Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

a6-c6-S-line

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
23jordan23
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 26 lut 2010, 08:51
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie

Post autor: 23jordan23 » 07 mar 2010, 10:34

Techno BoY ???/ o.O

crn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 276
Rejestracja: 17 sty 2010, 20:57
Lokalizacja: PCH

Post autor: crn » 07 mar 2010, 12:29

Nie widać góry siedzen ale pewnie tez są pod pokrowcami. I tutaj mamy podobna sytuacje co z radiem po stronie pasażera. Ciekawe jak się zachowa poduszeczka przystrzale. No chyba ze jak wspmnial kolega w poscie wyżej poduszeczki są na OFF.

Generalnie jestem na nie :-o

Awatar użytkownika
Coolibeer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 108
Rejestracja: 29 mar 2009, 15:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Coolibeer » 10 mar 2010, 09:43

Widzę że większość z Was jedzie równo po gościu. No bo tak się przecież temat ułożył - po co się wyłamywać.

W moim odczuciu ta C6 całkiem ładnie się prezentuje, trzeba by tylko zmienić kilka szczegółów.

Pokrowce rzeczywiście do wyrzucenia. Chyba, że są zakładane, żeby nie zniszczyć foteli, np brudnym ubraniem. Felgi na swój sposób mają jakiś urok, więc jeśli tylko właścicielowi się podobają, nie widzę przeszkód żeby na nich jeździć 8-) Zakładając że nikt nie jeździ na prawym siedzeniu, radio mogłoby zostać, ale kierując się zdrowym rozsądkiem zdemontowałbym je. Co do zawieszek się nie wypowiadam - kwestia gustu. A może to ulubione "wisiorki" jego dziecka? ;-)

Podsumowując, myślę że po kilku zmianach, ten samochodzik będzie naprawdę świetnie wyglądał.

The Rock

Post autor: The Rock » 10 mar 2010, 11:02

Witam audo ogulnie ładne tylko tak jak chłopaki mówią pokrowce do wywalenia , koła ładne tylko małe 19'' by sie zdało i to radio ciekawe co autor miał na mysli :?: :?:

jagielow
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 119
Rejestracja: 17 lip 2008, 20:40
Imię: Jarek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI AAT 115KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: jagielow » 12 mar 2010, 19:59

pokrowce i to cos pod lusterkiem poprostu masakra>>>> kolego ściągnij to bo ośmieszasz marke 0000
<<Koozi>>

Darek218
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2009, 15:03
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Darek218 » 15 mar 2010, 19:24

Coolibeer pisze:Widzę że większość z Was jedzie równo po gościu. No bo tak się przecież temat ułożył - po co się wyłamywać.

W moim odczuciu ta C6 całkiem ładnie się prezentuje, trzeba by tylko zmienić kilka szczegółów.

Pokrowce rzeczywiście do wyrzucenia. Chyba, że są zakładane, żeby nie zniszczyć foteli, np brudnym ubraniem. Felgi na swój sposób mają jakiś urok, więc jeśli tylko właścicielowi się podobają, nie widzę przeszkód żeby na nich jeździć 8-) Zakładając że nikt nie jeździ na prawym siedzeniu, radio mogłoby zostać, ale kierując się zdrowym rozsądkiem zdemontowałbym je. Co do zawieszek się nie wypowiadam - kwestia gustu. A może to ulubione "wisiorki" jego dziecka? ;-)

Podsumowując, myślę że po kilku zmianach, ten samochodzik będzie naprawdę świetnie wyglądał.
Myślę, że nikt nie "jeździ po gościu" jak to nazwałeś tylko po tym co uczynił ze swojego auta.
A ta zmiana kilku szczegółów ma chyba polegać na przywróceniu go do stanu pierwotnego, moim zdaniem znacznie lepszego
Darek

Awatar użytkownika
Modrzej
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 301
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:07
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 174KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: londyn

Post autor: Modrzej » 16 mar 2010, 21:36

ja uwazam ze to radyjko jest dobra sprawa kierowca ma swoje i pasazer swoje gratulacje tylko bym jeszcze dodal dla tylnych pasazerow moze by tak w slupkach a zeby bylo fajniej <brawo2>

Awatar użytkownika
azad-der-boss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 118
Rejestracja: 14 mar 2010, 19:16
Lokalizacja: Bogacica/Dachau

Post autor: azad-der-boss » 18 wrz 2010, 05:52

Modrzej pisze:ja uwazam ze to radyjko jest dobra sprawa kierowca ma swoje i pasazer swoje gratulacje tylko bym jeszcze dodal dla tylnych pasazerow moze by tak w slupkach a zeby bylo fajniej <brawo2>
Rece opadaja....no coz kazdy ma swoj gust...

vacos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 01 cze 2010, 10:21
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: vacos » 20 wrz 2010, 21:18

ostro, brakuje płomieni na masce lub dwóch pasków GTI lecących przez nadwozie. W środku powiesiłbym jeszcze antyradar czyli płytę CD pod lusterkiem :)

carlos666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 414
Rejestracja: 29 cze 2010, 06:24
Imię: Karol
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.6 326KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: carlos666 » 21 wrz 2010, 08:55

fotki wnętrza nadają się na wiejski tuning.
Znaczek S line to też profanacja bo z tej wersji jest tylko grill.
Z wierzchu auto ładne ale środek świadczy o jego włąścicielu.

gość_

Post autor: gość_ » 21 wrz 2010, 09:15

autko ok. Te felgi nawet też mi wchodzą ale pokrowce i radio wklejone u pasażera to tragedia. ÂŻAL.PL jak to ktoś napisał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga