Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Moja piękna księzniczka...

Prezentacja w/w aut.

Moje MaleĂąstwo jest

CUDOWNE
40
24%
NIESAMOWITE
18
11%
PIÊKNE
90
54%
NAJLEPSZE
19
11%
 
Liczba głosów: 167

strozu_a6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2010, 00:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: strozu_a6 » 22 sie 2010, 02:25

ÂŁadna A6 . Kolor jak u mnie, luknij jak wyglądają dokładki w kolor w tym odcieniu lakieru na linku mojej niuni. Felgi ładne chociaż jak dla mnie trochę za agresywne do tej sylwetki samochodu ( kwestia gust ). Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojej niuni.

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 22 sie 2010, 17:18

Hehe cukrujecie ,cukrujecie,najzwyklejsza 6ka jaka może być,kolor :-P ale to kwestia gustu,bo jak sie niema co się lubi,to się lubi co się ma,przyzwoita felga.Zrób inną skalę to go ocenie i nie że złośliwy jestem :mrgreen: te wycieraczki na przedniej szybie :-P Co do podświetlania licznika dla ociemniałych lub niewidomych stwierdzam iż jest ori z przed liftu ma czerwone podświetlenie,a na zdjęciu wyszło że białe ale to złudzenie,bo podświetlanie działa razem ze światłami :!: :evil: to dla tych co mają 6kę i o tym nie wiedzą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zdjęcie jasno pokazuje wyłączone światła.W skrócie nie powaliła mnie na kolana <ok>

eddi83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 152
Rejestracja: 25 sie 2009, 17:20
Lokalizacja: Żagań,Żary

Post autor: eddi83 » 02 wrz 2010, 12:06

RaKo pisze:Hehe cukrujecie ,cukrujecie,W skrócie nie powaliła mnie na kolana <ok>
pewnie RS6 by ciebie powaliła, jako ze mam taki sam silnik, podoba mi sie, choc mam swoje ciut inne upodobania, np jasna skóra 8-) jedyne co boli w tym aucie to gaz IIgen.
pozatym świetna furka:)

Awatar użytkownika
eldo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 371
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:42
Imię: Kamil
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1993
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Post autor: eldo » 02 wrz 2010, 20:16

RaKo pisze:Hehe cukrujecie ,cukrujecie,najzwyklejsza 6ka jaka może być,kolor ale to kwestia gustu,bo jak sie niema co się lubi,to się lubi co się ma,przyzwoita felga.Zrób inną skalę to go ocenie i nie że złośliwy jestem
<ok> <ok> <ok>

brakuje w ankiecie: ZWYCZAJNA, SERYJNA, NORMALNA . . . itp a w/w ankieta mogła by dotyczyć np. furmanki SANT0 ;-)
Była: A6/C4 - A6/C5 2,5TDI 150ps Quattro 1999r https://a6klub.pl
Jest: VW Passat B6 Hightline 2,0TDI 192ps 410nm DSG MOCCA Dynaudio MFD2 DVD . . .

Qris

Post autor: Qris » 02 wrz 2010, 23:00

eldo,
ZWYCZAJNA, SERYJNA, NORMALNA może i tak ale to co zaliczyła jej tylna kanapa to nawet RS nie podskoczy :-) Swoją droga tekst z ankietą skomentowałeś chamsko ale w końcu małopolska... :-P
eddi83,
Nie będę inwestował w skórę bo to bezsens który doda mi tylko pracy przy czyszczeniu i konserwacji ewent kubełki. A gaz działa nic nie psuje jak to holender nie wymaga żadnego wkładu finansowego nawet filtr ten sam
RaKo, felgi inną skalę? Po co? Ważna że się nie gną na dziurach i są ori a dzięki G F1 na zakrętach trzyma jak quatro. Co do licznika to moglibyście się już nad tym tak nie zapacać bo bodaj na 2 str było wyjaśnione <czytać uważnie>
ps. to nie auto ma powalać na kolana a właściciel swoją aparycją hehehe:-)

Awatar użytkownika
eldo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 371
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:42
Imię: Kamil
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1993
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Post autor: eldo » 03 wrz 2010, 12:42

Qris pisze:Swoją droga tekst z ankietą skomentowałeś chamsko ale w końcu małopolska...
Czego nie można powiedzieć o "karawanie" ;-) :mrgreen: <ok> 8-)
A co, spotkało Cię cos "niemiłego" w małopolsce ze tak piszesz ? Po to jest forum żeby zdania były podzielone i panowała tu ogólna wolność słowa (w ramach regulaminu) którego wydaje mi sie nie złamałem a wg. mojego gustu (i nie tylko) Twoja furmanka niczym specjalnym sie nie wyróżnia od seryjnej A6 w sedanie. A samą ankietę tylko zasugerowałem "poprawić-uzupełnić" żeby inni mogli stosownie zagłosować a nie po to żeby Ci wjechać na ambicje czy coś w tym stylu, mało coś luzu w tym Inowrocławiu ;-) za to pozazdrościć tamtejszym kobietom, jak Wy tak określacie auta to strach sie bać jakie macie mniemanie o płci przeciwnej :mrgreen:

Kolego wiecej luzu, to tylko forum ;-)
Qris pisze:na zakrętach trzyma jak quatro
jak quatro to pewnie i 3ma ale na pewno nie jak quattro ;-)
Była: A6/C4 - A6/C5 2,5TDI 150ps Quattro 1999r https://a6klub.pl
Jest: VW Passat B6 Hightline 2,0TDI 192ps 410nm DSG MOCCA Dynaudio MFD2 DVD . . .

eddi83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 152
Rejestracja: 25 sie 2009, 17:20
Lokalizacja: Żagań,Żary

Post autor: eddi83 » 03 wrz 2010, 17:39

Qris, najważniejsze ze gazownia nie sprawia problemu , i oby tak dalej, i spalanie ... bo nigdy nie zeszło poniżej 10l/100km:)

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 03 wrz 2010, 21:51

[ Dodano: 2010-09-03, 21:55 ]
Qris, to Ty czytaj uważnie,chodziło mi o inną skalę oceny auta,a nie skalę felg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Przecież napisałem ,że felgi ujdą w tłumie <ok> Co do licznika to kiepsko wyjaśnione,a raczej zamotane,więc wyjaśniłem chyba dosyć jasno co spostrzegłem w 2giej sekundzie oglądania zdjęć <ok> eddi83, no RS6 to inna bajka :mrgreen:

Qris

Post autor: Qris » 04 wrz 2010, 02:35

eldo, to nie określanie auta :-) każdy samochód miał racjonalny przebieg na tylnej kanapie i już:-) ...dalej... Nic przykrego mnie nie spotkało -zaufaj mi. No i na koniec kobiety i luz.. heh.. uwierz że na Uniwerku w Poznaniu miały go więcej niż tu ale lubię wyzwania.

ps Na ambicje mi nie wejdziesz (wskazując zmiany w ankiecie którą stworzyłem gdy myślałem że to auto jest ah oh eh, jak by nie było miałem 23 lata niecałe i kupiłem je wtedy za swoje, Ty masz 30 i 10 letnie kombi więc o ambicji nie będę mówił więcej) bo to tylko samochód, ma mi wozić dupę do pracy a czy napiszę quatro przez jedno czy przez dwa "t" to będzie to samo. Przykład: pisze avant a i tak wiem że chodzi o kombi :-) hehe...

eddi83, Na trasie to można niżej owszem ale teraz w mieście mam 12,6l/100km gazu i uwierz nie ruszę tej instalacji póki działa:-)

RaKo,
Skala oceny auta ehh... widać nie wszyscy rozumieją zasadę działania tego działu. Chodzi tu o to że nie zależnie od tego czy autko nam się podoba czy nie to nie dowalamy właścicielowi a nasuwamy sugestie co mógł by zrobić. Kolega eldo, nazwał to wolnością słowa dla mnie to po prostu brak wychowania/ kultury - nie mnie to oceniać. W każdym razie sugeruję zobaczyć inne auta nie te topowe na szczycie a starsze/niegłaskane tam nikt nikomu nie dopie***la że ma cokolwiek zmieniać by udowodnić jak dziecko że fakty są inne.

Aha co do licznika czy ktoś nie jasno stwierdził że zegarek jest analogowy??? To wyjaśnia wszystko, wystarczy przeczytać te pozostałe strony.

No to pozdrawiam wszystkich i życzę miłego przeglądania forum :-)

eddi83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 152
Rejestracja: 25 sie 2009, 17:20
Lokalizacja: Żagań,Żary

Post autor: eddi83 » 04 wrz 2010, 17:53

Qris, pewnie ze jak działa, to szkoda kasy pakować:) i to rozumiem, chodziło mi natomiast o to ze mi nigdy moja nie spaliła mniej jak 10l/ 100km(najmniej 10,3.. ale to przez pogode..musiałem powoli jechac:)), wiec to mnie dziwi, ale widocznie może masz poustawiane ze się da zejść:)

Qris

Post autor: Qris » 04 wrz 2010, 23:34

eddi83, zobacz kiedy to było:-) Kwestia spalania na dzień dzisiejszy wygląda tak:
LATO
-miasto 12.4-12.7 średnie gazu
-trasa 6.5(wleke się 80-90) 9 (120-130)
ZIMA
-miasto 17 plus minus 1 litr gazu na setkę z tym że był to odcinek 4km i silnik nie zdążył chwycić temp więc zrozumiałe to było.
-trasa wyniki chyba takie same

Nie powiem że ta instalacja jest bajeczna teraz ale jest bezobsługowa działa i już:-) Ty zapewne masz sekwencję czyli inna bajka:-) Ok spadam się bawić filmy się ściągają i życzę miłej soboty:-) Czas coś wyrwać:-)

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 05 wrz 2010, 14:32

Qris, nie moja wina ,że Cię to ugryzło stwierdziłem fakt i koniec.Podpowiedziałem abyś zmienił skalę ocen,a nie dowalałem Ci,szkoda że tak to odebrałeś.Co do tej skali i Twojego ahh,ohh i ehh to nie moja wina,że nie czytasz ze zrozumieniem,a każesz mi rozumieć,a jak już zrozumiesz bo wyjaśniłem jak chłop............to zaczynasz stękać <ok> Co do licznika też pisałem i chodziło o kolor podświetlenia.Co to kogo obchodzi ile masz lat i kiedy za ile i za czyje kupiłeś samochód,co to za różnica czy to avant czy sedan,chyba ktoś Ci nadepnął na odcisk i starasz się wjechać ludziom na ambicję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eddi83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 152
Rejestracja: 25 sie 2009, 17:20
Lokalizacja: Żagań,Żary

Post autor: eddi83 » 05 wrz 2010, 17:42

-trasa 6.5(wleke się 80-90) 9 (120-130)
mi sie jeszcze 100km wlec nie udało... zawsze mnie poniesie:) i nizej jak 10 nie zejde:)
Ty zapewne masz sekwencję czyli inna bajka:-)
tak mam:) i to taka ze nawet jak daje do 6000 obr, to nie traci ciśnienia, wiec spoko, i jest bajka:)
miałem wczesniej E39 - 2.5 benz, 170km i gaz IIgen i teraz audi 150km na sekwencji lepiej idzie:)

Qris

Post autor: Qris » 06 wrz 2010, 00:26

RaKo, :-)
eddi83, Napisz cos więcej o tym że nie traci ciśnienia bo tak słabo ogarniam a co do bmki fajne autko ale napęd na tył dlatego bardziej mułowate:-) Sekwencja podoba mi się bardzo ale to tak raczej z uwagi na fakt że mniej katuje silnik:-)

Awatar użytkownika
GranuL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 729
Rejestracja: 08 cze 2009, 18:38
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7T BEL 265KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: GranuL » 23 wrz 2010, 21:31

a mi felgi w ogóle się nie podobają wglądają staro ale po za tym autko ładne :) powodzenie w dalszym modzeniu :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga