Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

S6/S7 C8 - Europa czy Stany?

Off Top, linkownia, ciekawostki, przywitania, pogawędki niezwiązane z 'techniczną stroną' forum Audi A6 / A7.
Awatar użytkownika
nikosnikos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:08
Imię: Nikoś
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 FSI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: 3city

S6/S7 C8 - Europa czy Stany?

Post autor: nikosnikos » 24 sty 2020, 00:40

Tak wybiegając trochę w przyszłość... :>
Jak wszyscy wiemy, Audi trochę „zaskoczyło” silnikami diesla w europejskich modelach S6 i S7. Bierze ktoś z Was w ogóle pod uwagi kupno eski z dieslem? Już nawet abstrahując od silnika - 4 kubeczki zamiast wydechu to już w ogóle jakaś masakra... Pierwszy raz w życiu mam auto z USA - miałem mega przygodę (szczegóły w moim wątku), ale nie wynikało to z pochodzenia auta. Generalnie opinie odnośnie rynku amerykańskiego są skrajnie rozbieżne... Od „super okazja w dobrej cenie” do „nigdy, przenigdy”. Jak wybiegam myślami do przyszłego auta, to jakoś w pierwszej kolejności przychodzą mi na myśl właśnie S6 i S7, a z racji silnika, właśnie zza wielkiej wody. Ceny będą pewnie atrakcyjne, silniki już teraz można koksować, a niedługo pewnie już w wielu miejscach będą mieli je dokładnie rozpracowane - nic tylko czekać :> Jak stawiacie - w jakiej perspektywie czasowej da się zwieźć coś bardzo delikatnie uszkodzonego w kwocie ca. 150kPLN?
MW Motorline STAGE2 445KM/555Nm

drifter
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 98
Rejestracja: 04 wrz 2016, 22:55
Imię: Marcin
Moje auto: S6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 DLZA 340KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: drifter » 24 sty 2020, 12:08

Za 3-4 lata. I dalej będzie to tylko V6 2.9. Chyba teraz jak chcesz takie auto w modelu C8, to już zostaje tylko RS6.

Awatar użytkownika
nikosnikos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:08
Imię: Nikoś
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 FSI 204KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: 3city

Post autor: nikosnikos » 24 sty 2020, 18:36

drifter pisze:Za 3-4 lata. I dalej będzie to tylko V6 2.9. Chyba teraz jak chcesz takie auto w modelu C8, to już zostaje tylko RS6.
No tak - największego waloru dźwiękowego już nie znajdzie się w eskach - wprawdzie te 2.9 nie brzmią źle, ale jednak do symfonii obecnych 4.0TFSI sporo im brakuje. Ale i tak dobrze, że nie zrobili na cały świat diesla ;p
Co do czasu, to właśnie zakładałem tak ze 3 lata - zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
MW Motorline STAGE2 445KM/555Nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga