Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C6] Zawieszenie pneumatyczne - problem!

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Club RS6

[ A6 C6] Zawieszenie pneumatyczne - problem!

Post autor: Club RS6 » 03 lip 2011, 20:44

Witam, mam troche dziwny problem ... mianowicie w ustawieniu komfort jak jade powyzej 100km/h to strasznie mi trzęsie cały autem (szczególnie przy 100 i 120km/h) gdzie przy ustawieniu dynamic tego praktycznie nie ma ... W czym moze byc problem ? koła proste i niedawno wyważone, wszystke wahacze przednie nowe razem z tulejami belki pomocniczej

v3loc1rapt0r

Post autor: v3loc1rapt0r » 05 lip 2011, 23:21

Witam, problem nie taki dziwny. Ja bym zalozyl inne kola i sie na probe przejechal, bo to wyglada na opony.

mariooo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 18 paź 2009, 22:36
Lokalizacja: katowice

Post autor: mariooo » 17 lip 2011, 11:50

Witam, ja bym się dobrze przyjrzał amorkom bo lubią łapać drobny luz i wówczas uwydatniają się niedoskonałości opon, btw opony możesz mieć wyważone ale nie koniecznie są równe tzn jajowate albo przytarte z jednej strony
wykonane mody:
ori webasto podłączone do mmi

Club RS6

Post autor: Club RS6 » 17 lip 2011, 12:17

Witaj, amorki mam nowe a poza tym niedawno bylem na wyważaniu opon i po tym 2 dni bylo spokoju... wiec jednak chyba to wina opon (może spróbuje pojechać na wyważanie ale przy założonych kołach)

Awatar użytkownika
levi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 15 wrz 2010, 09:50
Lokalizacja: =3City=

Post autor: levi » 17 lip 2011, 16:00

Chyba to jest najlepsze rozwiązanie od razu jak coś będzie nie tak z oponami,felgą czy tarczą hamulcową to się dowiesz :)

Club RS6

Post autor: Club RS6 » 17 lip 2011, 16:02

a czy od samych tarcz może to być? wiem ze są na wykończeniu (zużycie jakieś 85-90%) ale czy to od tego miałbym takie objawy ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga