Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Kolorowy wyświetlacz komputera

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Papek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 09 wrz 2010, 19:30
Lokalizacja: śląsk

[A6 C6] Kolorowy wyświetlacz komputera

Post autor: Papek » 10 wrz 2010, 11:47

Witam!

W swoim Audi A6 C6 mam czerwony wyświetlacz komputera (i czerwony mały MMI jeśli to ważne). I tak się zastanawiam, czy gdyby zachciało mi się kolorowego wyświetlacza komputera, to czy wystarczy kupić sobie sam wyświetlacz a reszta zostaje po staremu, czy musiałbym dokupić coś jeszcze? A może, o zgrozo, trzeba wymienić cały komputer...? Jak to wygląda z technicznego punktu widzenia? Czy ten wyświetlacz komputera ma jakiś związek z MMI?

Pozdrawiam

Paweł

Papek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 09 wrz 2010, 19:30
Lokalizacja: śląsk

Post autor: Papek » 10 wrz 2010, 12:59

Tak, dowiedziałem się, że całe zegary trzeba wymienić, to fakt, ale czy komputer też trzeba wymienić, czy wystarczy ramka z zegarami i tym właśnie wyświetlaczem, a komputer może zostać stary? Jaki może być koszt takiej wymiany - oczywiście oprócz zakupu zegarów z wyświetlaczem - czy coś jeszcze trzeba by kupić?

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 10 wrz 2010, 17:20

Papek, ponoc cale zegary i pozniej pod te zegary cangetway czy jakos tak:-) procz zegarow cos jeszcz:-) duzo zachodu z tym

Awatar użytkownika
benny
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 15 sie 2010, 11:26
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Szwajcaria

Post autor: benny » 10 wrz 2010, 20:11

Tez się kiedyś nad tym zastanawiałem i myślałem żeby zmienić na kolorowe bo mam monokolor. Wg mnie kolego ten z zegarami da radę wyminić i powinien działać, ale jak i co - szczegółów nie znam :( natomiast ten główny to raczej problem. Mamy kolego wersję MMI Low ograniczoną funkcjami i wyświetlaczami. Ja mam u siebie np. NAVI której mapy ładuję do odtwarzacza w schowku, na głównym wyświetlaczu wprowadzam adres itd. później na wyświetlaczu między zegazami mi wyświetla jak mam jechać na środkowym naromiast hula radio. Jak by to wyglądało gdybym zamienił na kolor na którym navi chodzi na głównym - nie wiem. Może nam podpowie ktoś kto miał już z tym przeprawę ciekaw jestem też - pozdr.

camelllcamelll
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1157
Rejestracja: 21 cze 2010, 10:57
Imię: Ryszard
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: camelllcamelll » 11 wrz 2010, 18:25

Witam

ZelvaBOi

mam do Ciebie takie pytanie:
Audi A6C6 2007r
wyświetlacz między zegarami i LCD czerwony monochromatyczny i co muszę kupić żeby mieć kolor na obu wyświetlaczach .
Pozdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga