Opony samochodowe Audi
części samochodowe
Kalkulator OC mfind
opony i alufelgi
Tarcze, hamulce

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Klimatronik probem - podświetlenie, tylko gorące, klima

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
dawids256
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2016, 22:54
Lokalizacja: Polska

Klimatronik probem - podświetlenie, tylko gorące, klima

Post autor: dawids256 » 22 lut 2017, 19:45

Witam! Mam 3 problemy związane z klimą i ogrzewaniem. Model to Audi a6 c4 97r. W panelu klimatronika były zimne luty. Są poprawione, bo przed tą operacją cały panel robił co chciał nawet bez przyciskania. Teraz wszystkie przyciski działają (oprócz klimy).

1. Podświetlenie klimatronika (4 żaróweczki) wymienione na nowe, niestety nadal nie świecą. Żarówki 100% sprawne, jest oporność pomiędzy poszczególnymi ścieżkami na panelu więc w teorii powinny świecić. Jakieś pomysły? :)

2. Bez względu na temperaturę ustawioną na panelu, nawiewy cały czas wypuszczają gorące powietrze. Może to być problem z silniczkami nawiewów? Z tego co zdążyłem znaleźć na forum mają oznaczenia niebieski i czerwony i są gdzieś w podszybiu? Jest gdzieś instrukcja krok po kroku, bo wiem że takowych tutaj dużo a niestety nie znalazłem. ?

3. Klima nie działa, po wciśnięciu przycisku śnieżynki na wyświetlaczu pokazuje się śnieżynka, po czym od razu znika. Jakie mogą być potencjalne przyczyny? Może ma to punkt wspólny z problemem 2. ??

Będę wdzięczny za rozwiązanie choćby jednej sprawy. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


Akumulatory samochodowe Audi A6
Kalkulator OC hamulce