Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi 100 C4] woda pod nogami u kierowcy

Wnętrze
kilip
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2010, 00:59
Lokalizacja: kętrzyn

[Audi 100 C4] woda pod nogami u kierowcy

Post autor: kilip » 31 paź 2010, 01:04

witam , mam problem a mianowicie zbiera mi sie woda na wykładzinie u kierowcy , polecili mi obkleic jeszcze raz szybe i jest to samo , dodam ze tam gdzie jest klima też wszystkie kanaliki sa drożne i wszystko splywa tak jak ma być , czy to jest dziura w podlodze czy moze coś innego :-(
kilip

Elm0
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 13 paź 2009, 23:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Elm0 » 31 paź 2010, 07:14

Witaj kilip.

Jest sporo o tym na forum. Ja miałem taką historię, ale w C5.
Albo zatkane kanaliki odpływowe na podszybiu, albo klimatyzacja - wężyk od niej.
a6-c5-all-klimatronik-zalal-nam-auto-ja ... t11593.htm

Poszukaj przez wyszukiwarkę, np. http://www.google.pl/cse?cx=partner-pub ... Findex.htm

:)

Awatar użytkownika
4r3k
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 26 maja 2010, 21:41
Lokalizacja: Smołdziński Las

Post autor: 4r3k » 31 paź 2010, 07:59

albo możesz mieć to samo co u mnie, woda sączy się przez tą pionową część uszczelki od drzwi kierowcy i spływa po plastiku na wykładzinę, narazie jeszcze z tym nie walczyłem, ale trzeba będzie coś pomyśleć bo zima idzie

kilip
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2010, 00:59
Lokalizacja: kętrzyn

Post autor: kilip » 31 paź 2010, 18:27

4r3k pisze:albo możesz mieć to samo co u mnie, woda sączy się przez tą pionową część uszczelki od drzwi kierowcy i spływa po plastiku na wykładzinę, narazie jeszcze z tym nie walczyłem, ale trzeba będzie coś pomyśleć bo zima idzie
kilip

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 31 paź 2010, 18:51

kilip, probelmem moga tez byc odprowadzenia z szyberdachu o ile taki masz.nastepna kwestia sprawdz bo pod maska w miejscu przy wyiceraczkach masz zestaw przekaznikow.czy masz zalozona dobrze pokrywe tego pudelka.no i sprawdz czy wgole to pudelko masz dokladnie przyklejone do nadwozia.musi byc szczelnie przykeljone.moze cos zauwazysz tam niepokojacego.w kazdym razie walcz z tym ostro bo to nei przlelewki.tam znajduja sie wsyzstkie polaczenia calej wiazki z samochodu.przekazniki i bezpieczniki wiec nie przelewki...

kilip
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2010, 00:59
Lokalizacja: kętrzyn

Post autor: kilip » 31 paź 2010, 19:00

tomkom1 pisze:kilip, probelmem moga tez byc odprowadzenia z szyberdachu o ile taki masz.nastepna kwestia sprawdz bo pod maska w miejscu przy wyiceraczkach masz zestaw przekaznikow.czy masz zalozona dobrze pokrywe tego pudelka.no i sprawdz czy wgole to pudelko masz dokladnie przyklejone do nadwozia.musi byc szczelnie przykeljone.moze cos zauwazysz tam niepokojacego.w kazdym razie walcz z tym ostro bo to nei przlelewki.tam znajduja sie wsyzstkie polaczenia calej wiazki z samochodu.przekazniki i bezpieczniki wiec nie przelewki...
kilip

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 31 paź 2010, 19:06

kilip, okresl kolego co masz na celu i na mysli kopiujac nasze wypowiedzi?

Awatar użytkownika
4r3k
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 26 maja 2010, 21:41
Lokalizacja: Smołdziński Las

Post autor: 4r3k » 31 paź 2010, 21:17

jeszcze obok tej skrzynki przekaźników jest gumka od linki od podnoszenia maski - jeśli jest sparciała,albo się przesunęła to też może puszczać wodę

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 31 paź 2010, 21:32

dodatkowa rada zedjmij oslone ta duza pod kierownica duza lampa i zamknij sie w aucie.no sprawdzone lanie wody po aucie dlugo i obficie...jesli nie wlai bezposrednio z nadkoli to bedzie widac ktoredy cieknie

Awatar użytkownika
Lipton
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 836
Rejestracja: 27 lip 2010, 17:51
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1995
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Lipton » 01 lis 2010, 10:47

a może być też tak jak w 80-tce ? że to z nagrzewnicy kapie a później bd się lało ?
Obrazek

egoonn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 497
Rejestracja: 15 cze 2010, 21:04
Imię: Ernesto
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Munster
Kontakt:

Post autor: egoonn » 01 lis 2010, 11:04

miałem podobny problem w passacie woda leciała mi tą puszką gdzie komp jest i tak jak pisał przedmówca sparciała guma gdzie linka idzie , problem wielki bo tutaj w IRL pada cały czas wody było tyle po opadach że moduł był zalany ,wyjąłem całą podłoge i lałem wode widziałem jak leci potem suszenie, silikon i składanie na koniec jak już było poskładane wszystko silikon w sprayu i wypsikałem jeszcze całą butle w te miejsca :-) i było dobrze

johnderek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 118
Rejestracja: 30 sty 2010, 01:43
Lokalizacja: Miętkie 39

Post autor: johnderek » 06 lis 2010, 15:56

Ja miałem taki przypadek w passacie B5 a gdzie leciało? przez tą gumkę którą wychodzi linka od otwierania maski jak otworzysz maskę to od strony kierowcy przy szybie powinna wychodzić a jak nie znajdziesz to zacznij od wajchy którą otwierasz maskę i idź po kolei może to tam leci.

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 07 lis 2010, 23:30

Piszecie którędy leciało a nie piszecie dlaczego tak się dzieje... W 90% przypadków jest jak w passatach b5 z którym A6 jest prawie takie samo jeśli choddzi o pewne rozwiązania (mam na myśli przednią gródź pod szybą). Zatkany odpyw pod akumulatorem. Przyczyna: zwykle liście lub inne syfy. Podnieś aku i wyczyść odpływ, usuń gumę tam założoną i wypij piwo za powodzenie naprawy. Sprawdź też odpływ pod kompem silnika przed kierowcą obok aku. Czasem pod nim też syf się zbiera i puszka z kompem przed kierowcą trzyma wodę i ta wchodzi przez uszczelnienie linki od maski... Pozdrawiam.
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

kilip
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2010, 00:59
Lokalizacja: kętrzyn

Post autor: kilip » 09 lis 2010, 23:03

Dzięki za podpowiedzi na pewno któraś z tych rad będzie wykorzystana przy uszczelnieniu samochodu , na pewno zdam relacje z przebiegu naprawy
4 KółKA i WCHODZIMY

[ Dodano: 2010-11-09, 23:09 ]
Zauważyłem też krople wody na uchwycie od linki do klapy , nie wiem tylko czemu nie kapie na gumową wykładzinę która leży na tapicerce tylko odrazu jest na niej
kilip

Awatar użytkownika
gumisv6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 341
Rejestracja: 02 gru 2008, 19:04
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Chełm

Post autor: gumisv6 » 10 lis 2010, 01:00

liście liście jesień mamy a samochód gdzieś stał w takim miejscu co go mogło tym zasypywać??
stawiam na liście ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga