Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czujnik zmierzchu

Off Top, linkownia, ciekawostki, przywitania, pogawędki niezwiązane z 'techniczną stroną' forum Audi A6 / A7.
dejer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Kraków/Wawa

Czujnik zmierzchu

Post autor: dejer » 02 lis 2016, 06:49

Macie w waszych autkach takie czujniki? Jak się sprawują? Czy warto coś takiego sobie montować? Warto to instalować? Pytam, zastanawiam się nad montażem - tylko pytanie, jak to sprawuje się w praktyce?
Deser

Awatar użytkownika
FOSS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 99
Rejestracja: 29 kwie 2009, 09:50
Lokalizacja: pl-WPR/de-GOA
Kontakt:

Post autor: FOSS » 02 lis 2016, 08:17

Mam w A8 fabryczny czujnik zmierzchu... i uważam że to przydatne wyposażenie.
Przełącznik świateł na AUTO i sterownik sam przełącza oświetlenie zewnętrzne pomiędzy światłami do jazdy dziennej i światłami mijania.

dejer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Kraków/Wawa

Post autor: dejer » 02 lis 2016, 09:47

FOSS pisze:Mam w A8 fabryczny czujnik zmierzchu... i uważam że to przydatne wyposażenie.
Przełącznik świateł na AUTO i sterownik sam przełącza oświetlenie zewnętrzne pomiędzy światłami do jazdy dziennej i światłami mijania.
No właśnie zainteresowała mnie ta funkcjonalność, ostatnio ledwo się wybroniłem przed policjantami którzy chcieli wlepić mandat za brak włączonych świateł. Tutaj znalazłem zasadę działania: http://kieruj.pl/czujnik-zmierzchu/

Pytanie, czy ewentualne koszta nie przerosną zysków. Fakt, wygoda - ale montować a aucie w którym teraz tego nie ma? Sam nie wiem.
Deser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga