Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]Jak wyciszyć zawieszenie ?

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
bosstom318
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:12
Lokalizacja: Oleszno

[A6 C5]Jak wyciszyć zawieszenie ?

Post autor: bosstom318 » 16 wrz 2008, 17:12

Witam! Niedawno kupiłem A6 z 2003 roku sedan z holandii była w strasznie zaniedbanym stanie stukało zawieszenie więc podjechałem do znajomego mechanika i jak sie przyjrezeliśmy to faktycznie było kompletnie wypracowane. Wymieniłem cały przód znaczy kpl. zawieszenie 8 wahaczy , 2 końcówki drążków kierowniczych i 2 łączniki stabilizatora,wszystkie części Lemfordera, a dotego lewy przegub,ale nadal wydaje mi sie ze to zawieszenie nie tłumi hałasu tak jak powinno,ktoś sie orientuje może co może przenosić hałasy do wewnątrz? :-( :-|

Nazywaj poprawnie tematy :!:
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2008, 20:18 przez bosstom318, łącznie zmieniany 1 raz.
witam użytkowników A pięknych

bosstom318
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:12
Lokalizacja: Oleszno

Zawieszenie

Post autor: bosstom318 » 16 wrz 2008, 20:41

cześć censored w zasadzie to nie sprawdzałem ale bede musiał bo tak słychać jakby z kolumny kkierowniczej dochodziły takie stuki, ale zastanawiam sie też nad amortyzatorami przednimi bo jak wjade w jakiś dołek to taki łup słychać jak by cała przednia konsola spadywała, biore też pod uwage poduszki pod silnikiem, chyba nie obęde sie bez konkretnej pomocy diagnosty w warsztacie :-/
witam użytkowników A pięknych

bosstom318
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:12
Lokalizacja: Oleszno

Siemka

Post autor: bosstom318 » 17 wrz 2008, 19:43

Cześć ja mam 1.9 TDI 130 Km i skrzynie ręczną, zanim wymieniłem zawieszenie to miałem szerpanie przy zmianie biegów , nie mogłem płynnie zmieniać tylko szarpało ale po wymianie kpl. wszystko ustało, lewarkiem też nie trzęsie to tak by wyglądało że poduchy na skrzyni są jeszcze dobre, nie wiem jak te na silniku , ze stacjami diagnostycznymi i ich oceną to też bywa różnie, ja myśle że to raczej będą amortyzatory auto jest z 2003 i ma 220 tys przebiegu ale czy tak jest faktycznie tego nie wiem także w sumie amorki mogły już sie wykończyć. Kurde odkąd kupiłem to auto staram sie doprowadzić je do porządku ale ciągle pod górke, jak nie tempomat to radio,nie pozwala mi sie to auto sobą nacieszyć :-/
witam użytkowników A pięknych

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 28 wrz 2008, 21:27

no kolego ale jak juz zrobisz wszystko to zobaczysz jaka frajda :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga