Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pomorski Zlot Audi 26-27 czerwca

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
Atomowy-Avant
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 01 lis 2008, 20:43
Lokalizacja: Gdańsk - Banino
Kontakt:

Pomorski Zlot Audi 26-27 czerwca

Post autor: Atomowy-Avant » 14 cze 2010, 23:52

Pomorski Klub Audi zaprasza wszystkich miłośników tej marki na szalony weekend w gronie zapaleńców naszej marki

wiecej informacji na stronie www.pkaudi.pl/forum

lub http://hyy.pl/images/33ulotka1.jpg

zabawa przy ognisku i muzyce, nocleg w namiotach lub jak kto woli w Avantach

Zapewniamy miejsce gastronomie i dobrą zabawe

!!!SERDECZNIE ZAPRASZAMY KAÂŻDEGO!!!

do Admina. pozwoliłem sobie dodać ten post bez pytania ale mam nadzieje ze zrozumiesz

[ Dodano: 2010-06-18, 17:04 ]
po waszym wstępnym zainteresowaniu które bardzo mnie ucieszyło ;-) zamieszczam bardziej dokładne info:
:!: Miejscie
:arrow: połozone jest nad samym jeziorem, woda ponoć bardzo czysta i klarowna( nie wiem, ja nigdy tam nie byłem)
:arrow: wjazd na teren zlotu - koszt od samochodu postawionego na parkingu(kawełek pola) 4zł - opłata ta idzi na wywóz smieci i opłacenie zużytego prądu
teren zlotu dla samochodów z PKA bedzie specjalnie ozankowany(taśma) co by pokazać klub organizatorów :-P
:!: Jedzenie
:arrow: na miejscu bedzie ognisko oraz 2 lub 3 grile z obsługa postawione 2 kegi z piwkiem( niestety nie znam marki - ale pewnie coś z kompani piwowarskiej - lech tyskie itp.) -ceny piwkanie znam ale ponoć bardzo niska jak na taka impreze wiec sądze 4-5zł
:arrow: w poblizy(około100m) od miejsca zlot znajduje sie bar któy zpecjalnie bedzie dla nas wyposazony w wszelkiego rodzaju przekąski typu ciastka czipsy itp. jak i fastfood.
:arrow: jest prośba zeby zaopatrywać się u nich gdyż zlot bedzie na terenie własciciela baru jaki i grili a on nam to udostępnia poprostu od ręki za to zre bedziemy sie tam stołować.
:arrow: jezeli chodzi o mocniejsze alkohole tu juz tylko zalezy od tego co wy ze sobą wezmiecie :mrgreen:
:!: Nocleg
:arrow: bedzie wydzielona specjalna strefa gdzie mozna bedzie rozbić namiot, lub jak kto woli zawsze mozna w Avancie :mrgreen:
:!: ze sobą nalezy wziaść:
:arrow: jakieś swiatło gdyż nie wiemy na ile uda nam się połapać z elektryką, kawałek.
:arrow: sztućce i talerzyki jednorazowe no i kubki(to tak na wszelki wypadek jak by zabrakło na grillu)
:arrow: kawałek krzesełka -co by nie siedzieć na ziemi

:!: Atrakcje - bedą takie jak opisane w ulotce + dodatkowe atrakcje przygotowane przez samych organizatorów - ja jestem tylko szarym modem i nie wiem co to bedzie :-P
:arrow: no i wiadomo duzo dobrej muzyki z całkiem ciekawym nagłośnieniem ze w 3city bedzie nas słychac :-D

na wszelkie wasze pytania bede starał odpowiadać na bieżąco w tym dziale <ok>

[ Dodano: 2010-06-18, 17:07 ]
a i własnie na zlot mozna przybyć z całą rodziną tylko prosimy bez przyczep kempingowych z uwagi na mozliwość braku miejsca :mrgreen: gdyż poraz 1 organizyjemy zlot na tak szeroką skale a miejsca jest tam niestety ograniczona ilosć(około 100 samochodów) :oops:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2010, 15:05 przez Atomowy-Avant, łącznie zmieniany 1 raz.

citrin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 538
Rejestracja: 24 maja 2008, 09:46
Imię: Czarek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: citrin » 20 cze 2010, 21:03

to ja mam pytanie na które do końca nie znam odpowiedzi. Wcześniej pisałeś że mamy sobie wziąć wszystko swoje piwko,kiełbaski.... Z powyższego wynika ze lepiej wziąć swoją szanowną osobę :-P ,kasę i wszystko na miejscu będzie można kupić :?: . Powiem szczerze ze to by mi lepiej pasowało, bo wiadomo jak chcesz to idziesz sobie po kiełbaskę,kawkę,piwko......Czy tak mniej więcej właśnie będzie??

Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-20, 21:05 ]
Aaaaa,musimy się gdzieś zapisywać czy "spontan" możemy zajechać??

Atomowy-Avant
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 01 lis 2008, 20:43
Lokalizacja: Gdańsk - Banino
Kontakt:

Post autor: Atomowy-Avant » 20 cze 2010, 22:49

citrin pisze:Z powyższego wynika ze lepiej wziąć swoją szanowną osobę ,kasę i wszystko na miejscu będzie można kupić
bedzie grillbar oraz mozliwosc kupienia kielbasek z ogniska. Takze nie trzeba własnego jedzenia. Piwo bedzie w cenie ok 3,50 (Specjal i Tyskie bodjaze)
citrin pisze:musimy się gdzieś zapisywać czy "spontan" możemy zajechać??
podjedzcie na spontanie tylko mi w piątek napiszcie ile+/- was bedzie. to postaram sie wma znalesc miejsce na parkingu na tyle autek k y się was sporo zjechało ;-)

[ Dodano: 2010-06-22, 22:40 ]
I W MEDIACH JESTESMY http://moto.trojmiasto.pl/news.php?id_news=39760

Awatar użytkownika
corel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 346
Rejestracja: 23 cze 2009, 14:09
Imię: Karol
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: corel » 25 cze 2010, 17:58

hejka to wpisywac sie ile bedzie jechalo osob z a6klub'u ? :)
1. Corel

Atomowy-Avant
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 01 lis 2008, 20:43
Lokalizacja: Gdańsk - Banino
Kontakt:

Post autor: Atomowy-Avant » 26 cze 2010, 01:14

oo widze sporo :lol: mam nadzieje ze do jutra to się zmieni;p niestey niebedzie mnie na internecie ale jak by co to corel daj mi znać smsem ;-) nr posłałem ci w PW

citrin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 538
Rejestracja: 24 maja 2008, 09:46
Imię: Czarek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: citrin » 26 cze 2010, 10:03

Ja będę z żonką, kuzyn A4 z żonką, szwagier 80-tką z żonką, kolega a6 z żonką, Voppassat a6 może z żonką

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga