Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 ] Otwieranie awaryjne

Elektryka
krukErs

Post autor: krukErs » 15 maja 2014, 06:54

Witam. <luzik> Widzę, że bardzo dużo osób ma problem z dostaniem się do autka. Ostatnio przerabiałem to także u siebie, więc chciałbym podzielić się również swoimi postrzeżeniami. Otóż 2 dni po zakupie auta zwariował mi moduł komfortu... Eee tam zwariował... zalany był <mysli> .
Wcześniej jednak ktoś już kombinował z centralem i była dołączona do oryginalnego kluczyka china z radyjkiem, która raz działała, raz nie :[ . Klapa prawdopodobnie od czegoś innego, w drzwiach kierowcy można kręcić w kółko i kijem się nie otworzy. Uratowała mnie szyba , która była uchylona i tak dostałem się do auta <rotfl> . Aktualnie mam założony "porządny" (jak to mówił sprzedawca" dokładany pilot, który podpiąłem pod przekaźniki otwarcia/zamknięcia w drzwiach kierowcy (pilot symuluje naciskanie przycisku od środka).
A teraz do czego dążę. Uwaga na nieuczciwych sprzedawców. <spadaj>
Kupiłem już 3 wkładki z bolcem, aby móc zamontować sobie awaryjne otwieranie z kluczyka. Każda z przysłanych mi wkładek miała ten sam problem co moja pierwotna.
Szkoda gadać, człowiek chce dobrze, a jeszcze go oszukają. Nawet za 30 zł sprzedawcy nie wahają się zostać w oczach innych oszustami. :| Pozdrawiam koledzy i życzę szybkiego doprowadzenia swoich aut do zdrowia. Miłego dnia <luzik>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga