Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Nowy nabytek C6, 3.0 TDI BMK Q+Tip

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
marstooq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:18
Lokalizacja: Białystok

Nowy nabytek C6, 3.0 TDI BMK Q+Tip

Post autor: marstooq » 14 lut 2016, 22:02

Witam serdecznie. Jestem nowy na forum, a to moja pierwsza wiadomość. Dwa tygodnie temu kupiłem swoje marzenie od czasów liceum. Z jednego z komisów w Radomiu wybrałem ciekawy egzemplarz A6 sprowadzonej z Czech. Wyposażenie max, jedynie brak skór, dziury w dachu i elektrycznych stołków, no i nie mam zainstalowanego dvd do nawigacji.Jak na razie sprawuje się niemal idealnie, o problemach na pewno będę pisał. Wrzucę kilka zdjęć jeżeli załapię jak to zrobić. Auto ma na liczniku 215 tys, hahaha:) Może tego się trzymajmy? Zaskakujący dla mnie jest fakt stosunkowo tanich części, porównałbym je z Passatem B5 (moje wcześniejsze auto). Komfort i wrażenia mega. Dizla trochę spali, więcej niż się spodziewałem, ale jeszcze uczę się przekładni. Także trzymajcie kciuki za moją bezawaryjną jazdę i pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów. A jakby ktoś chciał się dowiedzieć, co mnie wkurza to zapraszam do dyskusji.
Marcin z okolic Puszczy Białowieskiej


Rok 2004 z listopada, jestem 3 właścicielem, 1 w PL, wszystkie szyby oryginalne (to głównie zadecydowało, że to ten), zapłaciłem 27,400 (do tego recykling, tłumaczenia i 256zł? rejestracja), wspomniałem o częściach, bo od razu wymieniłem amortyzatory z tyłu, klocki z tyłu, filtry (pal., pow., olej + f. oleju, filtry kabinowe) bez robocizny wyszło 950zł. Do skrzyni nie zaglądałem, ale suchutka, tylny most suchy, ale nie zaglądałem jak tam olej.

novvy91
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:41
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Choszczno.DrontenNL

Post autor: novvy91 » 15 lut 2016, 13:34

Znaczek s line musi być 😜 nie no ładna dać zdjęcia środka, jakieś plany? 3.0tdi aby był bezawaryjny.

niebieski8006
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:43
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: niebieski8006 » 15 lut 2016, 21:10

Dobry wbór :) bez awaryjności życzę.
To samo jako hamulec elektryczny Audi A6 EPB. Naprawdę.

marstooq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:18
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marstooq » 18 lut 2016, 14:55

W planach mam przyciemnienie szyb z tyłu, uzupełnienie oświetlenia w tylnych drzwiach od spodu, no i tych czerwonych w drzwiach (Audi poskąpiło tego w moim egzemplarzu) oraz gdzieś w przyszłości obszycie foteli i kanapy skórą.
Z mechaniki na pewno wymiana oleju w skrzyni i tylnym moście, podejrzewam, że dojdzie do tego późną wiosną:)
Według moich obliczeń na dzień dzisiejszy Audi ma 326k km, więc coś pewnie będzie wychodzić:)

PrzemcioC6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 55
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:58
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: PrzemcioC6 » 19 lut 2016, 07:50

Wyposażenie max ale nie ma tego tego tego i tego... No to max czy nie? Jak ja nie rozumiem takiego pisania...

Bezawaryjności życzę!

marstooq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:18
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marstooq » 21 lut 2016, 17:51

Czepiasz się o nomenklaturę. Nie chciałem po kolei wymieniać, że mam elektryczne lusterka, czujniki cofania, xenony, komputer, mmi 2g, podłokietnik, schowek na narty, fotochromatyczne lusterka itd itd. Po prostu napisałem czego nie mam, w porównaniu do wersji top. Na pewno wiesz o co chodzi i się czepiasz, a za bezawaryjność dziękuje. Niestety dzisiaj dopadł mnie "ręczny". Kontrolka na fisie, przy 20km/h taki hałas, że nie dało się wysiedzieć w aucie (chodzi o dźwięk ostrzegawczy), ręczny działa tylko na prawe koło. Miałem 300km do pokonania więc schytrzyłem się i wyciągnąłem dwa bezpieczniki 30A odpowiedzialne za ręczny w obu kołach. Jest tylko (!) na fisie ale nie ma brzęczyka (jechałem jakby z czerwoną rezerwą;p). Orientujecie się może chłopcy, czy można tak jeździć? Nie skutkuje to niczym negatywnym na auto? Mam jutro znowu trasę 300km i nie mogę postawić auta do warsztatu. Można z tym jeździć?

Sambi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 14:52
Lokalizacja: Orzysz/Essen

A6

Post autor: Sambi » 21 lut 2016, 19:59

Na wstępie gratulacje z zakupu. Zamiast myśleć czy mozesz jeździć bez recznego to proponuje zakup vcdsa i skan auta. Bedziesz wiedzial czy wszystko OK.

marstooq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:18
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marstooq » 21 lut 2016, 23:30

Sambi, dobrze prawisz, niesamowicie mądrze, szybciej jednak, jeżeli pomyślę o jeździe aniżeli o kupnie kabla, co naturalnie rozważam. Zastanawia mnie jednak rzecz softa? Czy można takowy kupić na torrentach i będzie działał na laptopie? Co z wersją polską oprogramowania?

luk330
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 561
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:43
Imię: ŁUKASZ
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ożarów Maz.
Kontakt:

Post autor: luk330 » 23 lut 2016, 19:47

Jak wyciągnąłeś bezpieczniki to VCDS tylko powie Ci o tym, że jest przerwa w obwodzie ;)
Czasami ludzie jeżdzą kilka lat z błędem ręcznego i nic złego się nie dzieje (mój kumpel który ma C6 :D )
A6 C6 3.0TDI quattro z wydechem by Street Lane Garage :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga