Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] wahacze wytrzymałość, kto kiedy i za ile.

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kimoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2010, 07:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kimoto » 08 sty 2011, 16:59

Darek_Mucha pisze:Już ktoś kidyś pisał ,że wymiana tuleji to nie za bardzo
Hmmm no tak.
Kurcze, nadal wiruję miedzy LMO i MEYLE HD, aż korci mnie sprawdzenie tych drugich ;-)
Tylko ta marka ...

Awatar użytkownika
Kimoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2010, 07:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kimoto » 16 sty 2011, 15:48

entercars pisze:to nigdy bym panu nie sprzedał nawet FILTRA POWIETRZA wolałbym nie mieć nic niż mieć 5zł robiąc z panem interesy .


Mam nadzieję że już nigdy nic pan u Nas nie kupi !! i następnego sprzedającego nie będzie pan próbował zrównać z błotem bezpodstawnie
Szczerze?

Takie uwagi ze strony sprzedającego są karygodne. I w tym momencie, nie istotne jest czy i kto ma rację. W tym wypadku górę wzięły emocje, a to jest niepotrzebne w tym momencie.

To moje prywatne spostrzeżenie. Mam nadzieję, że nikt a przede wszystkim entercars, nie "obrazi" się na moje słowa.

Nie jestem stroną w tym sporze. Po prostu przeanalizowałem sobie każdą wypowiedź i ta ostatnia troszkę mnie zdziwiła.

mam tylko nadzieję, że Panowie dojdą do porozumienia i cała sprawa zakończy się polubownie ;-)
Tylko ta marka ...

Awatar użytkownika
krischm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 281
Rejestracja: 01 lis 2008, 11:48
Lokalizacja: śląskie

Post autor: krischm » 16 sty 2011, 21:38

Kimoto pisze:
Darek_Mucha pisze:Już ktoś kidyś pisał ,że wymiana tuleji to nie za bardzo
Hmmm no tak.
Kurcze, nadal wiruję miedzy LMO i MEYLE HD, aż korci mnie sprawdzenie tych drugich ;-)
Sam miałem dylemat co założyć, ale zdecydowałem się na Meyle. Sprzedaje to i gwarantuje ci,że Meyle HD jest lepdze niż Febi. Choć teraz nawet części oryginalne można spotkać pod marką MAXGEAR.

Awatar użytkownika
Kimoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2010, 07:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kimoto » 16 sty 2011, 22:59

Natrafiłem jeszcze na zestaw firmy KAMOKA.
Wiem, że amortyzatory i klocki tej firmy są dosyć dobre (sam je używałem) ale czy wahacze też?

Wie ktoś może coś na temat wahaczy tej firmy?
Tylko ta marka ...

Awatar użytkownika
Kimoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2010, 07:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kimoto » 20 sty 2011, 17:07

krzysztofput, Właśnie założyłem sobie taki zestaw Kamoki.
Jak na razie jest OK, ale wiadomo, trzeba troszkę pojeździć aby sprawdzić ich jakość.
Jutro jadę na geometrię i jak już wszystko będzie ustawione to wypowiem się na temat wahaczy tej firmy. Na razie coś mi pływa samochód, ale może być to wina źle ustawionej zbieżności. Zobaczymy jutro.
Mieszkam w Warszawie, więc bardzo łatwo będzie je można przetestować na naszych Warszawskich dziurawych drogach.
Tylko ta marka ...

Awatar użytkownika
Kimoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2010, 07:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kimoto » 20 sty 2011, 17:53

krzysztofput pisze:daj znac jak sie beda sprawowac tak po 10kkm
Tak właśnie zrobię, a jutro bądź pojutrze opiszę wrażenia z jazdy.
Tylko ta marka ...

_Marek_

Post autor: _Marek_ » 19 lut 2011, 22:46

generalnie to ja wam powiem tak. w tym temacie ujawnia sie, ze wiekszosc to bajkopisarze i byleby cos napisac. temat ma 4 strony i chyba ani jeden post nie jest tak jak zalozyciel tematu poprosil, a szanowne grono moderatorow to chyba slepe bo pozwala na takie pier***enie o szopenie.
w tytule "kto, kiedy i za ile", a na 4 stronach gadki szmatki typu "zrobie pozniej zdjecie i wrzuce" - pomijam fakt, chyba nikt nie wrzucil zdjecia wymontowanych wahaczy.
albo teksty typu "mam 220 tys. km i niewymieniane oryginalne lmo z data 98" - ze tak powiem, na ch*j nam taka informacja? w sklepie takich nie kupimy wiec przechwalanki sa tutaj zbedne wg mnie i kompletnie nic nie wnosza. albo rozmowy typu "stuka mi cos, ktory to bedzie wahacz?" heloł, co to ma wspolnego z tematem?
ogolnie ujmujac taki problem panuje na calym forum przez co kompletnie zle sie je przeglada, ZERO konkretow.
"ja slyszalem, ze sa dobre" - ok, w porzadku, ale jak masz zamiar napisac takie zdanie poprzyj to argumentami, bo dobrego sluchu to ci gratulowac nie bede.

juz wiem skad sie biora setki postow dziennie - 90% to post dla postu byleby byl.

Awatar użytkownika
Kimoto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2010, 07:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kimoto » 20 lut 2011, 22:18

marekwroc pisze:juz wiem skad sie biora setki postow dziennie - 90% to post dla postu byleby byl.
To ja tak napiszę, byle napisać.
Po części się z Tobą zgadzam. Po większej części, a dlaczego ?
Tego nie będę wyjaśniał, gdyż to nie miejsce na tego typu wywody.

A teraz odpowiedź na temat postu.
Przejechałem na razie ok 5000km i wszystko gra. Zero stuków, puków itd.
Autko prowadzi się świetnie.
Jak zrobię kolejne 5000km to znowu coś naskrobię :)
Tylko ta marka ...

Awatar użytkownika
diabel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: diabel » 21 lut 2011, 01:13

Ok, to zeby bylo na temat, napisze jak sprawuja sie moje Mastersporty :)
Kupilem je jakies poltora roku temu, nalatane maja jakies 25 - 30 tys km. Poki co cisza i spokoj, nic nie puka i nie stuka, a codziennie jezdze po jednym z wiekszych "poligonow"
w Lodzi, czyli Limanowskiego :p

Awatar użytkownika
Cancer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 96
Rejestracja: 05 cze 2009, 21:25
Imię: Wiesław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: Cancer » 28 lut 2011, 13:40

6. NIE SZTUKA JEST PISAć O FIRMACH I LUDZIACH ÂŹLE SZTUKA PISAć PRAWDę NA PODSTAWIE FAKTÓW I WIARYGODNOÂŚCI ORAZ MIEć W SOBIE TROCHę TOLERANCJI DO WINY NIE SPRZEDAJÂĄCEGO ( A NAM SIę OBERWAÂŁO ) TYLKO DO PRODUCENTA KTÓREMU SIę TO PRZYTRAFIÂŁO JEDEN JEDYNY RAZ I NIESTETY PADÂŁO NA PANA !! gdybysmy wiedzieli że pan obwinia sprzedających bezpodstawnie i nie rozumie że NIE MYLI SIę TEN CO NIC NIE ROBI i zamiast obwiniać NAS I OBSMAROWYWAć GDZIE SIę DA powinien pan mieć pretensję do PRODUCENTA to nigdy bym panu nie sprzedał nawet FILTRA POWIETRZA wolałbym nie mieć nic niż mieć 5zł robiąc z panem interesy
Trochę to nie na temat tu, na forum technicznym, ale widzę, że wielu kolegów kupuje na Allegro, więc chcę stwierdzić jednoznacznie, że powyższy wywód jest nieprawdziwy. Nikomu nie chcę w tym wypadku zaszkodzić, sprzedającemu czy kupującemu. Jest natomiast tak, że za towar (jego jakość, kompletność itp.), odpowiada sprzedający. To jemu płacimy i on jest dla nas kontrahentem. Do producenta może mieć pretensje sprzedawca a nie kupujący. Sprzedawcę, który np. wskutek reklamowania towaru odsyła do producenta, "zabijam" śmiechem. Nie zna prawa handlowego a to jest podstawa dla tego fachu.

Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 28 lut 2011, 17:06

A ja mam takie pytanko. Coś mi po zimie zaczęło stukać. I teraz rodzi się moje pytanie. Czy jest sens wymieniać całość czy tylko to co jest uszkodzone? :)

Armani85

Post autor: Armani85 » 28 lut 2011, 17:14

Musialbys zlokalizowac co stuka , bo jak stuka ci galka to wymienic ja i po problem niema sensu wymieniac calosci bo nie stuka calosc a zapewne jeden element.

Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 28 lut 2011, 17:19

Z moich domniemywań stukają mi banany. Bo wymieniałem tuleje w nich na nowe, no i nowe tuleje, stare sworznie, to się musiało tak skończyć :) Dziś jadę do mechanika, bo myślałem nad wymianą wszystkich wachaczy, no ale w sumie, w dupę najbardziej z zawiechy dostają banany i końcówki drążka...

Eskel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 24 lut 2010, 19:47
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Eskel » 04 mar 2011, 18:01

Dziś dokonały swego zywota moje "mastersporty"
Wytrzymały ok 30 tys z czego wiekszość na 18" wiec wynik należałoby uznać za satysfakcjonujący...
Gora zasadniczo jeszcze by się nadawała ale kupiłem komplet od użytkownika bodajże "danieloss" i wymieniłem dziś całość...
Zobaczymy ile LMO z zeszlifofanymi znaczkami wytrzymają.
Intensywnie rozglądam się za 17" :)

Przepraszam za brak zdjęć. Jaki jest kon - każdy widzi... Moja wątpliwości wzbudził napis "romania" na jednej z gum. Ale cóż. Wyjdzie w praniu :)

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: goly191 » 05 mar 2011, 12:10

Eskel pisze:Moja wątpliwości wzbudził napis "romania" na jednej z gum
ułłł <mysli>
na którym ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga