Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Panel climatronic nie działa, problem po montażu, po

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
buki52
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 01 lis 2011, 13:11
Lokalizacja: Nowy Sącz

[A6 C4] Panel climatronic nie działa, problem po montażu, po

Post autor: buki52 » 14 lut 2013, 09:45

Witam, mam problem z panelem climatronic. Stary już zaczął nawalać (zacinanie się, samoczynne wyłączanie, brak podświetlenia itp) nie naprawiałem go tylko postanowiłem kupić inny używany. Na allegro sprzedający zapewniał mnie, że podejdzie panel od a4 b5, taki więc kupiłem. Przy montażu na pierwszy rzut oka wydaje się pasować ale po pierwszym uruchomieniu NIE GRZEJE... Chłodzi, nie zacina się, wszystko ładnie podświetlone ale nie ma ogrzewania, które na starym panelu działało... I teraz pytanie, czy nie można wymienić panelu z a6 c4 na ten z a4 b5 czy ten nowy z allegro jest wadliwy, czy to wada samochodu, czy ja coś źle zrobiłem? Proszę o pomoc, użeram się z gościem z all bo zapewnia że panel działa w 100% i nie chce zwrotu... Pomóżcie koledzy;)

Kliku
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 216
Rejestracja: 25 cze 2011, 17:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kliku » 14 lut 2013, 12:16

panele moga byc rozne sprawdz z tylu masz numer orginalu. Wazny jest tez kolor kostki tylnej w a6c4 z tego co pamietam jest brazowy.
A6c4 AEL Quattro Power by' To JA
Obrazek

buki52
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 01 lis 2011, 13:11
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: buki52 » 14 lut 2013, 13:21

kostki wszystkie pasują. Oba panele mają takie same wejścia... Numery sprawdzę w wolnej chwili ale nie za bardzo rozumiem co to da?;)

docent90
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 02 lip 2011, 17:14
Lokalizacja: CHEŁM

panel

Post autor: docent90 » 24 lut 2013, 16:57

W starym panelu trzeba na nowo poprawić luty. Rozbierz go popraw lutownicą luty na płytce wyświetlacza(tam gdzie wpięta jest taśma) i to samo zrób na płytce wewnątrz sterownika też tam gdzie jest wpięta taśma. Przy okazji wymienisz sobie żaróweczki podświetlenia i nie ma bata panel ma działać jak nowy. Zimne luty w panelu klimy to znana przypadłość w C4.Sam miałem to w dwóch i w każdej taki zabieg skutkował w 100% tak więc do dzieła i powodzenia <okok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga