1. Obecnie mam orginalne soczewki, które są tak brudne że w nocy już nic nie widać, zastanawiam się nad zmianą lamp na kenony. Zaznaczę na początku że kupił bym prawdopodobnie nowe lampy Depo przystosowane do ksenonów. Jednak tutaj zaczynają się schody dla mnie.
1A. Czy przetwornice się zużywają

1B. Później spryskiwacze lamp, co tutaj będzie potrzeba do przerobienia, napewno spryskiwacze, pompka.
1C. Czy zderzak również różni się od tego co ma spryskiwacze od tego który go nie ma


1D. Chciałbym też założyć poziomowanie świateł, co tutaj będzie potrzebne.
Do powyżego pytania czy w przypadku tych modyfikacji należało by ciągnąć dodatkowe przewody czy one są tylko niewykorzystane jak np w Renault.
2. Posiadam radio na kasętę (concert) i czy jest możliwość podłączenia radia z nawigacją, czy jest inny tunel środkowy, bo trochę inaczej to się wszystko mieści. Jak to dokładnie z tym jest.
2A. Kiedyś chciałem założyć radio CD (chyba concert II) jedank nie działało odpowiednio i zostawiłem kasetę, podobno nie miałem szyny CAN czy coś takiego. Czy jest przy nawigacji wymagana jest taka szyny i czy możliwe jest jej dodanie.
3. W jaki interfejs diagnostyczny warto jest zainwestować, tak aby nie było z nim problemów. Nie musi być po polsku chodzi mi o funkcjonalność. Najbardziej zależy mi aby współpracował z moim autem później z pozostałymi oraz nowszymi.