Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] głośno w środku

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kilex
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 16 wrz 2009, 18:31
Lokalizacja: lublin oslo

[A6 C6] głośno w środku

Post autor: kilex » 19 wrz 2009, 17:23

postanowiłem założyć ten temat , ponieważ zauważyłem że w niedawno nabytym c6 jest dość głośno, po przesiadce z c5 liczyłem że będzie ciszej ale niestety. Sam nie wiem może coś jest nie tak opony nowe 1 tyg. nie wygląda to na łożysko w kole może łożysko na wale :-( rozmawiałem z kolegami z serwisu audi i mówili że raczej jest mało prawdopodobne że coś jest źle prawie się nie zdarza . Proszę o opinie posiadaczy quattro

mariusz103
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2009, 21:14
Lokalizacja: niemcy

Post autor: mariusz103 » 20 wrz 2009, 16:51

co tu uzo mowic to jest quattro niestety sa takie glosne juz nicv nato nieporadzimy ;-)

Awatar użytkownika
kilex
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 16 wrz 2009, 18:31
Lokalizacja: lublin oslo

Post autor: kilex » 20 wrz 2009, 17:04

tak mi się zdaje, jeździłem 3,0tdi Quattro tylko jakieś 3 miesiące przed zakupem , a6 była całkiem nówka sztuka z salonu i z tego co pamiętam też było głośno aż się zdziwiłem. Trudno trzeba stereo trochę głośniej. ;-)

Awatar użytkownika
vipsan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:17
Lokalizacja: Legnica

Post autor: vipsan » 20 wrz 2009, 20:50

Ostatnio troszku zaczynaly mi szumiec przednie lozyska i robilo sie coraz glosniej wiec postanowilem je wymienic na nowki bo przebieg juz swoj mialy 182tys :-x

Ceny lozysk w ASO to 687zl szt a w zwyklym sklepie ok 500zl szt oczywiscie orginaly SKF innych nie polecam ze wzgledu na wytrzymalosc! :evil:

Cena wymiany za strone ok 120zl

Powiem tak jest duzo ciszej i na trasce slychac prawie same oponki! <ok>
AUDI A6 C6 2006
3.0 TDI QUATTRO

Awatar użytkownika
kilex
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 16 wrz 2009, 18:31
Lokalizacja: lublin oslo

Post autor: kilex » 20 wrz 2009, 21:34

u mnie na bank to nie łożyska w kołach, dzisiaj się wsłuchałem i jednak myślę że to szum opon. Trochę dziwne bo to nówki :-o ,ale zaobserwowałem że przy zmianie nawierzchni np. na nowy gładki asfalt to jest cisza, w Norwey asfalt ma dużą domieszkę kamyka i jest mocno chropowaty. Jadąc innym samochodem golf, passat , caravelle też słychać opony . Jestem trochę zawiedziony że jak na tą klasę auta hałas ten jest dokuczliwy i nic nie pomaga że mój nowy nabytek ma pneumatyczny zawias. Mam takie wrażenia że w moim starym A6 98r. 2.4tiptr. jest ciszej, pocieszam się tylko że to quattro i te sztuki tak mają

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga