Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4 2.5tdi AEL] Montaż elektrycznych foteli-Pomocy!!!

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Michał T
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 24 mar 2009, 20:49
Lokalizacja: Lublin

[A6 C4 2.5tdi AEL] Montaż elektrycznych foteli-Pomocy!!!

Post autor: Michał T » 11 lis 2009, 09:09

Witam wszystich kolegw.
Niedawno nabyłem elektyrycznie sterowane i podgrzewane fotele do mojego auta, sprzedający dorzucił mi wiązke i moje pytanie brzmi- Jak to wszystko zgrac do kupy zeby chodziło jak nalezy i zeby nie zrobiło spustoszenia w w aucie? W które miejsca mam podczepic przewody od wiązki do fotemi? Wiem ze jest pod kierownica tka listwa gdzie to wszystko sie podłącza tylko tam jes chyba 7 miejsc na tejlistwie i nie wiem gdzie sie wpiąc. :/
Pozarym czy do uruchomienia podgrzewania wystarczy tylko wiązka i przyciski sterujące czy jest jeszcze cosjakiś przetwornik czy cos tam?
Prosze o pomoc fotki mile widziane!
Pozdrawiam.
Audi A6 C4 avant 2.5tdi [ael 140kM 103kW] :D

Michał T
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 24 mar 2009, 20:49
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michał T » 11 lis 2009, 14:58

Jesli chodzi o sterowanie to posiadam 2 takie przełączniki http://allegro.pl/item795867530_przelac ... c4_a6.html
i zastanawiam sie czy potrzeba cos jeszcze. Jesli chodzi o kontakt z sprzedawcą to niestety nie posiadam takiego ale z tego co pamietam przy kupieniu to sam nie pamietał czy cos jeszcze było czy nie.
Pozdrawiam.
Audi A6 C4 avant 2.5tdi [ael 140kM 103kW] :D

Awatar użytkownika
vipkwiecien
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 260
Rejestracja: 22 sty 2010, 20:14
Lokalizacja: radom

Post autor: vipkwiecien » 31 paź 2010, 10:56

koledzy jestem na etapie montażu grzanych foteli - wymieniłem zwykłe fotele na skóre z matami grzewczymi. Zmieniac panelu klimatronicka nie mam zamiaru i ciagnac nowej wiazki wiec podciagnalem napięcie pod fotel załaczane kluczykiem (przed zapłonem) i malutki właczkik. Teraz pytanei jak podłaczyc to pod wtyczke fotela - zielona wtyczka jest pusta wiec prawdopodobnie jest od podgrzewania. Jest tam 4 piny: 2 grybsze konektory oraz 2 małe. Te grubsze pewnie od zasilania ale podpiałem tam +12 - mase i nie grzeje:(
Wie ktos jak to podłączyc?
prędkość była dobra tylko zakręt za ciasny

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga