Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A8 D2 2,5td] Webasto thermo top z/c d nie włącza się pomocy

Wszystko co dotyczy ogólnie ogrzewania w tym postojowego, chłodzenia i klimatyzacji nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
salaj11
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 08 cze 2009, 23:01
Lokalizacja: Wawa

[A8 D2 2,5td] Webasto thermo top z/c d nie włącza się pomocy

Post autor: salaj11 » 16 wrz 2010, 15:44

Witam,

Posiadam Audi a8 po liftowe z 99 r. 2,5 tdi, na wyposażeniu jest orginalne webasto sterowane z menu (możliwość programowania czasu). Już od dłuższego czasu próbuje je uruchomić. Na początku miałem błąd chyba 01414 - coś z powietrzem wieć postanowiłem zobaczyc z bliska co się dzieje i okazało się zę jest pęknięta osłona plastikowa i te kółko od wiatraka stoi dęba i dałem sobie z ty spokój. Miną rok i zima za pasem więć zdjąłem rozebrałem wyczyściłem odblokowałem silniczek i założyłem powrotem. No i tu zaczynają się schody bo próbowałem załączyć i nić, pojechałem do kolegi podpiąć pod kompa i ku mojemu zdziwieniu żadnych błędów (więc odblokowanie silniczka coś widocznie dało) a webasto nie startuje ale jak bawiłem się kompem wcisnąłem opcje "testuj" to usłyszałem silniczek od webasta (czyli chyba się przewietrzył) ale i tak nie chce się załączyć mimo wszystko że mam opcje w menu standheizung.

Proszę jakieś podpowiedzi może jakaś adaptacja albo coś co pomoże mi rozwiązac ten problem z góry wielkie dzięki

nr. z plakietki piecyka 4d0815069 d Diesel 12v/32w 5kw 2,5 bar 289

może jest zablokowane - ale jak je odblokować albo jak podpiąć na krótko

[ Dodano: 2012-05-18, 11:51 ]
problem rozwiązany w zeszłym roku przed zimą - okazało się że posiadam zwykły dogrzewacz i załącza się on automatycznie poniżej +5 czasami 0 stopni jak auto się nagrzeje do 75 stopni to się wyłącza, wymieniłem tylko komorę powietrzną za 100 zł tą co jest silniczek i lata że aż miło

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga