Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[warsztat] AZ serwis Gdańsk

ODPOWIEDZ
maxx30gda
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: maxx30gda » 14 paź 2012, 06:10

Spieprzyc można wiele jak dla mnie.Opinię o jakimś wydumanym kalkulowaniu sobie daruj.Skoro Koledzy pisza na forum że ten warsztat ich skroił to wydaje mi sie słuszne poruszenie tego tematu.Czytając Twoje wypowiedzi na tematy techniczne nie spodziewałbym sie teorii spiskowych po Tobie.A czy to czyta ktoś z warsztatu jak dla mnie nie ma znaczenia.Cene tak czy inaczej muszą w jakis sposób skalkulować i uzasadnić.Interesuje mnie jak to bedzie wyglądało i czy opinie Kolegów sie potwierdza czy nie.Jeżeli można gdzieś na forum wykupić prawo do posiadania racji w każdym temacie to chetnie skorzystam.Czy moja opinia bedzie wiążaca? Tego nie wiem i nie mam zamiaru nikogo wiązać.Wydaje mi się słusznym i celowym zawarcie w tym temacie opinii kogos kto własnie coś robi w tym warsztacie poniewaz opinie Kolegów są z różnych wczesniejszych okresów.
Audi Allroad 2.5 tdi 2002 , VW Phaeton 3.2 b+lpg 2002

xorea
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 07 lut 2012, 19:58
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: xorea » 14 paź 2012, 10:53

Piotruś pisze:
maxx30gda pisze:Czytając Twoje wypowiedzi na tematy techniczne nie spodziewałbym sie teorii spiskowych po Tobie.
Darować to Ty sobie powinieneś - szczególnie demagogię.
Chciałeś sobie pospiskować z AZ i ubić przy tym dobry interes na oczach nas wszystkich.
No nie udało się ... :| .

Skoro chciałeś być aż taaaaaaki obiektywny i wiarygodny w kreowaniu "wiążących opinii" (co za absurd...), to należało odczekać do wtorku, odebrać auto i wtedy wnieść uwagi, a nie ujawniać swoich zamiarów na dwa dni przed faktem <foch> .

Zdajesz sobie sprawę, że Tym co dotychczas zrobiłeś spowodowałeś skutek dokładnie odwrotny do zamierzonego ??

Stając się kompletnie niewiarygodnym - czy tego chcesz czy nie - automatycznie obciążasz też wizerunek AZ, który być może jednak wcale nie jest aż tak bardzo zainteresowany w kupczeniu akurat z Tobą ( tylko kto by w to teraz uwierzył ?? ) ... .

Cyrk i groteska na całego :| <mysli> .
W wymyslaniu teorii spiskowych to Piotrus jestes mistrzem.
Kazdy kij ma 2 konce i dobrze by bylo gdyby ktos z AZ sie wypowiedzial na poruszane tematy.
Opinii negatywnych sie nie uniknie.
Niestety czesto z winy "dziwnego" klienta.
Nie bronie tutaj AZ, bo cos pewnie jest na rzeczy.

[ Dodano: 2012-10-14, 10:55 ]
Zaden warsztat nie jest idealny (nawet Piotrus Ty),ale w mojej opinii na pomorzu najlepszy(tzn rowniez bardzo dobry) i tylko tam,lub do Tune-up oddalbym auto.

Awatar użytkownika
KrzysiekR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 sie 2012, 23:41
Lokalizacja: zach-pom.

Post autor: KrzysiekR » 14 paź 2012, 11:56

xorea pisze: w mojej opinii na pomorzu najlepszy(tzn rowniez bardzo dobry) i tylko tam,lub do Tune-up oddalbym auto.
Też o Tune-Up słyszałem dobre opinie.
Reklama też jest na naszym forum.

MikeeNHa

Post autor: MikeeNHa » 14 paź 2012, 12:45

xorea pisze:Kazdy kij ma 2 konce i dobrze by bylo gdyby ktos z AZ sie wypowiedzial na poruszane tematy.
Tylko jak widac ten watek ma juz 4 strony i poki co nikt z firmy AZ nie chcial zabrac glosu w tej sprawie a widze, ze robi sie co raz to bardziej ciekawie.

3.0 BMK 224KM

Post autor: 3.0 BMK 224KM » 14 paź 2012, 17:14

maxx30gda pisze:Myślę że Dosyć spora naprawa w przypadku mojego Allroada da aktualny obraz czy dzieje sie tam dobrze czy raczej nie bardzo.
To zdanie mnie rozwaliło ....

Czekamy na opinie AZ ......

maxx30gda
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: maxx30gda » 14 paź 2012, 21:04

Zdanie z wykupieniem patentu na jedyną słuszną prwde dotyczył Kolegi Piotra który jak widze jest jedynym słusznym medium na forum.Farmazony spiskowe proponuję schować do zakompleksionej kieszeni.Z mojej strony to wyglada np że Kolega stara się podkopać konkurencję.Równiez taki wniosek można wyciągnąć idąc torem rozumowania naczelnego wszystkowiedzącego.Dziwicie się że nikt z warsztatu się nie wypowiada? Ja się nie dziwię bo po reakcjach na posty najchętniej rozpalilibyście ognisko na środku AZ-tu i tańczyli śpiewając o jedynym najlepsiejszym znawcy mechaniku.Nie będę się dalej wypowiadał bo jak widze nie ma to sensu.Koledze Piotrowi proponuję założyć stronę pt. Jestem Bogiem w świecie A6.Widzę że kilku wyznawców na sam początek się znajdzie.Pozdrówka znad morza.
Audi Allroad 2.5 tdi 2002 , VW Phaeton 3.2 b+lpg 2002

saintdf

Post autor: saintdf » 14 paź 2012, 21:25

Czy kolega ma jakies pretensje odnosnie naszych negatywnych wypowiedzi?Mamy do nich prawo i nie sa te wypowiedzi wyssane z palca

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 14 paź 2012, 21:35

saintdf pisze:Czy kolega ma jakies pretensje odnosnie naszych negatywnych wypowiedzi?Mamy do nich prawo i nie sa te wypowiedzi wyssane z palca
A już tym bardziej chwalących wspomnianego kolegę Piotra...

saintdf

Post autor: saintdf » 14 paź 2012, 21:42

Ja tu nikogo nie wychwalam bo nie po to tu jestem.Zawiodlem sie na tym warsztacie i tyle.Zbyt duzo rzeczy sie zepsulo w moim aucie zaraz po pobycie u nich i stad moja opinia negatywna.Warsztat jak kazdy inny.Ma swoich zwolennikow i tych co do nich juz nie pojada.

Audi A7 3.0 BMK 224KM

Post autor: Audi A7 3.0 BMK 224KM » 14 paź 2012, 23:11

maxx30gda pisze:Zdanie z wykupieniem patentu na jedyną słuszną prwde dotyczył Kolegi Piotra który jak widze jest jedynym słusznym medium na forum.Farmazony spiskowe proponuję schować do zakompleksionej kieszeni.Z mojej strony to wyglada np że Kolega stara się podkopać konkurencję.Równiez taki wniosek można wyciągnąć idąc torem rozumowania naczelnego wszystkowiedzącego.Dziwicie się że nikt z warsztatu się nie wypowiada? Ja się nie dziwię bo po reakcjach na posty najchętniej rozpalilibyście ognisko na środku AZ-tu i tańczyli śpiewając o jedynym najlepsiejszym znawcy mechaniku.Nie będę się dalej wypowiadał bo jak widze nie ma to sensu.Koledze Piotrowi proponuję założyć stronę pt. Jestem Bogiem w świecie A6.Widzę że kilku wyznawców na sam początek się znajdzie.Pozdrówka znad morza.
Czy naprawią dobrze czy też nie twojego allroada nie zmieni faktu że dali dupy i to koncertowo w SPAM do innych klientów. Poza tym mają głeboko w du... co mają inni klienici do powiedzenia. Olewają ich niestety ciepłym moczem...
Sam chciałem ich polecać kolegom z wysp jak będą w Polsce niestety albo stety powstał ten wątek. A jak mnie posądzisz o kumoterstwo z Piotrusiem to Ci osobiście pojadę. Pozdrawiam

maxx30gda
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: maxx30gda » 15 paź 2012, 19:00

Ależ ja absolutnie nie neguję Waszych opini na temat AZ-tu.Mój post napisałem mając naprawdę czyste intencje.To że zarzucono mi jakies spiskowanie poprostu oburzyło mnie i tyle.Korzystając z wielu informacji z tego forum ( w lwiej zreszta cześci zawartych przez Kolege Piotra ) czułem się zobowiązany do podzielenia się z Wami tym co napisałem.Czy post był napisany dobrze czy zle to bardzo subiektywne odczucie.Jeżeli ktos miał z nim problem można było napisać mi to w sposób normalny ( np. że można opatrznie zrozumiec to czy owo zdanie ).Jeżeli wysnuwa się teorię o czerpaniu korzysci z takich postów to wybaczcie ale uważam to za bardzo krzywdzace.Ten dział jest po to żeby krytykować i chwalić.Jako że moje auto własnie sie u nich znajduje uważałem za celowe podzielic sie na goraco co i jak.Jak napisałem nie mam z tym serwisem częstej styczności i sam jestem ciekaw jaki bedzie efekt bo to poprostu ważne dla mnie jak i zapewne dla osób zainteresowanych.Co do Kolego Piotra.Sam wielokrotnie zaczytywałem sie jego postami bo niewątpliwie jest kopalnią wiedzy ale zauważyłem że jego post sugerujący moje " niecne " plany pociagnął za sobą innych wypowiadających sie w tym samym tonie.Proponowałbym poprostu przemyśleć temat zanim wysnuje się takie wnioski jak Piotr bo to poprostu krzywdzace a biorąc pod uwage jego pozycje na tym forum ma równiez swoje konsekwencje w postrzeganiu innych Kolegów.
Audi Allroad 2.5 tdi 2002 , VW Phaeton 3.2 b+lpg 2002

Awatar użytkownika
KrzysiekR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 sie 2012, 23:41
Lokalizacja: zach-pom.

Post autor: KrzysiekR » 15 paź 2012, 19:59

maxx30gda pisze:Jako że moje auto własnie sie u nich znajduje uważałem za celowe podzielic sie na goraco co i jak.Jak napisałem nie mam z tym serwisem częstej styczności i sam jestem ciekaw jaki bedzie efekt bo to poprostu ważne dla mnie jak i zapewne dla osób zainteresowanych.

Sam jestem ciekawy jak Tobie zrobią auto. Posprawdzaj każdą śrubke i czy nic nie brakuje np: srubki walające sie po aucie, bo nie wiadomo gdzie wcześniej były :)
Fakt jest taki, tak jak Piotruś napisał, że jak ktoś z AZ serwis z ukrycia czyta te opinie to na 200% bedą chcieli Ci zrobić auto na "cukierka" abyś napisał dobra opinie o nich i to jest dla Ciebie na plus w tym warsztacie. Jak zrobią coś nie po Twojej myśli to wiedza, że to jest strzał we własna bramke i bedziemy ich mieli w <dupa>
Fakt jest taki, że jesteś sprytny na swój sposób i prawdopodobnie "wilk będzie syty i owca cała", bo wyjdziesz najlepiej na tym w takim momencie. Aby tak było bo szkoda autka i nerwów.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 20:16 przez KrzysiekR, łącznie zmieniany 1 raz.

maxx30gda
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: maxx30gda » 15 paź 2012, 20:11

Wydaje mi sie w sumie że podejda tak czy tak standardowo.Jak byłem ostatnio to ledwo ogarniali tyle było aut.Pewnie dlatego nikt nie zabiera głosu w dyskusji na ten temat.
Audi Allroad 2.5 tdi 2002 , VW Phaeton 3.2 b+lpg 2002

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 16 paź 2012, 07:54

maxx30gda pisze:Jak byłem ostatnio to ledwo ogarniali tyle było aut.Pewnie dlatego nikt nie zabiera głosu w dyskusji na ten temat.
Ale na pisanie równolegle w innym temacie, kolega Piero ma czas... wnioski nasuwają się same... <mysli>

Awatar użytkownika
KrzysiekR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 133
Rejestracja: 05 sie 2012, 23:41
Lokalizacja: zach-pom.

Post autor: KrzysiekR » 16 paź 2012, 21:37

maxx30gda pisze:Auto odbieram we wtorek i mam nadzieję że wszystko bedzie jak trzeba.

I jak odebrałeś auto?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga