Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Włącznik świateł i przełacznik lusterek

Wnętrze
ODPOWIEDZ
alldi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2014, 09:31
Imię: Rafał
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI CANA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: PL

Włącznik świateł i przełacznik lusterek

Post autor: alldi » 19 wrz 2018, 18:01

Cześć. Znalazłem na allegro takie coś: https://allegro.pl/wlacznik-przelacznik ... 56127.html Pytanie mam następujące. Czy da się to wymienić jakoś bez przeszkód w aucie, czy muszę wypinać kostki i wlec do domu? Pokrętło łatwo zejdzie do przodu, czy muszę rozbierać cały włącznik? podobnie z powiedzmy "pokrywą" - wysunę ją jakoś do przodu auta (do strony kierowcy), czy trzeba przesadzać przez cały włącznik?

Druga sprawa to kwestia pokrętła do regulacji lusterek. Znalazłem w ETCE coś takiego: 4B0959557A jako przesłonę do pokrętła lusterek. Czy ktoś spotkał się z taka częścią w ogóle? Może ktoś rozbierał taki przełącznik i może powiedzieć czy da się zdjąć te część, gdzie są symbole? Swoją drogą pytanie na pozór głupie, ale niestety nie pamiętam- są one podświetlane w ogóle?Szukałem w internecie po numerze czyści tej osłony,ale nawet w grafice Google jest jedynie z dwoma symbolami - bez symbolu składania lusterek.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez alldi, łącznie zmieniany 1 raz.

martensite
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2018, 22:33
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Gniezno
Kontakt:

Post autor: martensite » 23 wrz 2018, 20:26

Wyjęcie przełącznika świateł zajmuje chwilę, wystarczy wcisnąć pokrętło, przekręcić w stronę pozycyjnych i ciągnąc do siebie wychodzi całość. Z wymianą obudowy nie będzie problemu, jest na zatrzaskach, natomiast pokrętło mocno siedzi na ośce, więc najbezpieczniej zniszczyć stare.
Przełącznik lusterek trzyma się w tunelu na dwóch blaszkach umieszczonych na krótszych bokach, natomiast sama obudowa jest na zatrzaskach. Znalezienie obudowy lub całego przełącznika w dobrym stanie, z symbolem składania graniczy z cudem, chińskie są wszystkie bez, w ASO nie próbowałem. Przełącznik jest podświetlany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga