Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5, 2.5 TDI 180 KM] Problem z wiatrakiem i temperatura!!

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
ArtmanBrd
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:15
Lokalizacja: Białogard

[A6 C5, 2.5 TDI 180 KM] Problem z wiatrakiem i temperatura!!

Post autor: ArtmanBrd » 19 mar 2010, 09:20

Witam. Mam problem z wiatrakiem, a dokladniej z WISKOZA. Mianowicie na zimnym silniku po wlaczeniu auta wiatrak po 4-5 sec zaczyna sie krecic coraz szybciej i szybciej i nie idzie go zatrzymac! zapierdziela jak szalony jakby silnik byl nie wiem jak rozgrzany i stalbym w korku pol godziny w upale!!! co ciekawe po wylaczeniu silnika wiatrak odrazu sie zatrzymuje! wymienilem wisko na nowe, i dalej ten sam problem. dodatkowo temperatura w ogole sie nie podnosi, auto chodzi nawet pol godziny i temperatura ciagle stoi na MIN, ale cieplo do wnetrza auta daje! czyzby walniety czujnik temperatury? dodatkowo zauwazylem ze odkad sie to wszystko dzieje auto duzo wiecej pali... i podczas przyspieszania slychac w srodku straszny szum, ale to chyba wina tego wiatraka ze ciagle zapier... i wciaga powietrze do srodka. nie mam pojecia co znow wymieniac zeby to naprawic:/ mozliwe ze cos z termostatem jest nie tak? (ale wtedy chyba nie dawal by ciepla a cieplo daje). Prosze o jakas podpowiedz z gory wielkie dzieki!!! moje auto to AUDI A6 z 2000r., 2,5 tdi 180KM quatro.


PS. to moj pierwszy post na tym forum od niedawna je odwiedzam wiec jesli moj temat sie powtarza z gory przepraszam bo czytajac nie zauwazylem zeby ktos pisal o tym co ja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga