Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ 100 C4 ] Panel klimatyzacji - problem z wyświetlaczem

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
piotrekyrtum
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 22 sie 2010, 20:09
Lokalizacja: kielce

[ 100 C4 ] Panel klimatyzacji - problem z wyświetlaczem

Post autor: piotrekyrtum » 22 sie 2010, 20:16

Witam,
Mam następujący problem, wyświetlacz na panelu klimatyzacji nie wyświetla cyfry dziesiątek w ustawieniach temperatury, natomiast wszystkie pozostałe pozycje na wyświetlaczu działają poprawnie, poniżej link do zdjęcia zrobionego podczas testu wyświetlacza:

LINK

Czy żeby to naprawić konieczna jest wymiana całego panelu klimatyzacji ??
Czy jest jakieś inne rozwiązanie??
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam. ;-)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, 23:35 przez piotrekyrtum, łącznie zmieniany 1 raz.

Dawid2542
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 614
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:15
Imię: Robert
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1993
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rydułtowy (Śląskie)
Kontakt:

Post autor: Dawid2542 » 22 sie 2010, 20:21

Hm, jakieś to masz dziwne to masz w stopniach Fahrenheita pokazane też mi się tak kiedyś zrobiło że panel klimy pokazywał w Fahrenheita i termometr temp. zewnętrznej też ale po tygodniu mi sie to same zmieniło na Celsjusza albo gdzieś nacisnąłem niewiem sam może ktoś podpowie warto to wiedzieć jak się to zmienia.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 22 sie 2010, 20:29

piotrekyrtum, rozwin dokaldniej.na zdjeciu widac ze cyfra dziesiatek jest.chodzi o to ze nie pokazuje czesci cyfry?
jesli tak to sporbuj rozebrac panel.wyswietlacze sa na gumkach elastomerach.sprobuj poczyscic wszystko i poczyscic delikatnie styki an plytce.i ta gumke od czola poskrobac delikutasnie.skaldajac to staraj sei docisnac to jak najmocniej.o ile pamietam to to sie blokuje takimi zaginanymi blaszkami.to wszystko dziala na zasadzie scisniecia i wtedy jest dociskany lcd do gumki a gmka do plyty.jesli to nie pomoze moze byc uszkodzony lcd wtedy konieczna wymiana calego panela.rozwin w nazwie tematu jaki masz klopot bo jest ogulnikowo/pozdr.

[ Dodano: 2010-08-22, 20:30 ]
mpozesz tez sprobowac zamienic gumke polozeniem czyli np odwrotnie ja zalozyc

piotrekyrtum
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 22 sie 2010, 20:09
Lokalizacja: kielce

Post autor: piotrekyrtum » 22 sie 2010, 23:39

Dawid2542 pisze:Hm, jakieś to masz dziwne to masz w stopniach Fahrenheita pokazane też mi się tak kiedyś zrobiło że panel klimy pokazywał w Fahrenheita i termometr temp. zewnętrznej też ale po tygodniu mi sie to same zmieniło na Celsjusza albo gdzieś nacisnąłem niewiem sam może ktoś podpowie warto to wiedzieć jak się to zmienia.

Zdjęcie zrobilem podczas testu wyświetlacza, dlatego świecą się wszystkie pozycje, normalnie jest ok

[ Dodano: 2010-08-22, 23:46 ]
tomkom1 pisze:piotrekyrtum, rozwin dokaldniej.na zdjeciu widac ze cyfra dziesiatek jest.chodzi o to ze nie pokazuje czesci cyfry?
jesli tak to sporbuj rozebrac panel.wyswietlacze sa na gumkach elastomerach.sprobuj poczyscic wszystko i poczyscic delikatnie styki an plytce.i ta gumke od czola poskrobac delikutasnie.skaldajac to staraj sei docisnac to jak najmocniej.o ile pamietam to to sie blokuje takimi zaginanymi blaszkami.to wszystko dziala na zasadzie scisniecia i wtedy jest dociskany lcd do gumki a gmka do plyty.jesli to nie pomoze moze byc uszkodzony lcd wtedy konieczna wymiana calego panela.rozwin w nazwie tematu jaki masz klopot bo jest ogulnikowo/pozdr.

[ Dodano: 2010-08-22, 20:30 ]
mpozesz tez sprobowac zamienic gumke polozeniem czyli np odwrotnie ja zalozyc
Tak, chodzi o to, za kilka dni rozbiorę panel i zobacze jak to wygląda:)
Dzięki za odpowiedź, jak sie za to wezmę to dam znać. Pozdrawiam;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga