Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6C5] Problem tv gdzie sa anteny

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
maro78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2009, 09:16
Lokalizacja: lubuskie

[A6C5] Problem tv gdzie sa anteny

Post autor: maro78 » 26 paź 2009, 19:42

Witam poszukuje info na temat anten tv w mojej audi avant auto mialo orginalnie nawigaceje plus i ja dzis dolozylem tuner tv tuner odpala dolozyle orginalna wiazke z kan i wyjsciami na cztery anteny i tak na chlopski rozum zdemontowalem boczki w bagazniku i sa tam trzy jakies male puszeczki podpielem do nich kable od tunera ale sygnalu dalej nie ma. prosil bym o jakies info na temat co jeszcze powinienem nabyc lub czy anteny tv powinny byc w innych miejscach nie chcia bym naklejac na szyby jakis z allegro.

maro78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2009, 09:16
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: maro78 » 26 paź 2009, 22:11

Witam nic takiego u mnie na slupkach nie ma co to oznacza czytalem ze takie cos powinno byc ale u mnie nie ma ani am/fm ani am/fm/tv

maro78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2009, 09:16
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: maro78 » 27 paź 2009, 07:08

Witam ponownie antena na dachu gps tel radio plus trzy anteny na tylnych bocznych szybach a powinny byc cztery ale jak wszystko rozbieralem wyglada na orginal tv raczej napewno nie bylo (brak wiazki tv) ale juz jest i działa.To czwarte miejsce po antenie nie wytarte po prostu mysle ze tam cos powinno sie znajdowac i tego mi brakuje w orginalnej inst. nie ma wyjscia na ta czwarta antene ale w tej wiazce od tv co ja dolozylem juz jest i jeszcze jedno ja mam u siebie w aucie z tyl od strony pasarzera nad podsufitka zwrotnice i znalazlem na allegro goscia który pisze że trza ta zwrotnice zmienic z radiowej na tv.Ale jak tak na nia patrzyłem to wychodzi mi brak paru przewodów w porównaniu do jego zwrotnicy.

[ Dodano: 2009-10-28, 15:57 ]
Witam ponownie doszlem do ladu z antenami i jest ok ale teraz jeszcze jedno pytanie czy idzie vagiem czy czyms innym rozblokować co by sie podczas jazdy nie wyłanczała?

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga