problemow :mrgreen:
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 11 paź 2008, 19:40

ja mam 2000 rocznik ale dekoder vinu czy cos takiego wykazal ze rok produkcji 2000 a modelowy 2001 co do vaga to wiele o nim czytam ale prawde mowiac nie wiem dokladnie co to jesyt i co trzeba miec zeby go miec :mrgreen: no ale auto mam niecale 2 tygodnie i dopiero sie ucze ,
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 11 paź 2008, 21:18

troche mecze tymi pytan9ami na raty ale powiedz mi jeszcze, gdzie zdobyc taki program i kabel (domyslam sie ze w necie i na aukcjach ) ale jak juz mi sie to uda to gdzie ten kabel podlaczyc :mrgreen:
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga