Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[usługa] parking Toruń pod mostem, Bulwar Filadelfijski

ODPOWIEDZ
morfeusz27

[usługa] parking Toruń pod mostem, Bulwar Filadelfijski

Post autor: morfeusz27 » 04 lis 2008, 22:31

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Przestrzegam przed tym parkingiem. Pokrótce ładna słoneczna pogoda, zabrałem żonkę i synów do Cinemax-a. Zaparkowałem autko na parkingu płatnym strzeżonym pod mostem, koło mojego autka kilkuletnia Honda Accord. Po trzech godzinkach wracam, płacę i idę do autka. I mnie kur............ica zalewa. Tylny lewy błotnik, ćwiartka dachu zapaprana wyschniętym białym nalotem, w Hondzie podobnie. Patrzę a z mostu jakiś szajs kapie. Idę do kasy a tam siedzi debilny gostek
z włosami do tyłu na żel rodem z meksykańskich telenowel. Mówi że od czasu do czasu z rury coś leci i wiele razy zwracali się do administratora mostu i nic. dają mi butelkę z octem abym sobie próbował zetrzeć. We mnie się gotuje zaczynam bluzgać przekleństwami, kolejka za mną się odsuwa, gostek w kasie twierdzi że jest regulamin i sretetete, i żeby nie mój zawód, to przez te okienko wyciągnąłbym fagasa i nim wytarł brud na Audi. Podjechałem do szwagra, zmyłem octem - z tego wynika że ja nie byłem pierwszy bo wiedzieli że ocet pomaga, lecz zostały rysy. Polerka pomogła. Właściciele pochodzą z Bydgoszczy, ale to wina tych palantów z budki. Uważajcie na ten parking, w przypadku jakichkolwiek szkód zasłaniają się regulaminem, a parking rzekomo strzeżony i ubezpieczony. Mój błąd, najpierw zapłaciłem a potem poszedłem po autko i nie miałem biletu parkingowego, ale kasowy widząc moją furię wydrukował mi paragon. Dałem sobie spokój, bo oprócz nerwów nic mnie to nie kosztowało ale przestrzegam innych. Co Wy na to?
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 22:48 przez morfeusz27, łącznie zmieniany 3 razy.

morfeusz27

Post autor: morfeusz27 » 04 lis 2008, 22:39

997 :lol:
fan Depeche Mode ? Bratnia dusza

Awatar użytkownika
misiula
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 96
Rejestracja: 17 mar 2008, 10:29
Lokalizacja: CB/KOL

Post autor: misiula » 08 lis 2008, 22:53

morfeusz27 pisze: gostek w kasie twierdzi że jest regulamin i sretetete.... Właściciele pochodzą z Bydgoszczy
moze to Ci sami wlasciciele, u ktorych trzymałem samochod na parkingu w Bydgoszczy i są również duże problemy z odzyskaniem kasy za:uszkodzenie samochodu
censored pisze:Gdyby nie takie piękne zjawisko pozbawieni bylibyśmy przyjemności fascynowania sie zjawiskami jakie powstają w jaskiniach - a jest na co popatrzeć - niektóre nacieki to prawdziwy majstersztyk czasowy.

ale po co mu takie " stalagmity czy stalaktyty " na samochodzie :!:
Audi A6 Avant - sportowe kombi
Przekręcamy kluczyk i do uszu dolatuje przyjemny pomruk silnika...
Wciskamy pedał przyspieszenia i niewidzialna siła wciska nas w fotel - bardzo wygodny fotel ... :-D

morfeusz27

Post autor: morfeusz27 » 10 lis 2008, 10:35

Macie rację, ale każdy by się wkurzył na takie nacieki, nie chcę odszkodowania, tylko niech te miejsce oznaczą i wyłączą z parkingu lub naprawią przeciek <ok> , censored, a jak ten syf akurat kapałby w osłony plastikowe przy podszybiu gdzie niektóre auta mają kratki, roboty od diabła, w moim przypadku faktycznie częściowo pomógł ocet <ok> ale i polerka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga