Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A8 D4 Bose parametryzacja

Wszystko co dotyczy ogólnie diagnostyki VAG nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
A8 D4 alker

A8 D4 Bose parametryzacja

Post autor: A8 D4 alker » 30 sty 2022, 12:02

Witam

Potrzebuję wykonać parametryzację wzmacniacza BOSE. Po odłaczeniu akumulatora wzmacniacz zwariował, dzwiek jest tylko z tyłu i w dodatku co chwilę przerywa komunikację z innymi sterownikami. Czasami komunikacja działa, ale dzwięk nie reaguje na balans i inne ustawienia. Czy jest możliwa parametryzacja za pomocą VCP, a jeśli tak to jakim plikiem. Posiadam oryginalne VCP. Temat do ogarniecia czy kupić petlę do swiatłowodu i wywalić całkiem ten wzmacniacz i zapomnieć bo grało to wybitnie słabo w porównaniu do mojego poprzedniego A6 C6.

Pozdrawiam
Kornel

yarowsc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1331
Rejestracja: 10 sie 2017, 23:32
Imię: Jarek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 326KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: A8 D4 Bose parametryzacja

Post autor: yarowsc » 30 sty 2022, 14:45

zrób diagnozę, odczyt błędów zapisanych w sterownikach. najlepiej Auto-Scan całego wozu
R1200GS ADV LC

A8 D4 alker

Re: A8 D4 Bose parametryzacja

Post autor: A8 D4 alker » 01 lut 2022, 17:25

Witam

Problem ze wzmacniaczem rozwiązany. Moj bose jest z początku produkcji (numer seryjny 000...1170 !) To jednostka BOSE_G3D4. Wystarczyło wgrać aktualizacje samego bose z karty sd w mmi przez user mode. Wszystko gra. Ale problem z zapominaniem ustawień surround w mmi (5f) pozostał, a występował od kupna samochodu. Ponadto w mmi mam dwa błędy odziedziczone w spadku po poprzednim właścicielu.

Błędy moduł mmi 5F:
16347:2E Control module
oraz
03175:60 invalid data record.

Siedzę i myślę jak to ugryźć.

Mam ori VCP, sprzęt do lutowania (zawodowo elektronik i programista), programatory. Może nie warto wyważać otwartych drzwi? Wiadomo SVM, ale co potem z mapami ? Reasumujac żyć z tym czy szukać kogoś z dostępem do GeKo i SVM?

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga