Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] Błąd - 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
mikdawid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2012, 07:40
Lokalizacja: Warszawa

[A6 C4] Błąd - 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

Post autor: mikdawid » 29 paź 2012, 09:45

Witam,

Od pewnego czasu wyświetla mi się błąd 15.7. Przeszukałem forum i nie mogę odnaleźć co może być tego przyczyną i zrobić aby ten błąd usunąć.
Dopiero początkuje z moją C4 i nie znam się jeszcze na niej dobrze:). Prosiłbym o pomoc w tej kwestii.

Dodatkowo mam błąd 08.7 - klapa regulacji temperatury czasem blokowana. W tej kwestii dowiedziałem się, że dobrą metodą jest wyjęcie i oczyszczenie silniczka odpowiedzialnego za regulację klap.

No i mam 3 problem mianowicie, gdy stoję temp silnika i oleju rośnie i dobija do prawidłowych wartości czyli 90 stopnie w przypadku temp silnika i do pierwszej kreski w przypadku oleju. Gdy jadę (szczególnie teraz gdy za oknem zimno) to temperatury te spadają mi do wartości początkowej na wskaźnikach?
Co może być tego przyczyną? Czy to wina termostatu? Czy na klimatroniku da się sprawdzić jaka jest rzeczywista temperatura tych płynów?

Będę wdzięczny za pomoc. Tak jak napisałem są to moje początki z moją AUDI, a chciałbym aby w niej wszystko sprawnie chodziło:):):).

[ Dodano: 2012-10-31, 09:37 ]
Hej,

nikt nic nie wie? Naprawdę potrzebuję pomocy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga