Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] zamek drzwi-zamiennik

Wnętrze
ppeppe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 81
Rejestracja: 04 lis 2010, 15:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ppeppe » 29 mar 2012, 14:49

No właśnie dobre pytanie.. czy będzie pasować z a4 do a6? Podobno te zamki za 150pln też potrafią padać, tzn słysząłem o jednym takim przypadku, od gościa co zajmuje sie grupą VW. Mam właśnie padnięty ale nie kupię w Aso będe ryzykował: zamiennik albo używka.
Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

martin227
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2014, 21:31
Lokalizacja: siemianowice sl

Post autor: martin227 » 05 cze 2014, 22:01

witam. dzisiaj wlasnie wymienilem zamek od kierowcy bo tez mi ie swiecily lampki w dzrzwiach i pod nogami. tez probowalem ze starym zamkiem cos kombinowac bo myslalem ze to tylko mikrostyk ale gdy wymontowalem zamek i naciskalem recznie go to tez nie bylo oswietlenia i komunikatu na liczniku o otwartych drzwiach.po 4 krotnym zdejmowaniu i wkladaniu zamka ( teraz mam to w jednym palcu hehe opanowane sciaganie boczka, zamka )kupilem nowy zamiennik i wymienilem dzis i dziala w koncu pieknie.nie trzeba demontowac ani ramki szyby, ani wyjmowac klamki a jedynie przesunac blaszke ktora ja mocuje przez co sie klamka poluzuje i wtedy mozna spokojnie wyjac zamek,i nawet przy montazu nowego lub Sstarego wlozyc oslone plastikowa ktora jest miedzy klamka a zamkiem wewnatrz drzwi.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2014, 21:48 przez martin227, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
airwolff
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 07 lip 2010, 19:30
Lokalizacja: łódzki

Post autor: airwolff » 18 lip 2014, 22:14

Dołączę się do tematu. Koledzy a jak wygląda zamykanie z kluczyka takiego wymienionego zamka trzeba coś ze starego zamka przekładać? Bo własnie zakupiłem przedni lewy zamek do mojej audiczki i trzeba by się za wymianę pomału zabrać. Dodam że obecny zamek jak próbuje otworzyć z kluczyka to nie otwiera a kluczyk się kręci w kółko.

Jaspin79
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2012, 09:44
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Jaspin79 » 06 wrz 2014, 17:17

Jestem po wymianie nowego zamka zakupionego na portalu aukcyjnym. Wykonanie bardzo dobre. Mam jednak problem z zamykaniem centralnego przy użyciu kluczyka czego na oryginalnym zamku nie było. Chodzi i o to, że zamykają się tylko drzwi kierowcy. Jak auto zamknę pilotem to wszystkie drzwi się zamykają. Nie ma problemy z otwieraniem z kluczyka wszystkie drzwi się otwierają
Zauważyłem, że podczas przekręcenia kluczyka do pozycji zamknij słychać że wysyła sygnał do pozostałych zamków ale nie zamyka. natomiast jak przytrzymam w pozycji zamknij to otwiera szyby! Wygląda jakby przy zamykaniu i otwieraniu z kluczyka wysyłał sygnał otwórz do wszystkich drzwi a tak nie powinno być.
Czy w związku z tym zamek jest do wymiany czy da się to jakoś zamienić VAGiem?
Na oryginalnym zamku nie ma tego problemu (są inne dlatego wymieniłem na nowy)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga