Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 C6 Airmatic nie włącza się kompresor

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
milla6714
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2015, 15:28
Lokalizacja: Lublin

A6 C6 Airmatic nie włącza się kompresor

Post autor: milla6714 » 12 gru 2016, 22:05

Witam
Piszę z prośbą o Pomoc i nadzieją na informacje które pomogą mi zlikwidować problem.
Temat dotyczy audi a6 c6 3.0tdi 2007r.
Auto leży na ziemi opadnięte i nie ma zamiaru wstać.Przeczytałem juz masę tematów na forach lecz nie o wszystkim znalazłem informacje.Auto się nie podnosi nie uruchamia się kompresor na deszcze świecą dwie kontrolki żółta i zielona w mmi funkcję podnoszenia są nie aktywne.Auto zakupiłem takie w Niemczech usterka nie duża dostała w lewe koło pękł wachacz i amortyzator przy samym wachaczu jest minimalnie ugięty chodzi mi o to mocowanie do wachacza.Jestem świadom że prawdopodobnie będzie do wymiany lecz dziwi mnie dlaczego nie próbuje pompować kompresor.Wiem że to temat rzeka że przyczyn może być tysiące ale chciałbym zacząć od najprostszych rzeczy takich jak bezpieczniki i wgl a problem polega na tym że nie wiem gdzie jest bezpiecznik od kompresora ? Sprawdziłem nad kolanami kierowcy po bokach deski rozdzielczej z tyłu w bagażniku wszystko jest ok.Sprawdziłem dziś na krótko spręzarkę i się normalnie uruchamia.Po przewodach dotarłem do skrzynki ze sterownikiem silnika tam są przekażniki i dwa bezpieczniki przekaźnik jest ok gdy zrobię na krótko kompresor pompuje ale samo z siebie nic nie działa .Będe naprawde wdzięczny za jakąkolwiek pomoc i chęci
Łukasz

Mati1994
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2021, 07:04
Imię: Mateusz
Moje auto: Inne
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 TDI
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Gdów

Re: A6 C6 Airmatic nie włącza się kompresor

Post autor: Mati1994 » 17 gru 2021, 21:35

Witam podpinam się pod temat. Mam podobny problem,kompresor się nie załącza a samochód leży na glebie

motogold
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 199
Rejestracja: 10 lip 2020, 21:45
Imię: Sławek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: 3M

Re: A6 C6 Airmatic nie włącza się kompresor

Post autor: motogold » 19 gru 2021, 10:03

Przede wszystkim,trzeba zobaczyć,jakie błędy się pojawiły w sterowniku.Podłączyć program i zobaczyć błedy.To taka podstawa do dalszej pomocy. Bez tego podstawowego minimum,będzie ciężko pomóc ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga