Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

ODIS i VAS5054A

Wszystko co dotyczy ogólnie diagnostyki VAG nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dahsheg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 25 lip 2016, 17:25
Imię: Dahsheg
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kraków / Gliwice

ODIS i VAS5054A

Post autor: Dahsheg » 09 sty 2020, 22:21

Cześć wszystkim!

Niedawno zakupiłem klona VAS5054A. Działają wszystkie funkcjie offline ODIS service i ODIS Engineering (w tym flashowanie). Jako że kupiłem "do zabawy" i z ciekawości, żeby się czegoś nauczyć, to chętnie użyczę jeśli ktoś ma taką potrzebę. Na codzień stacjonuję w Krakowie, także jakby ktos chciał coś zaflashować czy przejść jakąś procedurę testową to śmiało pisać PW :)
Jak ktoś ma dostęp do konta online to też powinno działać, jeszcze tego nie sprawdzałem.
Mam trochę softów do A6 C6 (np najnowsze wersje do liczników, dla przedlifta dodaje to cyfrową prędkość) i ogólnie Audi, chociaż z racji posiadania tylko C6, nie wiem dokłądnie co dają nowsze softy dla reszty modeli.
Z drugiej strony jesli ktoś zna tajniki ODISa i chciałby sie podzielić to chętnie się poduczę :)

Pozdrawiam :)

LESIO
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2019, 03:10
Lokalizacja: London

Post autor: LESIO » 20 kwie 2020, 01:20

witam tez właśnie zakupiłem kasa i dostałem odisa ze względu właśnie na ten soft do licznika cyfrowego (jeszcze nie zrobiłem ani dopadłem tego) jakby ktoś potrzebował tego w wielkiej Brytania mieszkam w Hull :) oczywiście bezpłatnie :)

wyglada ciekawie aczkolwiek zero opisu funkcji w porównaniu z vcds raczej wygląd bardzo golo ale funkcja flash jest ciekawa do opcja do opanowania
Audi A6 C6 3.0 TDI BMK QUATTRO więc ustaw na forum, spójrz jak nowosci-i-komunikaty/poprawki-nowe-foru ... 00518.html

basto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:18
Imię: Sebastian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Katowice

Re: ODIS i VAS5054A

Post autor: basto » 28 paź 2021, 17:55

Witam, jestem w trakcie zakupu VASA celem zmiany softu licznika a6 c6 tak aby pokazywał prędkość na fisie. Czy masz może jakąś sprawdzoną instrukcję jak tego dokonać?

Andy78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2023, 22:17
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rybnik

Re: ODIS i VAS5054A

Post autor: Andy78 » 20 maja 2023, 21:22

Witam, zaczynam przygodę z ODIS jakieś porady, ważne uwagi, na razie chciałbym się z tym programem zapoznać i korzystać z odczytu. Istnieje możliwość zrobienia kopi zapasowej ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga