Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6C5]Zamek kreci sie w kolo

Nadwozie
ODPOWIEDZ
olimpus104
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 163
Rejestracja: 24 kwie 2009, 09:56
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Gryfice-Bognor Regis

[A6C5]Zamek kreci sie w kolo

Post autor: olimpus104 » 28 maja 2009, 17:41

[A6C5] kluczyk w zamku kreci sie w kolo,tak ze niemozna otworzyc dzwi kierowcy z kluczyka,z pilota wszystko dziala jak trzeba.CZytalem gdzies ze to dobrz bo utrudni to zlodziejaszkowi dotarcie do srodka.Pytanie jest takie,czy w tym celu tak ktos to zrobil,czy poprostu jest zepsuty zamek?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Voytec
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 936
Rejestracja: 05 lip 2008, 22:29
Imię: Wojtek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Eindhoven/WSCHOWA
Kontakt:

Post autor: Voytec » 28 maja 2009, 19:14

olimpus104,masz tak od dawna czy nagle się stało po twoim majstrowaniu bo jeśli nie to uważaj gdzie parkujesz,nie wykluczone że ktoś chciał się włamać albo coś jeszcze :-/

olimpus104
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 163
Rejestracja: 24 kwie 2009, 09:56
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Gryfice-Bognor Regis

Post autor: olimpus104 » 28 maja 2009, 21:03

Auto kupilem miesiac temu,kluczyk w zamku kreci sie od poczatku,raczej nikt obcy nimajstrowal,jest garazowane i na oku.zostawic to tak czy naprawic?Mi to nieprzeszkadza,ale czy utrudni w zawiniecu autka?

kabza23
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2013, 13:18
Lokalizacja: łódz

Post autor: kabza23 » 15 sty 2013, 14:25

witam was wszystkich,słuchajcie jestem tu nowy jesli mozecie pomozcie w kazdy mozliwy sposob.Otoz to wszystkie drzwi mojego autka sa zablokowane i zamki/wkładki sie kreca w koło(pilota do centralnego zgubiłem ,posiadam tylko kluczyk zwykły), po przeczytaniu kilku podpowiedzi zdemotowałem grila w celu dostania sie do akumulatora.Otworzyłem klape i zaczał wyc alarm nastepnie sie wyłaczył.Potem odpiołem klemy w celu stukniecia klemami w te bolce (+ i -) w celu proby reakcij centralnego zamka i proby otwarcia lecz nieskutecznie.Nastepnie podłaczyłem aku inny i tez nic.Potem zaobserwowałem ze diody na drzwiach przestały mrygac/swiecic.Dalej odgiąłem drzwi i naciskałem wewnetrzny przycisk na drzwiach aby odblokowac centralny i proba opuszczenia szyb bez skotku.Potem udało mi sie na dlugim drucie zamatowac kluczyk moj i sprobowac go wlozyc do stacyjki i po kilku minutach udało sie wiec probuje nim przekrecic na raz sie udało lampki sie zapaliły na desce a przyciski w srodku znowu nie działały.I niewiem co dalej moge zrobic.Macie jakis pomysł? Pomozcie.

Mahrid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 131
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:30
Lokalizacja: Frankfurt

Post autor: Mahrid » 15 sty 2013, 20:11

kabza23, skoro udalo Ci sie wlozyc kluczyk do stacyjki, to moze sprobuj tym drutem klamke od srodka pociagnac, tylko zdaje sie dwa razy musisz pociagnac. Raz to wysunie sie bolec, a za drugim powinny sie drzwi otwozyc.
Tak ogolnie to wspulczuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga