Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A100 C4 2.6v6 SwedenVersion] Problemów kilka i pytań więcej

Wszystko co dotyczy benzynowych A6/A7, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HaG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2009, 11:43
Lokalizacja: Gdańsk

[A100 C4 2.6v6 SwedenVersion] Problemów kilka i pytań więcej

Post autor: HaG » 24 sie 2009, 11:18

Ogólnie na wstępie przepraszam za ewentualne mieszanie w tematach ale nie chcę "spamować" w każdym dziale.

Całkiem niedawno zakupiłem A100 C4 sedan 2.6v6 w wersji skandynawskiej automat ... różnic ponoć kilka jest więc odrazu to zaznaczyłem...

Problemy jakie mam lub może tylko głupie pytania :D
1. Wieczne świecenie się kontrolki braku żarówki - wszystko sprawne, jedynie w wnętrzu brakuje mi lub spalone są podświetlenia przycisków

2. Czasami na zakrętach lub wzniosach przy dodaniu gazu samochód piszczy ( pisk kontrolki jakiegoś błędy ostrzeżenia... ) zielonego pojęcia brak o co chodzi bo nic więcej się nie zapala.

3. Po zdjęciu zegarów zauważyłem że posiada tylko żarówkę ( do kontrolek ) do AirBaga a w pozostałych miejscach są tylko dziury kontrolki od np. CheckEngine.


Dodam że samochód prawdopodobnie posiadał hak ( zostało tylko mocowanie jego... ) oraz podłączenie do webasto zewnętrznego ( gniazdo pod zderzakiem i w środku... )

Jeśli ktoś ma możliwość i się zna z chęcią dałbym się podpiąć pod komputerek w celu sprawdzenia błędów itp ( jesli są... ) poproszę info za ile i gdzie na prv.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
artur v6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 106
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:17
Lokalizacja: Chełm

Post autor: artur v6 » 24 sie 2009, 21:07

to gniazdo to nie webasto tylko w wersjach Skandynawskich są montowane grzałki w misce olejowej i prąd do rozruchu w garażu, druga kontrolka w dodatkowym zegarze to airbag, pierwsza to dodatkowy kierunkowskaz jeśli jest podpięta przyczepka, ostatnia to immo powinieneś mieć, a piszczenie jak kolega zauważył może masz mało płynu w układzie chłodzenia lub hamulcowego wtedy będzie dźwięk
Poturbowany

Awatar użytkownika
HaG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2009, 11:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: HaG » 25 sie 2009, 10:09

widzę ze Artur masz większą wiedzę o Szwedzkich wynalazkach :) z chęcią dowiedział bym się wiecej.

Sprawdziłem płyny ( zresztą robię to prawie co 2-3 dni... wkońcu to staruszka i ma prawo do powiedzmy wycieków.... ) niestety praktycznie wszystkie są w poziomie powyżej minimum poniżej maximum...

Chyba dodatkowo muszę poszukać kogoś do podpięcia pod kompa... i sprawdzenia co w niej piszczy.

Wyciągnołem zegarki i niestety moja wersja posiada tylko podpięcie jednej żaróweczki prawdopodobnie tylko do AirBaga. pozostałe albo zostały bardzo głęboko wycięte albo ich nie zamontowano wcale ( nie ma okablowania. )

Awatar użytkownika
artur v6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 106
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:17
Lokalizacja: Chełm

audi kontrolki

Post autor: artur v6 » 25 sie 2009, 11:30

nie jest wycięte tylko twoja wersja ich po prostu nie posiada, poczytaj jeszcze na forum o klimatroniku i kodach do niego bo może masz ustawiony bip czyli sygnał o zmiennych temperaturach na poszczególne nawiewy i jeśli będą różnice to dostajesz taki sygnał. lub masa gdzieś ci szwankuje więc pokazuje ci kontrolkę spalonych żarówek
Poturbowany

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga