Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

BRAK OGRZEWANIA

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
MaciejLasek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2009, 14:34
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

BRAK OGRZEWANIA

Post autor: MaciejLasek » 25 gru 2009, 14:52

Witam. Mam problem z ogrzewaniem w Audi A6 C4 2.5 Tdi. Mianowicie w aucie nie ma nadmuchu ciepłego powietrza. Bez względu na ustawienia wyświetlacza i temperatury silnika. W aucie został wymieniony termostat. Wszystkie węże w górnej części silnika są gorące a wąż przy termostacie i chłodnica są zimne nawet przy gorącym silniku. Co może być tego przyczyną ? Proszę o radę .
Maciek

Adam_Łódź
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 225
Rejestracja: 13 gru 2008, 11:21
Lokalizacja: Łódź / Haarlem

Post autor: Adam_Łódź » 25 gru 2009, 19:19

witam, proponuje podpiąc po vag-a ale obstawiam sterownik w klimatroniku rozdzielający temperature, o ile sie nie myle jest przy tym duuuuuzo roboty.

P@weł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 04 sie 2009, 14:14
Lokalizacja: Warmia

Post autor: P@weł » 31 gru 2009, 21:27

Nie wiem co może być przyczyną u Ciebie ale gdyby mnie spotkała taka przypadłość to zastanowiłbym się działo się ostatnio coś co mogło mieć związek z grzaniem , może np zmieniałeś płyn chłodzący ? W takim przypadku sprawdziłbym czy nie jest zapowietrzona nagrzewnica . Jeżeli jest w niej powietrze to możesz zagotować silnik a w środku zamarzniesz .

czerniel2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 26 gru 2009, 12:42
Lokalizacja: Torun

Post autor: czerniel2 » 01 sty 2010, 17:56

"Wszystkie węże w górnej części silnika są gorące a wąż przy termostacie i chłodnica są zimne nawet przy gorącym silniku."
wyglada to na brak obiegu czyli albo zapowietrzenie albo pompa wody, mogl sie wirnik wysypac, mialem identyczne objawy w tt okazalo sie ze wirnik jest plastikowy i rozpadl sie na pol :shock: tylko ze mi silnik jeszcze sie grzal podczas jazdy

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga