Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Siwy ()()()() Audi S line

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
kryssiwy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:11
Lokalizacja: FZG

Post autor: kryssiwy » 06 sie 2009, 13:40

censored pisze:BTW. Kurcze jakos nie moge sie przekonac w C6 do panelu klimatronika , jest taki jakis kurcze pusty/bijacy plastikiem :(
hmm...co bys ewentualnie sugerowal poprawic w tym panelu?
moim zdaniem panel climatronica plus jest dopracowany i nie drażni oka choc na poczatku moze przyspozyc zagadek niewprawnym kierowcom :lol:
mysle ze jedyny sposób abys sie przekonał do jego wygladu jest zakup c6 <ok>

[ Dodano: 2009-08-06, 13:52 ]
satch pisze:masz kontakt w Niem podobne wezmę od ręki ...
czyli motor był wymieniany ale fakt , BLB traktorek raczej kiepski stąd muszę szybko wymienić swój BLB na cos nowszego ... jesli masz kontakt będę dzwięczny ... pzdr <ok>
skad zainteresowanie kontaktem? czyżby kolega zajmował sie handelkiem?

satch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 10 mar 2009, 07:57
Lokalizacja: wrocław

Post autor: satch » 06 sie 2009, 13:59

kryssiwy pisze:
censored pisze:BTW. Kurcze jakos nie moge sie przekonac w C6 do panelu klimatronika , jest taki jakis kurcze pusty/bijacy plastikiem :(
hmm...co bys ewentualnie sugerowal poprawic w tym panelu?
moim zdaniem panel climatronica plus jest dopracowany i nie drażni oka choc na poczatku moze przyspozyc zagadek niewprawnym kierowcom :lol:
mysle ze jedyny sposób abys sie przekonał do jego wygladu jest zakup c6 <ok>

[ Dodano: 2009-08-06, 13:52 ]
satch pisze:masz kontakt w Niem podobne wezmę od ręki ...
czyli motor był wymieniany ale fakt , BLB traktorek raczej kiepski stąd muszę szybko wymienić swój BLB na cos nowszego ... jesli masz kontakt będę dzwięczny ... pzdr <ok>
skad zainteresowanie kontaktem? czyżby kolega zajmował sie handelkiem?
wręcz przeciwnie , nie gadam z handlarzami , bo i o czym ... :lol: , dla siebie cos chce nowszego ... 8-) na mobile jakoś pusto , jak coś stoi tyo sie ceni 25 eur....
GPW

Awatar użytkownika
kryssiwy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:11
Lokalizacja: FZG

Post autor: kryssiwy » 06 sie 2009, 14:07

Funosek pisze:Twojej niuni niewiele brakuje do ideału, więc każdy analogicznie stara się ją z nim porównać <ok>
To jest jedna z najlepiej wyposażonych C6 2.0TDI jaką widziałem :-P
Może tam siedziało nie 2.0TDI BLB tylko jakieś 2.7TDI? :mrgreen:
Dorwałeś po prostu wisienkę na torcie :-D

[ Dodano: 2009-08-06, 12:45 ]
Kurde, miałem nie pytać ale już nie wytrzymam :mrgreen:
Ile dałeś za to cudo? :-P
Dzieki za spora porcje cukru :-)
aaaa... z tym niepytaniem o cene to miales dobry pomysl ;-)

[ Dodano: 2009-08-06, 14:18 ]
satch pisze:BLB traktorek raczej kiepski stąd muszę szybko wymienić swój BLB na cos nowszego ...
auto nowe masz...jezeli chcesz nadal jezdzic oszczednie a do tego byc wkoncu zadowolony ze swojego 2.0TDI proponuje swap na BKD po co zmieniac cale auto?
aaaa... i jednak jest czasem o czym pogadac z handlarzem :-D

Awatar użytkownika
stasiuszef
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 595
Rejestracja: 25 wrz 2008, 17:47
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/ Schliesen/ Silesia
Kontakt:

Post autor: stasiuszef » 06 sie 2009, 15:21

Kolego kryssiwy, 2 razy Cię pytano ile dałeś za samochód. Jest dla CIebie jakąś wielką ujmą na honorze napisać mniej więcej ile trzeba dać za takie auto? Z tego jak się wykręcasz wnioskuję że sam nie wiesz ile dałeś? Sory za złośliwości, ale czytam ten temat od początku i też chciałbym wiedzieć ile kosztuje takie cuś i na pewno nie tylko ja.

P.S. Fura elegancka pod każdym względem. :-D
usunieto !!

Awatar użytkownika
kryssiwy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:11
Lokalizacja: FZG

Post autor: kryssiwy » 06 sie 2009, 15:24

no cóz kwestia gustu...a gustach sie nie dyskutuje :lol: zawsze mozesz wybrac panel bez wyswietlaczy elektronicznych który moim zdaniem w aucie tej klasy wyglada irytujaco i nie powinien miec miejsca lub ewentualnie pozostaje pozostanie przy c5 ze starym dostojnym panelem ;-)

[ Dodano: 2009-08-06, 15:47 ]
stasiuszef pisze:Kolego kryssiwy, 2 razy Cię pytano ile dałeś za samochód. Jest dla CIebie jakąś wielką ujmą na honorze napisać mniej więcej ile trzeba dać za takie auto? Z tego jak się wykręcasz wnioskuję że sam nie wiesz ile dałeś? Sory za złośliwości, ale czytam ten temat od początku i też chciałbym wiedzieć ile kosztuje takie cuś i na pewno nie tylko ja.
...gdybym chcial sie podzielic z Toba Kolego ta informacja zrobilbym to na poczatku tematu jednak ta informacja nie zostanie ujawniona i powyzsza złosliwosc jest zbedna...swoja drogą przydałoby sie trochę taktu...

Awatar użytkownika
aniajustyna24l
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2009, 17:32
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: aniajustyna24l » 06 sie 2009, 17:50

stasiuszef coś ty taki ciekawy za ile kryssiwy kupił to auto?? ;-)

[ Dodano: 2009-08-06, 17:51 ]
zapewniam Cię stasiuszef że jeszcze musisz długo odkładać :lol:


Nie mamy pewności czy posiadasz takie auto jak masz w profilu podane,więc nie obrażaj innych.Następny taki wybryk będzie warn :!:
Ostatnio zmieniony 07 sie 2009, 18:21 przez aniajustyna24l, łącznie zmieniany 1 raz.

Qris

Post autor: Qris » 06 sie 2009, 18:03

No kolega ma nik siwy fura siwa mam nadzieje że laski na tylnej kanapie będą blond jak u mnie :-)

pozdrawiam i super Audiczka

Awatar użytkownika
aniajustyna24l
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2009, 17:32
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: aniajustyna24l » 06 sie 2009, 18:05

Kryssiwy :-)
Jak dla mnie wzorowa. Wszystko ma na swoim miejscu wypasiona na maxa:) Mozna tylko pozazdrościć takiej bryczki...

Awatar użytkownika
kryssiwy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:11
Lokalizacja: FZG

Post autor: kryssiwy » 06 sie 2009, 18:18

...taaaaa na łowy wózek idealny....lep na .... <ok> pzdr

[ Dodano: 2009-08-06, 18:36 ]
aniajustyna24l pisze:Kryssiwy :-)
Jak dla mnie wzorowa. Wszystko ma na swoim miejscu wypasiona na maxa:) Mozna tylko pozazdrościć takiej bryczki...
...tej Pani wierze na słowo...buziaki

Awatar użytkownika
radoslaw1972
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 31
Rejestracja: 17 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: lublin

Post autor: radoslaw1972 » 06 sie 2009, 21:03

podkreslasz ze jest motor BKD , z rodziny audi to tylko A3 taki motor posiada , wczesniej miales napewno motor BRE , to juz dobry motor pozbawiony łancuszka jaki posiadał BLB , wiec czemu BKD ??

Awatar użytkownika
aniajustyna24l
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2009, 17:32
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: aniajustyna24l » 06 sie 2009, 22:01

radoslaw1972 pisze:podkreslasz ze jest motor BKD , z rodziny audi to tylko A3 taki motor posiada , wczesniej miales napewno motor BRE , to juz dobry motor pozbawiony łancuszka jaki posiadał BLB , wiec czemu BKD ??

...moze ja koledze wyjasnie bo wyglada na to ze kobiety lepiej sie znaja :mrgreen:
audi siwego to rocznik 2005 wiec nominalnie posiadala motorek BLB a nie BRE który montowany byl w audi od 2006 roku i nadal nie była to duma audi choć poprawiono juz napęd pompy olejowej(badziewny imbusik i padajace napinacze lancuszka co w efekcie powodowało obrobienie zazwyczaj mniejszej zebatki) co nieco wyciszylo jego prace to nie pozbyto sie wałków wyrównoważających które po dostaniu wiekszych luzów kątowych nadal odgrywały role zupelnie odwrotna do zamierzonej przez inzynierów i telepały autem powodujac chorobe morska.
Co do motorków BKD to kolega słusznie zauważył ze byl on montowany w audi a3 ale tez w vw golfie,vw golfie plus,jetta II,touranie,seacie toledoII, leonieII,skodzie octavii II... i w audi a6 siwego :-P .Motorki te do roku 2007 tez nie wypadały kolorowo ze wzgledu na kilka wad m.in.pekajace głowice,słabe turbo stad u siwego BKD z konca 2008 roku pozbawiony szeregu wad konstrukcyjnych które nazbierały sie w motorach 2.0TDI od poczatku produkcji... do swapu idealnie nadaja sie BKD po 2007 roku <ok>
fakt ze BKD we wszystkich autach montowany jest poprzecznie a jednak nie ma wiekszego problemu z zamontowaniem go wzdluznie w audi a6 po pozostawieniu odpowiedniego osprzetu...
mam nadzieje ze choć troche wyjasnilam dlaczego BKD w audi a6 siwego :mrgreen:
siwy jestes mi krewny <piwo> pzdro

Awatar użytkownika
gumisv6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 341
Rejestracja: 02 gru 2008, 19:04
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 204KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Chełm

Post autor: gumisv6 » 07 sie 2009, 01:00

jestem pod wrażeniem wypowiedzi aniajustyna24l pewnie nie jednego mechanika by zagięła :-)
furka też fajna bixenon i te sprawy :)
oby jak najlepiej służyła :)

satch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 10 mar 2009, 07:57
Lokalizacja: wrocław

Post autor: satch » 07 sie 2009, 07:33

wiem , że nic złego w zmienionych silnikach , ale świadomość że auto nie jest juz oryginalne w całości itd. :mrgreen:
GPW

Awatar użytkownika
kryssiwy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:11
Lokalizacja: FZG

Post autor: kryssiwy » 07 sie 2009, 10:11

satch pisze:wiem , że nic złego w zmienionych silnikach , ale świadomość że auto nie jest juz oryginalne w całości itd. :mrgreen:
skad tak sceptyczne podejscie do wymiany silnika,raczej proponowałbym silnik traktowac jako czesc która jak sie dobrze nie sprawuje trzeba ja wymienic na nowa i mozesz mi wierzyc na słowo ze nichcilbys jezdzic na silniku który byl w orginale nowy sprawuje sie super i nie ma nawet najmniejszejego sladu modyfikacji...poza tym silniczek BKD to tez dziecko audi tyle ze dorobione heheheheh wiec zmiana oryginalu na oryginal... <ok> pzdr

Awatar użytkownika
golob
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 293
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:22
Lokalizacja: Wro

Post autor: golob » 07 sie 2009, 10:17

kryssiwy pisze:skad tak sceptyczne podejscie do wymiany silnika,raczej proponowałbym silnik traktowac jako czesc która jak sie dobrze nie sprawuje trzeba ja wymienic na nowa i mozesz mi wierzyc na słowo ze nichcilbys jezdzic na silniku który byl w orginale nowy sprawuje sie super i nie ma nawet najmniejszejego sladu modyfikacji...poza tym silniczek BKD to tez dziecko audi tyle ze dorobione heheheheh wiec zmiana oryginalu na oryginal... <ok> pzdr

Ale dalej nie powiedziałeś dlaczego zmieniłeś? Tamten dobrze chodził i miałeś kaprys i wymieniłeś czy poprostu sie rozleciał w pył stary motor? Jeśli sie rozleciał to co konkretnie poszło?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga