Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[usługa] pranie tapicerki Carex Olsztyn

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
A6TDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 212
Rejestracja: 17 paź 2009, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[usługa] pranie tapicerki Carex Olsztyn

Post autor: A6TDI » 17 paź 2009, 16:32

Chciałbym przestrzec wszystkich przed myjnią Carex w Olsztynie na ulicy Pstrowskiego koło Tesco :evil:

Obrazek


Oddałem tam w poniedziałek samochód do prania tapicerki i to co z tego wynikło to po prostu masakra :evil:
Nie dość, że w samochodzie było mokro jakby umyto go polewając wężem ogrodowym,
to po wyschnięciu (dwa dni jazdy przez kilka godzin z włączonym ogrzewaniem na maksa i podgrzewaniem foteli) okazało się, że samochód wcale nie jest tak wspaniale doczyszczony jak mnie zapewniano.
Nie widać było gdy tapicerka była mokra, ale teraz zostało sporo plam (jasnych i ciemnych) i w niektórych miejscach widać, że wcale nie było czyszczone (szczególnie w bagażniku) :roll:
Impreza kosztowała mnie 175 zł i uważam, że były to wyrzucone pieniądze.
Radzę omijać szerokim łukiem tą myjnię :evil:

Awatar użytkownika
A6TDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 212
Rejestracja: 17 paź 2009, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: A6TDI » 17 paź 2009, 17:40

Auto po praniu tapicerki to raczej suche nie jest tak do końca ;-)
Zanim wyschło i było widać "efekt", to już wyjechałem z Olsztyna.
Mieszkam 200 km od Olsztyna i raczej nie kalkuluje mi się tam wrócić na reklamację :roll:
Poza tym, to wilgoć pół biedy - już wyschło :mrgreen:
Najgorsze, że dopiero teraz widać, że nie jest doczyszczone :-/
W związku z tym polecam tylko sprawdzone myjnie...
Ta jest już sprawdzona :mrgreen:

Awatar użytkownika
zakwas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 13 wrz 2009, 20:43
Lokalizacja: Frankfurt Am Main
Kontakt:

Post autor: zakwas » 17 paź 2009, 21:06

ogólnie pracuje w jednym z najwiekszych salonow samochodow uzywanych bmw w europie ktory sprzedaje 25aut dziennie czyszczę-poleroje jednym slowem dostaje auto po brudasie ktory mial w ..... czym jezdzi i robie z niego "noje-wagon". Oddanie mokrego auta w mojej firmie nie wchodzi w gre ale mniejsza z tym jeżeli chodzi o plamy na mokrym siedzeniu nie będziesz ich widzieć ja sam osobiście piorę samochód nieraz po 4 razy najlepsza metoda osuszenia auta jeśli by ktoś sam prał jest farelka na cieple powietrze i uchylone szyby tak na 4cm tylko nie zostaw auta w garażu na godzinę żebyś się nie zdziwił jak wrócisz a tam leciutki pożar xD co jakis czas tam zaglądnij bo nie raz jest tak ze farelka się wywróci od drgan zjedzie z podłokietnika, podgrzewanie siedzeń i jeżdżenie autem z mokrymi siedzeniami średnio bo mamy .....porę roku i pewnie okna miałeś zamkniete to co parowało zostaje w aucie później pachnie w takiej furce srednio 175zl to powiem ci ze z tego co opisujesz to za dużo!!! W tym Momocie powinienes do nich się udać i zapytac czy tak wyglada wyprana tapicerka moim zdaniem jak byś oddal mi auto to za 175zl dajmy na to 30zl za godzinę z moim materiałem to jest prawie 6h w 6h .....bym ci tak autko ze bys go nie poznal z praniem polerka itd. Uważam że powinieneś do nich pojechać mimo ze ci się nie oplaca dla zasady wielkie pozdro jak bys miał jakies pytania co do usuniecia tych plam to walnij „letttterrrrra” do mnie pozdro Adam.

Kolego na forum obowiązuje kultura,nie tolerujemy wulgaryzmów
Ostatnio zmieniony 17 paź 2009, 22:13 przez zakwas, łącznie zmieniany 1 raz.
wirus 170 koni ;] polecam wszystkim!!!
moja dziecinka ;] https://a6klub.pl/jest-jest-od-paru- ... htm#144838

Awatar użytkownika
Dodek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 466
Rejestracja: 18 paź 2009, 11:49
Imię: Damian
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Post autor: Dodek » 20 paź 2009, 16:52

A6TDI, nie no pojechales po całości a tymi mokrymi siedzeniami spodziewales sie że wypiorą ci auto w pol dnia i jeszcze dostaniesz je suche !!! po praniu tapicerka schnie 2-3 dni :shock: :shock: :shock:

co do tego nie doczyszczenia to trzba bylo jechac na reklamacje -a nie teraz plakać -
z praniem juz tak jest że niektóre plamy trzeba prać i 2.3 razy zanim zejdzie - i powiedzieć co i jak jest ( zreszta niemożna prać za duzym stężeniem bo po prostu zniszczy to materiał

pozatym 175zł za pranie chyba całości ?czy tylko foteli?
bo jak całości to trafileś na wielką promocje

Jezeli wiecie jak samemu lepiej wyprać to dimer wiaderko z woda szczota ryzowa odkurzacz wodny i do roboty :mrgreen:

Podsumowując powiem kiedys tam pracowalem sobie na myjni ...... :-P

sawik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 546
Rejestracja: 08 paź 2009, 20:04
Imię: Krzysztof
Moje auto: Allroad C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 272KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sawik » 20 paź 2009, 17:38

Ja bym reklamował! Dwa lata temu prałem całą tapicerkę i nie miałem żadnych zastrzeżeń! Wprawdzie siedzenia były lekko wilgotne, ale tylko lekko, natomiast plam nie było, a siedzenia były tragiczne! Jestem Z Olsztyna i akurat w tej myjni myłem nie raz samochód i mało kiedy był dokładnie umyty! Od dawna już nie korzystam z tej myjni! Ale dzięki za ostrzeżenie! Pozdrawiam! :-)

Awatar użytkownika
zakwas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 13 wrz 2009, 20:43
Lokalizacja: Frankfurt Am Main
Kontakt:

Post autor: zakwas » 31 paź 2009, 14:09

mala sprawa do dodka piore samochody codziennie po 8 - 9 h copradwa niektore sa zaj*** ale wypranie calego srodka "co to jest caly srodek??" (nie dotyczy siwych czy innych jasnych srodkow bo tu faktycznie trzeba sie troszke poscierac ale 8h to naprawde musi byc auto) i w 5h zajmuje:
30 min umycie kantow,silnika
10 min myjni
2h wypranie siedzen-podsufitki-dywanikow, odkurzenie doczyszczenie kokpitu i plastikow
jak koncze srodek uchylam okienko wsadzam farelke i zabieram sie za polerke
jakos 1h ze sciagnieciem pasty reszte czasu 30 min mycie wszystkich szyb zostaje
50min to jest doczyszczenie kantow i innych malych duperali np chromowanych czy zlaczenie pomiedzy elementami takimi jak blotnik-zderzak czy zderzak-lampa felgi nie wiem jak ty to robisz dodek ze auto schnie 2-3dni nie prawda troche wyobrazni i zrobisz ze wyschnie w 2h chyba ze myjecie srodek karherem wtedy to swiadczy o braku wyobrazni xD a co do prania auta 2-3razy zanim zejdzie to musi byc naprawde naprawde brudny mam tu namysli nie sprzatania auta przez pol roku tak ze plastiki na kokpicie sie juz kleja z brudu <hahaha>i skad mozesz wiedziec ze plama zeszla i prac ja 2-3 razy jak siedzenie jest mokre i plam nie widac wszystkich bo niektore widac na mokrym siedzeniu np rozlany redbulna mokrym nie bedziesz widzial plamy i skoro auto schnie ci 2-3dni to jak oddasz klientowi samochod to bedzie "chyba zeszla plama" i pozniej taki A6TDI wraca do domu i po wyschnieciu jest wku**** zniszczyc material mozna za pierwszym razem wystarczy zle dobrac szczotke do materialu jesli wybierzesz z dobrym wlosiem mozna prac do usranej smierci :P pozdro 4all
wirus 170 koni ;] polecam wszystkim!!!
moja dziecinka ;] https://a6klub.pl/jest-jest-od-paru- ... htm#144838

Awatar użytkownika
Dodek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 466
Rejestracja: 18 paź 2009, 11:49
Imię: Damian
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Post autor: Dodek » 16 lis 2009, 13:50

........
Chodzi mi op pranie całosci tapicerki czyli fotele boczki drzwiowe wykładznina podłogowa -czyli miejsca które kiedy sie porzonnie upierd^&% trzeba solidnie szorować

pozatym nieraz widziałem odrzygane zakrwawione auta gdzie całość wyschła a tapicerka była stanie takim że nadawała sie tylko do zdarcia i prania w pralce
zapleśmniła tapicerka pod nogami w a8 to mnie nie wzruszało
raz nawet gość przyjechał a4 z tekstem pies mi sie zesrał żadką srakką _wyczyśćie mi to prosze - Nawet nie wiecie jak można nie dlać o auta

wiec prosze nie pisz tekstów że wszystko da sie idealnie wyprać za jednym, zamachem
a tekst
zakwas pisze:nie prawda troche wyobrazni i zrobisz ze wyschnie w 2h
Mnie xxxxxxxx

Kolego, na forum obowiązuje kultura słowa, nie używaj wulgaryzmów!
Ostatnio zmieniony 16 lis 2009, 18:08 przez Dodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Łan tu sri TDI :mrgreen:

Awatar użytkownika
A6TDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 212
Rejestracja: 17 paź 2009, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: A6TDI » 01 gru 2009, 23:16

Dodek pisze:A6TDI, nie no pojechales po całości a tymi mokrymi siedzeniami spodziewales sie że wypiorą ci auto w pol dnia i jeszcze dostaniesz je suche !!!
Ja wiem czym się różnią wilgotne fotele od mokrych :evil:
Auto po myciu powinno być wilgotne a nie chlupotać od wody na podłodze :lol:
Dodek pisze:pozatym 175zł za pranie chyba całości ?czy tylko foteli?
Całości - łącznie z bagażnikiem, dywanikami Bóg wie czym jeszcze :roll:
Chyba samą wodą to robili :-?
sawik pisze:Ja bym reklamował!
Jak byś miał 200 km w jedną stronę, to chyba jednak nie :mrgreen:
Byłem przejazdem :-/

Nie napisałem wcześniej, ale na dodatek zalany został przełącznik od podnoszenia/opuszczania szyby po lewej z tyłu.
Na drugi dzień dopiero skumałem jak mi się okno same w czasie jazdy otworzyło :shock:
Na szczęście wystarczyło rozebrać przełącznik i osuszyć :-|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga