Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[100 C4] Problem z klimatronikiem

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
junior555
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 55
Rejestracja: 03 lut 2010, 21:31
Lokalizacja: Ełk

[100 C4] Problem z klimatronikiem

Post autor: junior555 » 26 lut 2010, 19:45

Witam,mam taki mały problemik ze swoim klimatronikiem a mianowicie, od jakiegoś czasu po jeździe gdy zgarze samochód i ponownie włączam na panelu klimy jest temp 22 stopnie czyli tak jakby się zresetował i gdy wyłączę dmuchawę i próbuje ja ponownie włączyć pokazuje się ikonka recyrkulacji i panel się zawiesza nic nie mogę zrobić, gdy zapale samochód słyszę tylko jak cały czas pykaj jakieś przekaźniki otwiera się i zamyka samoistnie klapka od powietrza i włączają się wiatraki chłodnicy czyli tak jakby coś wariowało, ustępuję tylko gdy odepnę kostki od panelu lub zdejmę klemę z akumulatora,nie dzieje się to cały czas tylko np co 2-3 dni.Wszystkie luty w panelu były przelutowanie przez elektronika,wiec to nie problem lutów, miał ktoś coś podobnego?? Może jakieś sugestie co mogę zrobić? Od jakiegoś czasu mam problem z dmuchawa bo czasami się nie chce włączyć chyba jakieś szczotki już padły bo napięcie dochodzi za każdym razem a gdy stuknę w dmuchawę to się włącza, ale myślę ze to nie od tego te problemy

junior555
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 55
Rejestracja: 03 lut 2010, 21:31
Lokalizacja: Ełk

Post autor: junior555 » 26 lut 2010, 20:00

Z dmuchawą jeszcze jakoś tam sobie poradzę najgorsze jest to co się dzieję z tym panelem:/ i nie wiem czy to panel czy coś tak gdzieś bo nigdzie nie znalazłem podobnego postu:(

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga