Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Gaśnie na luzie po nagrzaniu i nie tylko

Warsztat
Icek5678
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 01 kwie 2017, 15:28
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Gaśnie na luzie po nagrzaniu i nie tylko

Post autor: Icek5678 » 25 wrz 2021, 13:07

Witam wszystkich nie raz te forum mi pomogło mam nadzieję że i tym raz jakieś propozycje mi dacie pacjent to Audi A6 C5 2,4 V6 benzyna bez gazu z 1999r.
Problem auto gaśnie po nagrzaniu się na luzie jak ostygnie (około 30min odpali) dodatkowo gdy się nagrzeję to po zgaszeniu raz odpali a raz nie tutaj postój też pomaga, podczas jednej awarii szukając problemu odkryłem że nie ma iskry:
-Wymieniłem cewkę na używana - nic to nie pomogło
-Wymieniłem czujnik położenia wału- stojąc przed maska to z lewej strony(Jest chyba tylko jeden z tego co wiem)
-Auto po podcięciu pod kompa pokazało błąd z wyżej wymienionego czujnika oraz z katalizatorów że nie różna mieszanka miedzy prawa a lewa głowicą i usunięciu komp czysty, czy miał ktoś z dżentelmenów podobny problem lub zechcę sie podzielić jakąś ciekawa podpowiedzią

+Jeszcze jedna rzecz sie powtarza po owej awarii jak auto odpali po postoju zawsze ale to zawsze jest komunikat od spalonej prawej żarówce która sam za jakiś czas zaświeć(mijania).Dodam iż w aucie zostało ostatnio wymienione również ślizgi od napinaczy ale to chyba nie ma znaczenia z góry dziękuje i pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga