Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 1,9 TDi] No i stało się :)

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
R_air_G
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2009, 15:09
Lokalizacja: Kłodzko

[A6 C5 1,9 TDi] No i stało się :)

Post autor: R_air_G » 06 sie 2009, 22:34

po prawie trzech miesiącach poszukiwań i wydaniu kupy kasy na bajurkę bo zjeździłem całą południową Polskę od granicy z Niemcami po granicę z naszymi wschodnimi sąsiadami ... ale wreszcie jest :mrgreen:
w sumie to dość dużo kaski za nią dałem bo z 98 roku jest ale za to 1,9 TDI i stan MASAKRA !!! Ma najechane 106 tyś i na tyle tez wygląda. W środku jeszcze pachnie nowością - na prawdę !!! Nic nie zniszczone - jedynie przy klamce w środku od kierowcy wytarta farba i to wszystko by było ze zużycia. Sprawdzaliśmy z kumplem ją z każdej strony po kilka razy, kompa też kilka razy podpinaliśmy bo myśleliśmy, ze to jakiś wałek ale ni diabła nie chciało nic wyjść złego - i to dobrze dla mnie bo teraz już jest u mnie w garażu :D Nie wiem czy miałem takiego farta, czy na prawdę jakiś straszny wałek jest z tym autem ale przejechałem nią ponad 400 km do domu i wszystko idealnie chodzi. Zobaczymy z czasem co to z tego będzie :-P
Już wymieniłem rozrząd, filtry, oleje, dziś z kumplem wmontowaliśmy czujniki parkowania i zmieniłem jeszcze radyjko bo był kaseciak. Czekam jeszcze na głośniki i w tylne drzwi wsadzimy bo pusto. Potem jeszcze wirusik i po wakacjach furka będzie jak marzenie 8-)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2009, 14:36 przez R_air_G, łącznie zmieniany 2 razy.
R "air" G

Robson
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 384
Rejestracja: 16 maja 2008, 23:43
Imię: Robert
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dolnośląskie/UK
Kontakt:

Post autor: Robson » 06 sie 2009, 22:38

98r tdi 106tys :roll:

[ Dodano: 2009-08-06, 21:40 ]
o widze ze z Kłodzka jesteś ;-)

R_air_G
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2009, 15:09
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: R_air_G » 06 sie 2009, 22:46

yhym - komputer nie wykazywał żadnej ingerencji w licznik - no chyba, ze ktoś to profesjonalnie zrobił no to już tego nie wykryję. Ale wnętrze i stan ogólny auta - zawieszenie, wszystkie materiały w środku, fotele na to wskazują. Większość części oryginalnych - ale to akurat nic nie mówi bo w Niemczech raczej tylko na takich jadą. No mówię - szczęki nam do kolan opadły jak oglądaliśmy ten samochód a już o ziemię trzepły jak się przejechaliśmy. W A4 mam wszystko porobione i wydawało mi się, ze fajnie jeździ, cicho, ale to A6 jest kosmos - nic nie puka, nie stuka. Jeździliśmy po przejazdach kolejowych, dziurach specjalnie bo nie mogliśmy uwierzyć. Jedyne co to przepływomierz był walnięty ale to od razu zrobione i jeździ jak marzenie. Zobaczymy co będzie z czasem ...
R "air" G

Robson
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 384
Rejestracja: 16 maja 2008, 23:43
Imię: Robert
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dolnośląskie/UK
Kontakt:

Post autor: Robson » 06 sie 2009, 22:51

A6 to nie A4 to szczena Ci mogła opaśc, nie dziwie się <ok>

zapodaj jakieś foto :mrgreen:

R_air_G
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2009, 15:09
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: R_air_G » 06 sie 2009, 23:04

no w sumie trochę je różni ale i mają trochę wspólnego - choćby zawieszenie przecież. W A4 wszystko wymienione a i tak głośniej jeździ niż to A6. Ja tam jestem zadowolony i jak na razie ci co widzieli auto też się dziwią, zę w takim stanie. Nawet koleś jak "oględziny" czy jak to sie tam nazywa do polisy AC robił to tez mówił, ze nie widział jeszcze auta z tego roku w takim stanie :P
R "air" G

Robson
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 384
Rejestracja: 16 maja 2008, 23:43
Imię: Robert
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dolnośląskie/UK
Kontakt:

Post autor: Robson » 06 sie 2009, 23:08

No to super, czasami wyjatki sie trafiaja i najwidoczniej Ty trafiłeś, napisz cos wiecej co to za autko i czekamy na fotki! ;-)

R_air_G
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2009, 15:09
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: R_air_G » 06 sie 2009, 23:12

no jeszcze nie wiem, czy trafiłem - hehe - pojeżdżę trochę to się okaże, ale jak na razie jestem mega zadowolony :)
R "air" G

Robson
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 384
Rejestracja: 16 maja 2008, 23:43
Imię: Robert
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dolnośląskie/UK
Kontakt:

Post autor: Robson » 06 sie 2009, 23:18

Ja jak swoim pojezdzilem rok, potem drugi bez zadnego wkładu to dopiero wiedzialem ze tafilem dobrze. :mrgreen:
I Tobie tego życze. ;-)

[ Dodano: 2009-08-06, 22:22 ]
A masz już namiary na kogoś zeby wirusa zrobić??
Bo ja jestem umowiony na koniec sierpnia w Kłodzku, może urwiemy z ceny jako grupa <haha>

R_air_G
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2009, 15:09
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: R_air_G » 07 sie 2009, 10:47

no ja też cofnę raczej bez większych problemów - może nie w 23 ale w minutkę lub dwie :P
spoko - wybaczam ironię ;)
pisałem wyżej, że albo nie było tam grzebane i jest realny, albo ktoś dobrze to zrobił bo VAG nic nie pokazał podejrzanego ;)

Robson - tak jestem z Kłodzka a chipować będzie mi kumpel. Niestety nie mogę powiedzieć kto, bo mnie prosił. Wiem, zaraz będziecie mówić, ze trzeba na hamownię, diagnostykę i takie tam, ale On robi mi A4 i też ją chipował i rok jeździ i rewelka jest. Ostatnio w 3 tygodnie zrobiłem nią 5 tysi szukając A6 i nawet nie zajękła. Poza tym kumplowi też robił już ponad rok temu i też wszystko jest oki. Chłopak jest maniakiem Audi i wierzę mu tak więc bez obaw zawsze daję mu autko ;) po prostu moje ryzyko ;)
R "air" G

Pewniak Jakub
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 01:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pewniak Jakub » 07 sie 2009, 19:04

Witam,,,
Co do tuningu...
Tu nie chodzi oto ze zaraz bedziemy mowic ze zle czy tym podobne ale auto stuningoweane to podstawa zeby pojechalo zeby zobaczyc ile dostalo km oraz nm i tyle....
Jezeli zna sie na robocie to chwala mu za to...

Niech sie oglosi to moze i inni skorzystaja a i on zarobi pare groszy <ok>
Ps. Piszesz ze zna sie na robocie no ale chyba to co napiales Wiem, zaraz będziecie mówić, ze trzeba na hamownię, diagnostykę i takie tam, czyli jak ? Robi wszytsko bez diagnostyki silnika itp ??? Przeciez to podstawa zeby przejsc do tuningowania silnika a Ty piszesz ( z tego co napisales tak wniskuje ze co nie robi zadnej diagnsotyki silniki ,to jak on sie chce zabrac do tego??????????????? ) :roll: :!: :?:
THIS IS POWER...:-)
Suwnica na Nogi,
550kg x 8
...:-)

Awatar użytkownika
Jarecki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 896
Rejestracja: 03 mar 2008, 07:26
Imię: Henryk
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Jarecki » 07 sie 2009, 22:14

heja :-)
a gdzie fotki :?: <ok>
AUDI jest jak Media Markt - nie dla Idiotów :D
Forum Audi nie tylko A6. ;)

R_air_G
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2009, 15:09
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: R_air_G » 07 sie 2009, 23:41

no źle sprecyzowałem swą wypowiedź :P
ten mój ziomek zajmuje się od kupna moją A4 a teraz także i A6 tak więc wie wszystko co i jak w tych autkach - dlatego nie boję się dać mu żeby zmienił mi program. On najlepiej wie ile można wyciągnąć z tego silniczka, zęby było wszystko oki ;)
a jeśli chodzi o hamownię to pewnie, że się po to jedzie. Mam gdzieś chyba jeszcze wykresy jak byłem z A4 - jak dobrze poszukam to i może zamieszczę. Z tego co pamiętam to zrobił mi 128 KM a niutonków chyba 285 czy coś koło tego. I ogólnie ciągną tak od 1800 a kończył koło 3900. Nie pamiętam dobrze ale jakoś tak to wyglądało rok temu zaraz po modyfikacjach. Teraz w sumie nadal jeździ tak samo - nie czuję różnicy ;)
Jak mi zrobi już A6 to jak będę miał chwilę to tez pojadę na hamownię - szczególnie, ze jakaś promocja jest tu u mnie w mieście i za 50 zł. we wszystkie sierpniowe soboty grupowo hamują :D
R "air" G

komandor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: komandor » 08 sie 2009, 00:15

Pochwal sie ile zaplaciles i czekamy na fotki tego cudenka ;)
Styl, szyk, smak i elegancja - AUDI

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga