Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z klimatronikiem, wiele błędów

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Spark
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 109
Rejestracja: 24 sie 2015, 00:31
Lokalizacja: Złotoryja

Problem z klimatronikiem, wiele błędów

Post autor: Spark » 04 paź 2018, 20:09

Witajcie.
Mam dosyć spory problem z układem klimatronic.

Ale od początku... Miałem pożar instalacji deski w związku z czym wymieniłem ją na drugą z takiej samej audi (2,8 v6) różniła się tylko tym, że była od multitronica i sedana, a ja mam tipa i kombi (nie wiem czy to ma znaczenie w przypadku klimatronica)

Po wymianie instalacji deski klimatronic nie wieje zimnym powietrzem (jest tylko ciepłe albo gorące), nie załącza klimatyzacji, nie wieje powietrze na nogi, czasem nie włącza też nawiewu środkowego tak jakby żyło własnym życiem, czasem ustawiam nawiew na maksa a nie wieje z żadnej kratki ;O

Vag pokazuje błędy:
01809 - Actuating Motor for Temperature Flap: Left (V158)
41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent - Silnik pozycjonujący dla zaworu klapowego temperatury lewy V158

00710 - Defroster Flap Positioning Motor (V107) - Silniczek klapy odmrażania (V107)
41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

01810 - Actuating Motor for Temperature Flap: Right (V159)
41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent - Silnik pozycjonujący dla zaworu klapowego temperatury prawy V159

01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)
41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent - Nastawnik klapy spiętrzającej (V71)

00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) - Potencjometr w V71 (G113)

Może ktoś miał podobny problem? Może to być wina samego panelu sterowania klimatronikiem czy raczej wina silniczków klap? (do wymiany?)

Sam już nie wiem co mam z tym robić

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga