Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C6] 3.0TDI Problem z kompresorem klimy.

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
Driv3er
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: podkarpacie

[ A6 C6] 3.0TDI Problem z kompresorem klimy.

Post autor: Driv3er » 02 mar 2011, 15:53

Witam. Mam taki problem z kompresorem, otóż tamtego lata przestał mi działać, podobno sprzęgło nie działa,teraz to już pewnie się zatarł bo pewnego razu aż mi dymek poszedł z paska nim go przedarło. Dostałem teraz drugi kompresor od znajomego ale ma popsute koło zamachowe. Teraz moje pytanie, rozbierał ktoś może kompresor lub odkręcał ??, interesuje mnie czy ma sprzęgło na elektromagnesie czy w tym kole ono się znajduje ??. Myślę od mojego starego kompresora do tego co mam teraz to koło przekręcić ale nie wiem czy się tak da,( od mechanika słyszałem że tak się nie da, że bez uszkodzenia tego nie wymienię) czy jest to rozbieralne bez uszkodzenia.
Może ktoś miał podobną sytuację, wymieniał koło na nowe??, z Etki wiem że jest dostępne takie w serwisie, także wymienialne chyba jest,tylko czy jest dostępne kompletne z wszystkim w środku czy tylko koło. Pozdro!!

MARCINcichocki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2010, 08:40
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: MARCINcichocki » 06 mar 2011, 17:46

sprzęgiełko.elektro -magnes,koło pasowe zazwyczaj jest rozbieralne i to bez żadnych uszkodzeń.Chyba że kowalskim sposobem.W sprzęgiełku są gwintowane otwory przystosowane do wkręcenia śrubek i to działa wtedy jako ściągacz.Cewka montowana na segiera do obudowy.
CICHY

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga